gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Eşimin eşi yok

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Melekler eşlerimiz hayat arkadaşlarımız çıktığımız evlilik denen yolculukta bi ömür boyu yol arkadaşlarımız.Sizlerden eşlerinizi anlatmanızı istiyorum bakalım en güzel hangi melek anlatacak eşini katılımlarınızı bekliyorum melekler

nese355, SadmiN ve melegimsin bunu beğendi.
  2. ece naz

ece naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    0
    daha çok yeni evli sayılırız ama benim eşim benim gözümde bir numara her ihtiyacımda yanımda olur beni sever sayar agladıgımda gögsüne yaslanabilecegim tek kişi bana her konuda yardımcı olur benim gözümde eşi bulunmaz biri yani eşimi tarif edemem bence benim eşimin bir eşi daha yok bu dünyada ve ben eşimi ÇOOOOKKK SEVİYORUMMM.....

3. gulsahgulsah

gulsahgulsah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    AŞKIM benim biliyorum sen bu siteye giremezsin ama ben yinede yazıyım sen benim herşeyimsin her anımda yanımda olan yakışıklı ukalamsın sen bu hayatta benim için eşi benzeri bulunmayan harika bi erkeksin seninle herşeye bir ömür boyu varım..senin o gülen mükemmel gözlerine baktığımda herşeyi unutuyorum bi gülmen dünyalara bedel seni seviyorum canımın içi...

4. nil'im

nil'im Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ben çok uzun kelimeler sözler kullanmıyacağım 1 sene evlilik hayatımız boyunca saygı ve sevgimizi birbirimizi hiç kırmadan yürüttük ve bir ömür boyu rabbim ayırmadan sağlıklı sıhhatli evliliğimizi yürütmemizi nasip etsin canım , aşkım benim seni çooooook seviyorum

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy bende dayanamadım gireyim yazayım dedim o benim bitanem yaaaa 1.5 yıl olmuş valla sanki dün gibi gözümün önünde ilk günümüz tabi evlilikten önce 3 yıl cıktık eşimle ama onunla gecirdiğim her dk aynı hala her anı mutluyum ben onunla iyiki var iyiki kaynanam doğurmuş onu bana hahaha

nese355, ece naz, ASİMELEK ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    ayy beni kocam bitane herşeyim o beenim iyi günüm de kötü günümde hep benle sabahları gözümü açtığımda onunla uyanmak onun nefesini hissetmek kadar güzel bi duygu yok eşi benzeri yok hayatım da çok seviyorum Aşkımı iyiki onunlayım

7. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Kizlar cok sansliniz sizin yerinizde olmayi cok isterdim.Allah mutlulugunuz bir omur boyu dewam edirsin :)

nese355 bunu beğendi.
  8. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

aminnn canım sende mutlu ol inşallah

narçiçeğimm ve nese355 bunu beğendi.
  9. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Evet arkadaşlar ben hepinizden tecrübeli olarakkk:) eşim ve beni anlatayımm.. ben eşimi ilk günki kadar seviyorum aşığım onaa. oda bana artık bizim ilişkimiz ve sizlerinde inş öle olacaktır belli bir evlilik yıllarından sonra saygıya dönüşüyor tabi dediğim gb aşk sevgi saygı ile ben eşime eşimde bana aşık ve çok seviyoruz birbirimiziiii allah hepinize eşiniz ve sevdiklerinizle mutluu günler yaşatsınn:)

narçiçeğimm ve ece naz bunu beğendi.
  10. ece naz

ece naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    0
    cnm sende hep mutlu ol

narçiçeğimm bunu beğendi.
  11. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

canımmmmmm annemmm benim yaaaaaa hep mutlu olun coluk cocuk hepiniz iyi olun.Allah üzüntü keder vermesin kimseye ne güzel bişey inşallah senin gibi bende ileriki zamanlarda böyle şeyler konuşurum şimdi cicimayları asıl ilerde yıllar sonra benimde böyle şeyler söyleyebilmem inşallah Allah o iy güzel zamanları bize gösterir aminnnn:)

12. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

sende mutlu ol inşallah :) bende sana diyeyim dedim ece

13. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    kızlar ne güzel anlatmışsınız böyle kocişlerinizi Rabbim hepinizin mutluluğunu daim etsin

14. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Allah hepimizi mutlu etsin cnm inşallah

Eşimin eşi yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Hediyenin Eşi Benzeri Yok

Bu Hediyenin Eşi Benzeri Yok

ARİŞ Pırlanta, sizi tüm dünyadaki insanlardan ayıran "Parmak izinizi" sevdiklerinize eşsiz bir mücevher olarak hediye edebileceğiniz yeni bir koleksiyon yarattı: Aşkın Mührü Şimdilik 3 yüzük ve 4 kolye olmak üzere toplam 7 üründen oluşan bu koleksiyon, yaklaşan Sevgililer Günü öncesinde farklı ve özel bir hediye almak isteyenler için çok ideal bir hediye seçeneği. Bu mücevher sizin...
  2. hassas bir eş misiniz yoksa cazibeli bir anne mi?

hassas bir eş misiniz yoksa cazibeli bir anne mi?

Acaba hangisisiniz? Buyrun öğrenin:) Hassas bir annemisiniz, yoksa cazibeli bir eş mi?
  3. Standart iyi eş yoktur, en iyi eş size göre olandır

Standart iyi eş yoktur, en iyi eş size göre olandır

Bazı bireylerin eşlerini kabullenememelerinden kaynaklanan problemler yaşadıklarına ve eşlerini başka eşlerle kıyasladıkları için memnuniyetsizliklerin arttığına şahit oluruz. “Keşke benim eşim de... gibi olsaydı” diye düşünüldüğünü görürüz. Oysa standart iyi eş modeli yoktur. Her birey kendine en uygun eşi aramalıdır. Toplum standartlarına uygun olduğunu düşündüğü bir bireyle hayatını...
  4. Eşiniz / Sevgiliniz Kıskanılmaktan Hoşlanır mı Yoksa Nefret mi Eder ?

Eşiniz / Sevgiliniz Kıskanılmaktan Hoşlanır mı Yoksa Nefret mi Eder ?

Sevgili melekler, eşiniz ya da sevdiğiniz mutlaka sizi kıskanıyordur. Tabi ki kıskanılmak güzel, sevginin göstergesidir kıskanılmak ama onun da bir dozu var elbet :D:D Peki ya eşlerimiz, sevdiklerimiz ? Onlar bizi kıskanıyorlar da biz onları kıskanmıyor muyuz ? Biz kıskanınca durum nasıl bir hal alıyor ? Hoşlanıyorlar mı yoksa öf aman deyip yaka mı silkiyorlar ? :D:D Hadi bakalım, eşiniz siz...
  5. Eşimde sperm hiç yok hamile kalma olasılığım nedir?

Eşimde sperm hiç yok hamile kalma olasılığım nedir?

spermi olmayan erkek baba olurmu,sperm yokluğu,erkeğe bağlı kısırlık,sperme bağlı kısırlık sorunları hakkında bilgiler Genetik yapı bozukluklarından ‘Klinefelter Sendromu’ adı en sık görülen kromozom bozukluğudur. Peki hangi durumlarda erkek kısırlığında ilaç tedavisi mümkün? Kısırlık problemi olan erkeklerin yalnızca bir kısmını oluşturan ve ‘Hipogonadism’ olarak adlandırılan beyinden...

Sayfayı Paylaş