gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eşimle ayrı yaşıyoruz birleşmek için dua istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hacetlerimin nasıl kabul olacağını soruyorum bide hacet duası istiyorum allah sizden razı olsun

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Size bu konuda yardımcı olacak bir konu buldum, çevirgel duası... Bu duayı eski yöneticilerimizden olan ve konu sahibi Handanca arkadaşımız kendisi yapmış ve konuda da belirttiği gibi faydasını görmüş.

http://www.meleklermekani.com/dua-ayetler-hadis/150475-cevirgel-duasi.html

bir de size ben ve sitede ki bir çok üyemizin yaptığı Salatı Tefriciye duasını okumanızı ve bu duayı çevrenizde ki insanlarla okumanızı öneriyorum.

http://www.meleklermekani.com/dua-a...i-tefriciye-duasini-okumanin-faziletleri.html

bir de yine Handanca arkadaşımızın konusu olan http://www.meleklermekani.com/dua-ayetler-hadis/173290-tecrube-edilmis-dilek-duasi.html bu dua var. Dilerim ki, Rab eşinizi ve sizin gibi sevdiğiyle birleşmek isteyen tüm kullarının duasını kabul eder.

3. tuba06

tuba06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eşi ile sevgilisi ile ayrılanlar vala yemin ederim ben okudum 5.gün aradı beni çevirgel duasını okuyun oluyor kesinlikle oluyor.

4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
eşimle ayrı yaşıyoruz birleşmek için dua istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşler İçin Dua

Eşler İçin Dua

eşler için dua Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin... İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun. Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz. Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni sevmeye yollar aç, Birbirimize olan sevgimizi, Seni sevmekle çoğalt, Beni ve eşimi, Seni sevdiren ve Seninle...
  2. Eşler için bir dua

Eşler için bir dua

ve elgaytü aleyke mehabbeten minni ve elgaytü aleyke mehabbeten minni duası eşin sadık olması için dua Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin. İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun. Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz. Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni sevmeye yollar aç,...
  3. eşler için güzel bir dua

eşler için güzel bir dua

eşinizin sizi sevmesi için dua eşimin beni sevmesi için dua eşlerin birbirini kocamın beni kocama kendimi nasıl sevdiririm Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin... İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun. Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz. Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni...
  4. Eşim ve Benim İçin Dua..

Eşim ve Benim İçin Dua..

Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni sevmeye yollar aç, Birbirimize olan sevgimizi, Seni sevmekle çoğalt, Beni ve eşimi, Seni sevdiren ve Seninle sevinen bir sevgiyle...
  5. Eşimle aramdaki muhabbet için dua istiyorum

Eşimle aramdaki muhabbet için dua istiyorum

Konuşacak birşeyler bulmakta zorlanıyoruz çoğu zaman ama gördüğüm kadarı ile herkes hemen hemen aynı. Muhabbetten kasıt iyilik güzellik ve birbirini sevmek ve saygılı olmak anlamında kızlar. Bunun için yani aile iç saadeti ve huzuru için sırlı bir dua var ise beniml paylaşır mısınız. Teşekkür edipyorum.

Sayfayı Paylaş