gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

eşimle mutluyum

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü sanatçı Funda Arar yapboz gibi olan evliliklere inanmadığını dile getirdi.....

'BENİM DE ARIZA TARAFLARIM VAR!'
    FUNDA ARAR, SANATÇILARIN EVLİLİKLERİNİN YÜRÜMEYECEĞİ GİBİ BİR DURUMA PEK İNANMADIĞINI SÖYLEDİ..

Eşiyle birbirlerinin fikirlerine saygı duyduklarını belirten Arar, 'Biz iş ve evliliği ayrı tutabildik. Sanat camiasında evlilik çok zordur, yürümez diyorlar ya... Karşılıklı güven gerekiyor. Psikopat bir şekilde, ne yaptı nereye gitti. Sonuçta ben de sahneye çıkan biriyim, bir sürü hayranım var. Onun da var. Güven çok önemli' dedi ve ekledi; 'İyiki de müzisyen biriyle evliyim. Benim duygularımı anlayabiliyor. Aslında çok da kolay bir insan değilim. Benim de arıza taraflarım var.'

2. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
eşimle mutluyum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu eşler birbirine nasıl davranır

Mutlu eşler birbirine nasıl davranır

eşimi nasıl mutlu edebilirim eşinizi nasıl mutlu edersiniz esimi nasil edebilirim eşimle olabilirim kocanızı edersiniz Evliliklerinde mutlu olan eşler mutluluklarını pekiştirmek için bazı davranışlara özen gösterirler. Siz de eşinizle mutlu olmak ve bu mutluluğu sürdürmek istiyorsanız şu uyarılarımıza kulak verin:Her şeyden evvel evlilikteki mutluluğun sevgi, saygı ve güvenden geçtiğini...
  2. Eşinizin Mutlu Olması İçin Bazen Kaybedin...

Eşinizin Mutlu Olması İçin Bazen Kaybedin...

Efendimiz bir gün Hz. Aişe Validemiz ile çölde yürüyorlar. Aişe Validemiz genç ve son derece heyecanlı. Peygamberimiz bunu fark ediyor ve “Haydi Aişe seninle bir yarış yapalım” diyor. Aişe Validemiz çoktan hazır, “Hemen” diyor ve efendimizi yarışta geçiyor. Beyi tarafından takdir edilmek de Aişe Validemiz’i ayrıca mutlu ediyor. Bir sene sonra, aynı çölden yine geçerlerken Efendimiz, “Ya Aişe...
  3. Kadınlar mutlu olmak için eşlerinden neler bekliyor?

Kadınlar mutlu olmak için eşlerinden neler bekliyor?

Kadınlar, bir araya geldiği zaman genelde eşlerinden beklentilerini dile getirirler. Aşırı isteklerde bulunanlar olsa da huzur ve aile mutluluğunu esas alan kadınlar çoğunlukla eşlerinden öyle abartılı şeyler beklemez. Peki kadınlar, erkeklerden aile hayatında neler bekliyor? Erkekler acaba bu beklentileri karşılayabiliyorlar mı? Kadın kocasından evi silip süpürmesini beklemez; ama...
  4. eşlerimizi nasıl mutlu edebiliriz?

eşlerimizi nasıl mutlu edebiliriz?

eşimi nasıl mutlu ederim kocamı nasıl mutlu edebilirim kocami nasil ederim kocamı yatakta edebilirim Evlendik ve erkeğimizi nikah adı altında kendimize bağladık diye düşünüyoruz ama asıl iş evlendikten sonra başlıyor kızlar. Öyle evlendim beni alan aldı artık salayım kendimi demekle olmuyor mutluluk. Kocanızın sizi sadece sizi sevmesi ve gözünün sizden başka hiç bir kadını görmemesi için size...
  5. Eşinizin Mesleği Ne Olsaydı Daha Mutlu Olurdunuz?

Eşinizin Mesleği Ne Olsaydı Daha Mutlu Olurdunuz?

Sevgili melekler, hayatta hiçbir şey tam olarak istediğimiz gibi geçrkleşmez. Mesela hep müstakil bir ev hayal etmişsinizdir ama apartman tepelerinden bir türlü inemezsiniz. Ya da her yaz tatil en büyük isteğinizdir ama onu bile bir türlü yoluna koyamazsınız. Bunun gibi pek çok şey var akla gelen. Bu anketimizin sorusu ise eşinizin mesleği. Büyük ihtimalle eşinizin işinde memnun olmadığınız...

Sayfayı Paylaş