gebe
  1. deryayener

deryayener Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eşimin ailesi beni çok yordu

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında deryayener tarafından paylaşıldı.

yorgun eşimin ailesi
    Eşimin ailesi on seneden beri beni yedi bitirdi

Son düzenleme: 16 Şubat 2011
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Neden yordular bilmiyorum ama Allah kolaylık versin cnm keşke biraz anlatsaydın. Hem yorumlarda ona göre çoğalırdı...

3. deryayener

deryayener Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaynanam insanların yanında benimle alay geçmesi.ayrımcılıkları,arkamdan dedikodu etmesi,oğluna karın çok konuşursa döv demesi eşimde annesini dinledi hamile demedi dövdü.eşim artık pişman ama kalbim bir kere kırıldı unutamıyorum ogünleri.

4. deryayener

deryayener Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaynanam insanların yanında benimle alay geçmesi,ayrımcılıkları,arkamdan dedikodu etmesi,oğluna karın çok konuşursa döv demesi eşimde annesini dinledi hamile demedi dövdü.eşim artık pişman ama kalbim birkere kırıldı unutamıyorum o günleri

5. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kıyamam cnm ya ben bu insanları anlamıyorum inan kesinlikle nolursa olsun sana vurmasına izin verme bak be 2,5 aylık evliyim ve boşanıyorum eşim beni dövüyor enson sokakta tartakladı şuanda annemin evindeim sana nolursa olsun vurmaısna izin verme biz emanetiz onlara ya nası hesap vericekler acaba :((((

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ne yazık ki ülkemizde bu sorun hiç bitmedi ve bitmeyecekte...İnsan evlendiği zaman eşinin ailesiylede evlenmiş oluyor bir nebze.
    Aldıkları gelini hizmetçi gibi kullanmak ve değer vermemek hangi insani zihniyete sığar acaba..Kimse mutlu olmamak için evlenmez herkesin bir muradı ve hayalleri vardır evlilikle ilgili.Senin hamileliğinde eşinin seni dövmesini şiddetle kınıyorum.Öteki dünyada eminim ki bunu Allah'ın huzurunda nasıl ödeyi hesap verecek bakalım.Hamile bir kişinin elinden su bile içmek günah sayılırken ki mutlaka helallik alınması gerekirken acaba eli sana nasıl kalkmış...Rabbimden diliyorumki eşin ve ailesini Allah ıslah etsin sabır et canım sabır en büyük ilaçtır inşallah Allah sabrının meyvelerini sana fazlasıyla geri döndürecektir.

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2 çocuğum için katlanıyorum ama en son 1 ay önce kayınvalidem ve eltim yüzünden çıkan tartışmadan kolumdan sürüklüye sürükleye odadan attı beni.bende çocukları bırakıp anneme gidiyordum dedim kapıyı kilitledi yollamadı özür diledi birdaha yapmıcam benden nefret ediyosun dimi dedi ama kalbim birkere daha kırıldı.benim haklı olduğumu biliyor annesine birşey diyemediği için bana saldırıyor.18 yaşında evlendim 19 yaşında çocuk yaptım şimdiki aklım olsa anneme karşı çıkardım çünkü annem beni zorla evlendirdi

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ecen

kızlar dünyaya bir kere geliyoruz en iyisi elti kaynanayla alakayı kesmek

akılsız başım bunu beğendi.
  9. jupiter

jupiter Forum Okuru

alakayi kesmek te cözüm olmuyor malesef..en iisi aradaki mesafeyi ii ayarlamak öyle icice olmamak...cünkü esimiz bu konuyu icerliyo ailesiyle görüslmediginde olaylar artiyo ev icerisindeki baska olayda bile ona baglanip cikislar siddetli oluyo..yasadim ben ve sonuc ortada ...

10. akılsız başım

akılsız başım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum en güzeli görüşmemek ilişkini kes düzelir umaarım

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    beraber mi yaşıyorsunuz onlarla? ayrı evlerdeyseniz fazla görüşmesen sık sık gelmiyorlarsa tabii. Eşin sanırım arada kalıyo ama yanlış yapıyo allah yardımcın olsun umarım düzelir

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cm keşke çocuk yapmadan önce iice bi tanısaydın gerçi sen bu yazıyı yazalı çk olmuş ama dayanamadm yazıyrum benim eşimde bana el kaldırdı ve ailesine çok düşkün ama ona asla bir evlat doğurmıcam ben bunu onada söyledim bana el kaldırmasını baba olamamakla ödicek.ha bana artık el kaldırmıyor ama geçmiş olsun bn bana yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmam bunun eşim olması fark etmez. ailesine gelince görüşmüyorum aramıyorum evime adım atamıyorlar yani eşim ailesine düşkün olmasının bedelini çok ağır ödüyor ödeyecek te....

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

vaalllaa eniyisi uzak olmak uzakta olunca daha kiymetli oluyosun.ben kayinvalidemle oturuyorum 2 eltim war kaynanam görünüste bisey yapmiyi ama laflariyla cok igneliyo öbür gelinler daha kiymetlialakayi kesmek olmaz sonucta esinin annesi ama mesafeli olcan alllah yardimcin olsun sabir wersin rabbim,

14. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

öncelikle aramıza hoşgeldin canımmm ayyy inan gercekten cok üzüldümmm herşey gün gelir gecer ama kırılan kalp gercekten cok zor gecer senin yaşadıklarını gayet iyi anlıyorum zamanında annemde aynı acıyı yaşamışş :( gercekten cok üzüldüm ne diyeyim ALLAHIM yardımcı olsun sana ve dilerim kaynanan da kocanda bir an önce akıllanır böle durumlarda hiç kusura bakma ama canım iş erkekte biter dilerim herşey yoluna girer

15. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    yaaa nasil insanlar var anlamiyorum
    insan dövme diyecegine döv nasil vijdansiz olabiliyorlar gaddar insanlar....

eşimin ailesi beni çok yordu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşim beni aldatıyorrrrrr !!!

Eşim beni aldatıyorrrrrr !!!

sevdiğinin pişman olması için dua merhaba melekler. çok dertliyim. 1 hafta önce eşimin beni aldattığını öğrendim. hemde sekreteriyle. kahroluyorum. yüreğim çok acıyor. onu kaybetmek istemiyorum. daha 1,5 yıllık evliyiz. offffffff offfff. ne yapmalıyım. eşim boşanmak istiyor ve onunla evlenecekmiş. ben ölürümde onu o kıza yar etmem. çok seviyorumm. affetmek çok zor ama yuvamı bozamam. Allah...
  2. Eşinizin ailesi

Eşinizin ailesi

hamilelikte eşlere düşen görevler Kayınvalide Merhabalar; eşiniz ailesi ile aranız nasıl? hamile olduğunuzu duyduklarında size olan davranışları nasıl Genelde herşeye karısmaya çalışırlar diye duyuyorum yok ismi şu olsun yok bu oda takımı daha güzel filan varmı sizdede bu durumlar :lau::lau::lau:
  3. eşim beni aldatıyor mu?

eşim beni aldatıyor mu?

14 yıllık evliyim.her şey çok güzel gidiyordu.fakat eşim son zamanlarda garip davranmaya başladı.uzun bir süre hareketlerini takip etmeye başladım.bana eskisi kadar yakın değildi.benden sıkılmış gibi davranıyor, eve geç geliyor, benimle az vakit geçiriyordu.bunu birkaç arkadaşımdan duymuştum aldatan erkek başkalaşım yaşıyormuş.bununla ilgili internetten uzun bir süre yazılanları okudum.benim...
  4. Eşim beni sevmiyor

Eşim beni sevmiyor

Arkadaşlar yardım edin akıl verin nolur dertleşmeye çok ihtiyacım var ben yeniyim aranızda derdimi kimseye anlatamıyorum siz bari dinleyin..Ben 25 yaşındayım eşim 36 severek evlendik önceleri çok yiyi davranıyordu sanki ben olmasam yaşayamaz öyle hissediyordum şimdi ise yüzüme bile bakmıyor benimle konuşmak dahi istemiyor soruyorum aşkım bi derdinmi var neden böyle yapıyorsun diyorum kes...
  5. sorun : eşimin ailesi ...

sorun : eşimin ailesi ...

merhaba.eminimki cogu kişinin sorunudur bu.ama ben daha 5 aylık evliyim ve gercekten bu konu benim için cok büyük bi sorun.eşimin ailesine yakın oturuyoruz benim ailem başka semtte.ve sürekli onlardayız zırt pırt bizi çağırıolar.tabi doğal olarak eşimde gelemeyiz demez.gidiyoruz oturuyoruz bi görümcem var bekar.ve herşeye karışır laf yetiştirir sivri dillidir.sürekli laf yetiştirir bize.ayrıca...

Sayfayı Paylaş