eşimin doğum günü için değişik sürprizler arıyorum

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında doremi tarafından paylaşıldı.

1. doremi

doremi Yeni Üye

eşime doğum günü mesajı değişik doğum günü kutlamaları eşime sürprizi eşine mesajları süprizleri önerileri 23 ekimde eşimin doğum günü...
    o günü çok değişik ve unutamayacağı bir gün olarak hazırlamak istiyorum...
    sürprizleri eşimde bende çok severiz..
    artık yapacak sürpriz kalmadı.
    akıl verin bana nolurrr... :(

2. &cimi&

&cimi& Yeni Üye

Cevap: eşimin doğum günü için değişik sürprizler arıyorum
    canım arkadaşım benim öncelikle eşinin dogum günü kutlu olsun,

güzel bir yemek masası hazırla mumlar ve çiçeklerle süsle birlikte başbaşa yemeginizi yedikten sonra güzel bir müzik eşliğinde dans edin sonrada eşinin hediyesini ver :)

sağlıklı bir ömür sürmesi dileğiyle hoşçakal..

eşimin doğum günü için değişik sürprizler arıyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Değişik Doğum Günü Kutlama Fikirleri

Doğum Günü Nasıl Yapılır Yaratıcı Doğum Günü Fikirleri Sevgili melekler, gerek kendimiz gerek sevdiklerimiz için olsun doğum günleri her zaman özeldir. Özellikle sevdiklerimize doğum günü sürprizleri yapmak hem karşımızdakini hem de bizi oldukça memnun eder. Ancak sürpriz yapmak ta kolay değildir. Değişik ve yaratıcı doğum günü fikirleri için hazırladığımız Doğum Günü Nasıl Yapılır...
  2. Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Arkadaşımın doğumgünü yaklaşıyor kutluycaz ama ona koomik mesajlar atmak istiyorum gün içinde yardım edermisiniz..... :D
  3. Eşimin doğum günü için yemek menüsü bulmam lazım

kızlar eşimin doğum günü 26 şubat evde kutlucam yemek menüsünde takıldım. ne yapmalıyım sizce fikre ihtiyacım var et yemekleri sever mantı hamur işi sever. yardım lazım . pastayı de ben yapıcam
  4. sevgilim için doğum günü sözleri arıyorum

Merhaba, yakında sevgilimin doğum günü ve ona smsla faceden soğum günü sözleri yazamk istiyorum.Tabi kutlamasını da yapacağız ama güzel sözler de yazmak istiyorum :)
  5. Teyzem İçin Doğum Günü Mesajları

bu konu teyzeler için doğum günü kutlama sözleri ve mesajlarına yer vermektedir. Çok sevdiğiniz teyzenizin doğum günümü var? Onu mutlu etmek ve en güzel doğum günü sözleri ile hatırlamak istiyorsanız sizlere en yeni teyzeler için doğum günü kutlama sözleri ve mesajlarını paylaşıyoruz. Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. esim icin dogum gunu kutlamasi