Eşimin telefonunu nasıl dinlerim ?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Eşimin telefonunu nasıl dinlerim ?
Biraz kıskançmıyım bilmiyorum ama eşimin telefonunu dinlemek için tüm servetimi verirdim. İnanılmaz aşığım ona ve onun telefonunu iki günde olsa dinlemek istiyorum. Yahu bu mümkün mü ? Çok kıskancım çoooook :S Ne öneriyorsunuz bana

Bu konuda doğal yollardan sadece kulak misafiri olursunuz. Onun dışında yasal olarak bu mümkün değil. Savcılıktan dinleme izni ile E.G.M dinleyebiliyor sadece...

Eğer eşiniz uyumlu bir cep telefonu kullanıyorsa casus yazılım yükleyerek telefonunu dinleyebilirsiniz

Eşimin beni aldattığını düşünüyorum.Asla başıma gelmesini istemediğim bir şey.Herkes gibi.Ancak gerçek ise buna engel olmam da mümkün değil.öyleyse bu durumda yapmam gereken tek şey kendime güvenmek.Ne peşine adam takarım ne de takip ederim, ne de dinleme-casususluk yaparım.Eğer böyle bir şey varsa eninde sonunda ortaya çıkar.Bu durumda benim ne yapacağım, nasıl hareket edeceğim söz konusu.Kestirmem güç...Bu durumda böylesi bir insanla devam etmekte söz konusu olamaz.Ama hasar veririm gibi geliyor.Eğer öğrenirsem,umarım kendime mukayyet olurum.
Burada Hz. peygamberimizin(S.A.V.) ayşe annemizle ilgili böyle bir şüphesi vardı anımsar iseniz.Peygamber efendimiz Aişe annemize Ey Aişe, böyle bir durum varsa Allah'a tevbe et dedi, ve cebrail (A.S.) bunun olmadığını haber verdi.Bu örnek davranışı uygulamak yerinde olur.Böyle insanlar(erkek-kadın) varsa ve yaptıklarından pişmanlık duymuyorsa da onlar zaten insanlık sıfatlarından yoksun kalmış.Acınmaz...Dua da edilmez.Ait olduğu yer neresiyse bırakırsın gider.

ben 2 aydir msyptr.com sitesinden 6 aylik lisans aldim.kullaniyorum.kullanimi ve kurulumu çok rahat.türkçe kontrol panelli.dinlemek istediginiz telefona 5 dkkada kuruluyo.samsung s4 e kurdum.ortam dinlemesi,telefon kayitlari dinlemesi,sms takibi,gps yer takibi gibi birçok özellik var.en önemlisi benim için gerçekten 100 de 100 görünmez modda çalismasi.karsi tarafin farketmesi imkansiz.2 aydir hiçbir sorun yasamadim.

yanliz özellikle bu tür yazilimlarda sahte yazilim çok dikkat edin.alip pisman olmayin.ben çok arastirip aldim.
dileyen mspytr.com sitesinden inceleyebilir.benden bu konuda yardim isteyen olursa elimden geldigince yardimci olurum.

ücretsiz birkaç program var ancak çok uyduruk ve karşı tarfın telefonunda belli oluyor yani gizli takip edemezsiniz

www.mspytr.com

bazen kopi yapistir ile site açilmayabiliyor.gerekirse browser a kendiniz yazin.benzer çok site var dikkat edin arkadaslar.

Erhan beyvMerhabalar bende sevgilimin telefon konuşmalarını ve bulunduğu ortam konuşmalarını dinlemek istiyorum sanırım beni aldatıyor bunu nasıl yapabilirim eğer bu konuda bana yardımcı olabilirseniz size minnettar olurumm cevabınızı bekliyorum selamlar

Adim emir meslek icabi esleriniz sizi aldatiginimi dusunuyorsunuz hic dert etmeyin uygun fiyatlara takip edilir irtibat gsm 0553 599 52 05 NOT gunluk resimli rapor verilir

Arkadaşlar casus telefon programları bir eş veya bir başkasını takip etmek için kullanılan birşey değildir. İzinsizce kullanım telefon takip programları yasal olmadığı gibi sizi sadece tehlikeye götürür kıskançlık sebebiyle prüz olmayan ilişkinizde dahi prüzler ortaya çıkartır havadan sudan ortada sorun olmayacak aile akraba arkadaş konuşmalarından aldatılma olmasada bu çevrenin konuşmalarına izinsiz kullak misafiri olursanız o konuşmalardan bazıları hoşunuza gitmeyebilir ve gereksiz yere kin husumet gütmüş olursunuz. Bu programların kullanım amacı çocuklarınızın güvenliğini koruma amaçlı takip etmek içindir ve şirket çalışanlarını onların yazılı iznini alarak sahip olduğunuz şirket telefonlarını uzaktan takip etmek içindir bu takip de dahi personelin özel hayatına eişmemeniz gerekir.

Arkadaşlar mspy ve spybubble her iki yazılımıda kulllandım dedikelri gibi her bilgi gelmiyor, sadece sms ve yer tespiti doğru düzgün çalışıyor, görüşme kayıt ve telefon dinleme çalışmıyor, sonrasında Türkiye !den bir yazılım aldım harika çalışıyor, 150 den fazla takip özelliği bulunuyor size tavsiyemdedektiklik sitesidir

Geri