gebe
  1. neşe t

neşe t Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eşimin beni aldattığını nasıl anlıcam.ve anlasa napıcam

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında neşe t tarafından paylaşıldı.

eşim iş yerinde elemanın biriyle çok sık konuşuyo ve bunu iş saatleri dışında yapıyo kadın vardiyalı çalışıyo ve eşimin elemanı. eşim telefonunu eve gelince kapatıyo. kadınla konuştum o benim abim diyo eşime sordum yanlış şeyler düşünme diyo. e o zaman bu telefon neden kapanıyo neden iş saatleri dışında konuşulup mesajlaşılıyo.ben şimdi napçam

2. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    neşe bacım ne nedecem die düşünüyon git eşinin iş yerine kapıya tekmeyi masayada yumruğunu vur görsünler af edersin ebelerini ne düşünüyosun eşin seni kaybetmekten korkmuyorsa sen hiç korkma gülüm...

3. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    neşe kendi acizene fikrimi sölüyom ummadığı beklemediği anda telefonunu iste vermezsen beni aldattığını düşünüyorum de.vermiycektir büyük ihtimal bu en büyük kanıt zaten.sorularla bulamazsın cevabı.o yüzden bi kaç gün şüphelendiğini belli etme ve beklemediği anda telefonunu iste.yada o wc deyken duştaykenn al bak telf.nuna ama kapatıyodur girmeden eğer senden telf.saklıyosa gerçekten bakçan diye kapıycaktır.en mantıklısı telf.kendisinden istemen

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

kızzz neseeee yanlıs anlama ama zaten hep böyle baslar bacım...önce reddetmeler sonraa aaa sen bana bunu nasıl yakıstırıyorsunlar falan derken bıde bakmıssın kı kendınden cok güvendıgın ınsan almıs basını gıdıyo senın ne olacagını ne hale gelecegını bıle düsünmeden... yol yakınken dızgınle derım...yoksa benım gıbı kalıverırsın ortada :cry:

5. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    eşin eve gelince teli kapatıyorsa iş saatleri dışında kızla konuşup mesajlaştığını nereden biliyorsun? konuştuğunu biliyorsan ne konuştuğunu da biliyorsundur. telefonu kapatması dışında şüpheli bir durum yok bence. ayrıca senin kıskandığını gördüğü için inadına da yapıyor olabilir. bu sadece bir ihtimal tabi. biz kadınlar hemen en kötüsünü düşünürüz. bence biraz rahatla.

eşimin beni aldattığını nasıl anlıcam.ve anlasa napıcam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşim beni aldatıyor mu nasıl anlarım

Eşim beni aldatıyor mu nasıl anlarım

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? İnci hanım 20 yıllık evliydi. 45 yaşındaydı. Eşi Hüseyin bey ise 48 yaşındaydı ve bugüne kadar çok ciddi bir sorun yaşamamışlardı. Ancak son zamanlarda boşanmış bir kadından fazlaca söz etmesi, ona yardımcı olduğunu anlatması İnci hanımı rahatsız etmişti. Ne olduğunu netleştiremediği ve eşini de suçlamak istemediği için...
  2. "Defne'nin Beni Aldattığına İnanmıyorum"

"Defne'nin Beni Aldattığına İnanmıyorum"

defne joy foster kocasını aldattı mı defne joy foster aldattımı kocasını aldattımı eşini Defne Joy Foster'ın ölümünün ardından ortaya atılan iddialardan biri de buydu. Defne kocasını aldattı mı? O adamın evinde ne işi vardı? vs. Bir de Hıncal Uluç'un Defne Joy Foster hakkında yazdığı yazı da bu iddiaların üzerine resmen tuz biber ekti. Yazıyı ben de okudum ve ağzım resmen açık kaldı....
  3. Eşim beni aldatıyor mu nasıl ihaneti nasıl anlarım ?

Eşim beni aldatıyor mu nasıl ihaneti nasıl anlarım ?

Aslında yeni yeni İStanbulda ve diğer şehirlerde Dedektiflik firmaları var onlara başvuru yapayım diyorum ama yinede korkuyorum. Acaba ücretleri ne kadardır dedektifle eşinizin sizi aldattığını öğrendiniz mi yani bu dedektiflik işini tavsiye ediyor musunuz kullanabilir miyim ? Ücretleri çok pahallımı ki melekler ya, bu içimdeki kuşku beni yiyip bitiriyor bunu bir şekilde öğrenmem gerekiyor...
  4. Eşimin beni aldattığı kadına attığım mesajlar için ceza alır mıyım?

Eşimin beni aldattığı kadına attığım mesajlar için ceza alır mıyım?

Eşimin beni aldattığı kadını tehdit ettim ceza alırmıyım,eşimin sevgilisine mesaj atmak suçmudur,eşimin beni aldattığı kişiye mesaj atarsam bana dava açarmı, Ceza yasamıza göre tehdit suç olarak nitelendirlmiş bir eylemdir.Bir kişiyi her ne sebeple olursa olsun tehdit etmek bu nedenle suçtur. Bir kişiye bir eyleminden dolayı hakkında tazminat davası açacağını söylemeyi tehdit olarak...

Sayfayı Paylaş