gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Eşimin zoruyla kürtaj yaptırdım. Boşanmak istiyorum ne yapmalıyım?

Konu, 'Kadın ve Hukuk' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

eşimin zoruyla kürtaj yaptırdım,boşanma davası açabilir miyim,eşimin baskısıyla gebeliğime son verdim boşanma davası açabilir miyim,eşimin zoruyla kürtaj oldum,eşim çocuk istemedi kürtaj oldum boşanmak istiyorum
    images (4).jpg
    Her kadın doğum yapma hakkına haizdir. Eşinizin tıbbi zorunluluk olmadığı halde gebeliğinizi sonlandırmanız için size baskı yapması , duygusal şiddet içerdiği için, evlilik birliğinin sarsılmış olduğu gerekçesiyle boşanma davası açabilirsiniz.

Eşimin zoruyla kürtaj yaptırdım. Boşanmak istiyorum ne yapmalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtaj yaptıracam  ne yapmalıyım?

Kürtaj yaptıracam ne yapmalıyım?

Kürtaj Nasıl Yapılır? Hasta muayene masasına yatırılır ve bölgesel (lokal) veya genel anestezi verilir. Hastaya lokal anestezi yapıldığı halde acı vereceği düşünülen müdahaleler söz konusu ise genel anestezi kullanılmalıdır. Bu müdahale için yapılan genel anestezide, genellikle...
  2. Boşanmak Kocasından Ayrılmak İsteyen Kadın Ne Yapmalı ?

Boşanmak Kocasından Ayrılmak İsteyen Kadın Ne Yapmalı ?

boşanmak isteyen kadın boşanmak için ne yapmalı ayrılmak isteyen kadın ayrılmak için ne yapmalı kadının hakları Boşanmak Kocasından Ayrılmak İsteyen Kadın Ne Yapmalı, evi terk etmek isteyen kadın bunu nasıl düzgün bir biçimde yapmalı ve ev nasıl terkedilmeli ? Ayrılmak istiyorsanız bunları okumanızı tavsiye ediyorum. Evliliğiniz hakkında karar vermeden önce eşinizden en azından geçici olarak...
  3. Boşanmak istiyorum ne yapmalıyım gereken evraklar neler kızlar

Boşanmak istiyorum ne yapmalıyım gereken evraklar neler kızlar

Kızlar merhaba, ben boşanmak istiyorum bunun için tam olarak nereye başvurulur, hangi evraklar gereklidir, neler yapmam gerekiyor bana biriniz bunu anlatabilir mi ? Avukata gidecek parayada sahip değilim. Neden boşanacağım hususunda buraya yazıpta kafanızıda şişirmek istemiyorum. Ama artık dama dedi ve ben kesinlikle boşanacağım çocuğumda yok biriniz beni yönlendirebilir mi lütfen.
  4. Anlaşmalı boşanmak için ne yapmalıyım

Anlaşmalı boşanmak için ne yapmalıyım

Eşimle anlaşamıyoruz ve anlaşmalı olarak boşanmak istiyorum. Bunun için neler gerekli hangi evraklar ? tam işleyiş nasıl oluyor. 5 yıldır evliyiz ve 12 yaşında bir kızımız var bu kız için nasıl anlaşmamız lazım, ben istiyorum ki bende kalsın anneside bende kalsın diyor. Acaba mahkeme velayeti kime verecek ? Arkadaşlarım kesin annesine verirler diyorlar. Bu doğru mu ?
  5. Eşimden boşanmak istiyorum fakat

Eşimden boşanmak istiyorum fakat

Merhaba kızlar adım elif malum durumdan dolayı soyadımı yazmıyorum. Eşimle ben 18 yaşında tanıştım şimdi 25 yaşındayım ve bu hayatın şartları çalışma ve kızım minnoşum... Bilemiyorum ama artık mutlu değilim ve eşimden boşanmak istiyorum. O kadar çok fakat var ki nereden başlayacağımı bilemiyorum. Nedir hayat kızlar, yada evlilik nedir, hep böyle tek düzemidir. Ömrü hayatım hep çalışmak ve...

Sayfayı Paylaş