gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eşimi çok seviyorum fakat mutsuzum...

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eşimi çok seviyorum fakat evliliğimiz başından beri eşim ya anlattıklarımı kaile almaz gibi dinliyordu yada dalgaya alarak. çogu agız takışmalarımzıda benim sözümü kesip durduğu için ben kendimi duyurmak içinde sesimi yükselterek konuşuruyorum vebu artık alışkanlık yaptıgından yeriene göre kendi ailem olsun kayınvalidemler olsun bir konu başkalarıyla ilgili yorum yapılacagı zaman ya da tartışılacagı zaman eşimle konuşmalarımız gözümün önüne geliyor ve bu yüzden yüksek sesle konuşuyorum .ve eşimin lafları tüm bunlardan ötürü bana batıyor iyide konuşssa kötüde bana lafları batıyor benim laflarımında ona batıyor ve eşim romantik deil bu yüzden çok mutsuz oluyorum . ayrıca eşimle farklı hobilerimiz var ona ragmen ben sevmeme ragmen onun sevdiği şeylerde onn yanında bveraber izlerken o benim sevdiğin hiçbişeyde yanımda olmuyor aksine kötülüyor bu yüzden farklı odalarda takılıyoruz çogu kez bu da beni mutsuz ediyor eşimi çok seviyorum ve gerçekten çok deger veriyorum ama eşimin tüm davranışalrı kendimi degersizmişim gibi hissediyor ve psikolojim gerçekten çok bozuluoyr eşimle mutlu mesut yaşamak istiyorum ve çaba gösteriyorken onun çaba sarf etmemesi beni üzüyor ve sogutuyor herşeyden.. ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen..

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Eğer eşiniz sizinle karşılıklı konuşup sorunların üstesinden gelmeye yanaşmıyorsa, eğer ikna edebilirseniz -araya sevdiğiniz insanları koyarak olabilir- bir evlilik terapistine gitmeniz sizin için faydalı olacak, önünüzü daha net görmenizi sağlayacaktır. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.. :)

Eşimi çok seviyorum fakat mutsuzum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu GÜn Çok Mutsuzum

Bu GÜn Çok Mutsuzum

bugün çok mutsuzum Merhaba kızlar bugün çok mutsuzum üzgünüm nedeni ise ben Bursa'da yaşıyorum ailem hatta tüm akrabalarım İzmir'de yaşıyor uzun süredir ailem yanımda bugün gittiler ve ben yine yalnız kaldım.Bencilce mi davranıyorum acaba diye soruyorum kendime çünkü herkesin bir hayatı yaşam tarzı var ama ben yinede çok üzgünüm tek başıma kala kaldım.Arkadaş edin dediğinizi duyar gibiyim evet...
  2. eşinizi gerçekten çok seviyorsanız bunları mutlaka yapın

eşinizi gerçekten çok seviyorsanız bunları mutlaka yapın

Evliliklerde zaman zaman tökezlemeler, kötü gidişler, neredeyse boşanmaya kadar varan olaylar ve sorunlar ardı ardına gelebilir. Eğer gerçekten seviyor ve evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız işte size can simitleri... Evlilikte tüm sorunlarınızı birdenbire çözmeniz mümkün değil. Evliliğinizde her şey yolundaysa, başarıya ulaşma olasılığınız da bir o kadar yüksek. Kötü giden bir evliliğiniz...
  3. mutsuzum eşim aldatıyor şiddet uyguluyor çok çirkinim estetik olmak istiyorum lütfen

mutsuzum eşim aldatıyor şiddet uyguluyor çok çirkinim estetik olmak istiyorum lütfen

25 yaşındayım 3 çoçukannesiyim kendime hiç güvenmiyorum her yerim kusurlu bazen düşünüyorum güzel olsaydım bende mutlu olurdum diye eşimin gözleri ozaman birtek beni görürdü
  4. Eşimden boşanmak istiyorum fakat

Eşimden boşanmak istiyorum fakat

Merhaba kızlar adım elif malum durumdan dolayı soyadımı yazmıyorum. Eşimle ben 18 yaşında tanıştım şimdi 25 yaşındayım ve bu hayatın şartları çalışma ve kızım minnoşum... Bilemiyorum ama artık mutlu değilim ve eşimden boşanmak istiyorum. O kadar çok fakat var ki nereden başlayacağımı bilemiyorum. Nedir hayat kızlar, yada evlilik nedir, hep böyle tek düzemidir. Ömrü hayatım hep çalışmak ve...
  5. çok mutsuzum

çok mutsuzum

merhaba, ben sevgilimden ayrıldım çok bunalıyorum küs olduğumuz bir gün eski kız arkadaşı ve başka iki kızla daha yazışırken yakaladım kızdım bana takip ettiğini biliyordum sen beni niye takip ediyorsun diye kızdı haklıyken suçlu yaptı ben gönlümü almasını beklerken o başkalarıyla ilgileniyordu ayrıldım tek bir mesaj bile atmadı o kadar rahat umursamaz ki bu rahat tavırlarına dayanamıyorum ve...

Sayfayı Paylaş