gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Eşimin Yanında Olamayacağım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

eşini başkasına siktiren Önümüzdeki haftalarda eşimin doğum günü var...
    Onun doğum günü aynı zamanda bizim çıkmaya başladığımız tarih :)

Ancak tam o haftaya benim hizmet içi eğitim faaliyetlerim var ve uzağa gitmem gerekiyor.

Öyle üzüldüm ki...

Kafamda bir sürü planlar vardı, yapmak istediklerim...

Ve ilk defa doğumgününü ayrı geçireceğiz. O akşam bensiz olması fikri canımı çok sıkıyor. Ama düşündüm taşındım yapabileceğim hiçbir şey bulamadım.

Bu çaresizlik beni daha da üzdü.

Biliyorum ki Allah çaresiz dert vermesin. Bundan daha kötü şeyler var elbette. Çok da büyük bir olay değil...

Sadece üzüldüm ve paylaşmak istedim.

2. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Eşimin Yanında Olamayacağım
    Üzülme Bilge..önünüzde daha çok doğum günleriniz olacak inşallah.Şimdiden doğum günün kutlu olsun.

3. azem

azem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Canım yaradan size daha uzun zamanlar nasip etsin daha güzeller anları paylaşırsınız,
    üzülem bu arada şimdiden kutlarım :typing:

4. fuşya

fuşya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Geç olsun güç olmasın Bilgecim. Daha bir hasretle kucaklarsın eşini, daha bir özlemle değerle kutlarsınız gününüzü. Bu yandan bakınca daha bir romantik :) Herşey gönlünüzce olsun ve huzurunuz hiç bozulmasın dileğimle...

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    canım seni çok iyi anlıyorum ama hayatta bazen istediklerimizle içinde bulunduğumuz durum birbirini tutmayabilir şide şöyle bak olaya senin hayatında birisi var o birisi çok özel hatta eşin ve karşılıklı paylaşabileceğiniz birçok şey var ya olmayanlar ya yanlız oılanlar bir yudum sevgi için bile birçok şeyi feda etmeye hazır olanlar..o yüzden canım ALLAH can saslığı versin önce merak etme sağlık olduktan sonra ben inanıyorumki uzun yıllar birçok özel gün paylaşacaksınızdır beraber gönülleriniz bir olsun önemli olan o..birçok özel günleri eşinle sevdiklerinle paylaşman dileğiyle....

6. asena66

asena66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Canım benim üzülme önünüzde beraber kutlayacağınız çok doğum günleri olacak inşallah.
    Canım eşinin de doğum günü kutlu olsun.Allahım sağlık,sıhhat,mutluluk ve uzun ömür versin birlikteliğiniz hiç bozulmasın.Sevgilerimle

7. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Esterncim, Azemcim, Fuşyam, Ecelin ve Asena...

Teşekkür ederim. Haklısınız, biliyorum, büyük ve büyütelecek bir olay değil. Sadece sizlerle paylaşmak istemiştim. Sağolun kızlar yazdıklarınız için. Evet, önümüzde daha birçok gün var birlikte kutlayacağımız... İnşallah herşey sizlerin de gönlüne göre olur.

Tekrar teşekkürler :)

8. hiphopRKYrapper

hiphopRKYrapper Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ahhh bilge ablacım hayat herzaman planladığımız gibi olmuyor öyle gitmiyor malesef..
    ama napalım bu şekilde yaşamak zorndayz..üzüldüm gerçkten senin için üzüntülü bir durum olmuş..ALlah'ın izniyle daha nice doğumgünleri kutlarsınız..ilk ayrı doğumgünü de olsa bu da sizin için bir tecrübe olacktır..en azından bunu da yaşamış olacaksınz..şimdiden eşinin doğumgünü kutlu olsun..
    çıkma yıldöünümünüz de tabi..

Allah beraber yaşayıp beraber ölmeyi nasip etsin .....

9. canan

canan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ahhh bılgecım cok uzucu olsada omur boyu onun sana aıt oldugunu ve yılları bereber gecırecegınızı dusun

uzulme emııı

10. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

gideceğin için öne alıp kutluya bilirsin canım önemli olan berabaer eğlenmeniz bi kaç gün öne alın ve planlarını gerçekleştir

11. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    üzülme canım benim eşimde asker inan evlendiğimizden beri 1-2 doğum gününde beraberdik hep ayrıyız canım ya ne ypalım bunlar geçici şeyler yeterki gönüller bir arada olsun

Eşimin Yanında Olamayacağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşinin yanında kalbinden bıçaklandı

Eşinin yanında kalbinden bıçaklandı

Mersin'de 1 haftalık evli genç, eşinin gözleri önünde bıçaklanarak öldürüldü. Edinilen bilgiye göre olay, Barış Mahallesi 4537 Sokak üzerinde meydana geldi. Mersin'de balıkçılık yapan Mehmet Kurtgöz (30), 7 Mart tarihinde Gaziantep'te yapılan düğünle evlendiği, ancak henüz resmi nikah yapmadığı eşi Ayşegül Karlı (20) ile alış verişten döndüğü sırada evinin önünde bıçaklı 3 kişinin...
  2. Doğumda  eşinizin yanınızda olmalı mı? Istermisiniz..

Doğumda eşinizin yanınızda olmalı mı? Istermisiniz..

merhaba melekler.. ben bır anne adayı olmaya hazırlanıyorum.. tuhaf ama istegim dogum anında eşimin yanımda olması.. çok farklı bir an ve ortam.. ama bebeğimizin ilk dogdugu anı ğörmesini çok istiyorum... acaba siz istermisiniz.. ve nasıl olur.. düşünceleriniz nelerdir...
  3. Yanında eşi olan kadına talip oldular!

Yanında eşi olan kadına talip oldular!

Star TV'de yayınlanan "İzdivaç" programının müdavim damat adayı Mehmet Amca program sunucusu Zuhal Topal'a eliyle karşı tribünde oturan bir hanımı işaret ederek ona talip olduğunu söyledi.. Zuhal Topal yaşlı hanıma evli olup olmadığını sorduğu anlarda yanında bulunan eşinin uyukladığını farketti. Uyuyan adama "Hanım gidecek elden haberin yok" diyerek takılan Zuhal Topal...
  4. Hamiş Melekler Doğumda Eşinin Yanında Olmasını isteyenler Buraya

Hamiş Melekler Doğumda Eşinin Yanında Olmasını isteyenler Buraya

doğumda eşe izin,doğumda eş izni, Melekler doğum biliyorum çok stresli bir süreç heyecanla birlikte korkular da yaşanabilir.Ve en büyük destek böle bir durumda yanımızda eşimizin olmasıdır.Çoğu kadın belkide bunu istiyordur ama istemeyenlerde vardır aranızda..Bazen eşlerimiz böyle bir durumu kaldıramayacağından doğumda bulunmak istemeyebilir.Mesala benim eşim diyor ki sen eğer gebe kalır da...
  5. Vahide Perçin Eski Eşinin Yanına Yerleşti!

Vahide Perçin Eski Eşinin Yanına Yerleşti!

vahide perçin haberleri, altan gördüm, altan gördüm vahide perçin Sevgili melekler, ünlü oyuncu Vahide Perçim, kanser olan eski eşi Altan Gördüm'ün yanına yerleşti. Cilt kanseri tedavisi görmekte olan eski eşi Altan Gördüm'e destek olmak için yanına yerleşen Vahide Perçim eski eşine yeniden kenetlendi. Eski eşi ile dostluğunu sürdürmeyi başaran Vahide Perçin, kanser tedavisi süresinde...

Sayfayı Paylaş