gebe
  1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

Esımle konusacak bırsey bulamıyorum....

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

Ya Meleklerim bana yardim edin... esim aksam isden eve gelince... konusacak konumuz olmuyor... önceleri saatlercce sohbet ederdik, sakalasirdik... simdi ise o tv izliyor bende ya ona cay yapiyorum yada yemek yada bos bos yaninda oturuyorum...
    benden usanmasindan korkuyorum, konusacak konu bulamiyoru... herseyden cabucacik sIkIlLiyor..

önerilerinizi bekliyorum...:S

2. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    askerlik anılarını hatırlat erkekler çok sever askerliklerini konuşmaya hahaha

3. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    bende pc alındı alınalı gidyorum kucağına oturyorum yada pc kapatıyorum benle ilgilen beni sevmiyorsun artık diyorum yupis:yyy:

4. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

ben öyle dedigimde oooof bitanem nereden cikartiyorsun... bos bos düsünceler bunlar diyor.... rahat ol, relax ol diyor.....

5. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    benimkinin askerligi hakkarida gectigi icin, hep kötü anilari var.... pek konusmak istemiyorki...
    seni seviyor biliyorum, cok cok da söyler ama benimle cok cok konussun istiyorum ilk günler gibi

Esımle konusacak bırsey bulamıyorum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Es Es (ATV)

Es Es (ATV)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ölecek yer bulamıyorum

ölecek yer bulamıyorum

Uzattığın ellerinde terli avucunda ölecek bir yer bulamıyorum. Biliyorum anlamaz ve sıkılmış gözlerle bana baktığını. Umursamıyorum. Biliyorum içindeki çıkmaz sokaklara bir soluk kapılar açamadığımı. Yoğun bir bataklık kıvamında derinime çektiğimi seni. Ve nefessiz kalışlarını biliyorum. Bu yüzden umursamaz bakıyorsun bana Bu yüzden küskün bakıyorsun. Sana anlatacaklarımı bir bir unutmak...
  3. şarkıyı bulamıyorum

şarkıyı bulamıyorum

sürekli çalan bir şarkı var yarışmacılar çıkarken nakaratı yeah yeah ıs the come on baby yeah yeah yeah die devam ediyor.tamda bilmiyorum sözleri ama bu şekilde sölüyor lütfennnnn adı ne yardımcı olunnn:(
  4. Esimle konusacak konu bulamiyorum...

Esimle konusacak konu bulamiyorum...

kizlar yardim edin, esimle evde ikimiz kalinca ne konusacagimizi bilemiyorum. O laptopu aliyor ben tv izliyorum yada tam tersi, sonra ikimizden birisi koltukda uyukluyor... Ne konusalim bilmiyorum cok zor durumdayim yardim edin lüüüüüütfen......
  5. Esimin ailesi

Esimin ailesi

Merhaba arkadaslar, umarim konuyu dogru yere acimisimdir. Nasil davranacagimi bilemiyorum dogrusu hissetiklerimin ve düsündüklerimin dogru olup olmadiginida bazen bilemiyorum acaba hakksizlik i yapiyorum diyorum bazen. Ben yeni evlendim evliligim sorunlu oldu babam cok karsiydi ikna etmem uzun ve zor oldu. Baslarda esimin ailesini seviyorum cok saygi duyuyordum ama evlilik öncesi yasadigimiz...

Sayfayı Paylaş