gebe
  1. hiranur iremcan

hiranur iremcan Forum Okuru

eşimle aramdaki bitmeyen sorunlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında hiranur iremcan tarafından paylaşıldı.

lütfen yardım edin boşanma noktasına geldim ve çaresizim,ölmeyi düşünüyorum.çarem yok

2. Hayirdir insallah derdin ne bacim.. ??

3. hale77

hale77 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    248
    Ödül Puanları:
    63
    şunu unutma herşeyden önemli olan sensin,bütün sorunlar hallolur önemli olan sağlık,sağlık olsun eşinle yada onsuz hayat devam eder.bütün bunların senin sınavın olduğunu düşün ve sakın isyan etme..her gecenin sonunda bi aydınlık vardır öyle değilmi canım,seninde bu kötü günlerinin sonuda mutlaka ama mutlaka aydınlık buna tüm kalbinle inan ve isyan etme...

4. Dogru diyor arkadasim hayatta hickimse olmeye
    Degmez hic kimse hemde

5. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Her ayriliyorum diyen ayrilabilseydi inan biz daha ilk gun bosaniyoduk :D ayrilmak cok cok cok zor bir secenek kimse kolay kolay kopamaz birbirinden. ama tabi sizin sorunun ne oldugunu bilmedigim icin bu yorumu yapabiliyorum ufak tefek biseyse eger mutlaka araniz duzelir:) evlilikte herkez mutlaka geliyo bosanma asamasina ama hersey yoluna giriyo

eşimle aramdaki bitmeyen sorunlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşiniz ile aranızdaki yaş farkı?

Eşiniz ile aranızdaki yaş farkı?

yaş farkı hesaplama yaş farkı hesaplaması yas hesaplama hesapla 13 Eşiniz ile aranızdaki yaş farkı nedir? Benim eşim 14 ay büyük benden..
  2. eşimle aramız düzeldiiiiii

eşimle aramız düzeldiiiiii

sevgili melişler ben bugün eşimle konuşltum yaptıklarını ve bana nasıl davranmasını istediğimi belirttim evliliğimizin iyi gitmesi elimden gelini yapmaya çalıştığımı ve tektaraflı olmadığını söyledim beni haklı buldu ve neden böyle davrandığını uzun uzun anlattı ikimizde bir karar aldık birbirimizi daha iyi anlayacağız bundan sonra ve oğlumuz içn ve biribirimizi sevdiğimiz için evliliğimiz...
  3. Eşimle çok ciddi sorunlarım var yardımcı olurmusunuz ?

Eşimle çok ciddi sorunlarım var yardımcı olurmusunuz ?

merhaba 32 yaşında mühendis çalışan bir bayanım.8 yıllık evliyim.3 yaşında bir kızım var.Kasıma ayından beri severek evlendiğim üniversiteden arkım olan (12 yıllık tanışmışlığımız var) eşimle problemlerimiz olmaya başladı.ben neden böyle olduk diye düşünürken o sürekli benim değiştimğimi bahane ediyordu.saygısız ilgisizi olduğumu vs.nedenler öne sürüyordu.evliliğimiz boyunca hiç doğru dürüst...
  4. Eşimle aramdaki muhabbet için dua istiyorum

Eşimle aramdaki muhabbet için dua istiyorum

Konuşacak birşeyler bulmakta zorlanıyoruz çoğu zaman ama gördüğüm kadarı ile herkes hemen hemen aynı. Muhabbetten kasıt iyilik güzellik ve birbirini sevmek ve saygılı olmak anlamında kızlar. Bunun için yani aile iç saadeti ve huzuru için sırlı bir dua var ise beniml paylaşır mısınız. Teşekkür edipyorum.
  5. Eşinizle Aranızdaki Yaş Farkı Kaç?

Eşinizle Aranızdaki Yaş Farkı Kaç?

eşler arası yaş farkı eşler arası yaş farkı kaç olmalı Sevgili melekler, bu anketimiz evli üyelerimizi ilgilendiriyor. Sorumuz şu; eşinizle aranızdaki yaş farkı kaç? Siz mi büyüksünüz o mu? Bu yaş farkı sizi olumlu ya da olumsuz etkiliyor mu ve neden? Eşler arası yaş farkı sizce nasıl olmalı? Hadi bakalım parmaklarınız çalışsın :D:D

Sayfayı Paylaş