gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Eşin seni aldatıyor...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

aldatan eşe mektup rüyamda eşim beni aldatıyordu rüyada eşimin beni aldatması rüyamda kocam aldattı karım aldattı Türk milletinin mizah gücüne hep hayran kalmışımdır :D:D:D Her konuyu mizaha dökebiliyorlar ki şayet aldatmak aldatılmak gibi konular. Düşünsenize evde otururken böyle bir telefon alıyorsunuz ( Allah korusun) siz böyle cevaplar mı verirdiniz:D:D:D:D

-Eşiniz sizi aldatıyo
    -Televizyon izlerken mi?

-Eşiniz sizi aldatıyo
    -Sen nerden biliyon bakiim?
    -

-Eşin seni aldatıyo
    -Hangisi ?

-Eşin seni aldatıyo
    -E senin eşin de beni aldatıyo
    -Yapma yaa benim eşimde senin eşini aldatıyo
    -Ona bakarsan senin eşini aldattığın beni aldatıyo
    -Ohoo senin eşin de beni aldatıyo
    -E ben de senin eşini aldattığın kişiyi aldatıyom
    -Benim eşim senin eşinin aldattığı 2. adamı da aldatıyo
    -Lan dur katıştırdım iyice baştan alıyoz

-Eşin seni aldatıyo
    -Niye aldatıyomuş?

-Eşin seni aldatıyo
    -Sen kimsin?
    -Bir dost
    -Faruk bittin olum sen nası yaparsın lan bunu
    -Ha..?

-Eşin seni aldatıyo
    -Kimle?
    -Ayşen, Nejla, Nalan, Alev, Gülşah, Melike, Aynur, Fadime, Eylül
    -Tamam tamam sus

-Eşin seni aldatıyo?
    -Ne zaman?
    -Şu an
    -Yok şimdi meşgul o insan neslinbin üremesiyle ilgili belgesel çekiyolar

-Eşin seni aldatıyo
    -Sen kimsin
    -Bunun bi önemi yok önemli olan eşinin seni aldatmış olması kliminle aldattığı değil
    -Faruk ulen yine mi sen?

-Eşin seni aldatıyo
    -Kimle?
    -Sölemem bil yeter.
    -Söle dedim
    -Tama benle ama kimim sölemem
    -Bi biskrem versem?
    -Arabanız hazır ama yerken kullanamam

-Eşin seni aldatıyo
    -Boşver kardeş bende onu aldatıyom
    -Hakan? Nededin sen
    -Ama hayatım

-Eşin beni aldatıyo
    -Neeee
    Pardon yanlış numara

-Eşin seni aldatıyo
    -Hayır olamaz yapamaz bunu
    -Sakin olun
    -Olmaz herşey bitti artık
    -Bu kadar kızmayın
    -Onu da vurucam kendimide
    -Yav sakin olsana be adam
    -Uleeeen hepinizi vurucam
    -Canım benim sana şaka yaptım. Alo Alo cevap versene

Eşin seni aldatıyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşim beni aldatıyor mu nasıl anlarım

Eşim beni aldatıyor mu nasıl anlarım

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? İnci hanım 20 yıllık evliydi. 45 yaşındaydı. Eşi Hüseyin bey ise 48 yaşındaydı ve bugüne kadar çok ciddi bir sorun yaşamamışlardı. Ancak son zamanlarda boşanmış bir kadından fazlaca söz etmesi, ona yardımcı olduğunu anlatması İnci hanımı rahatsız etmişti. Ne olduğunu netleştiremediği ve eşini de suçlamak istemediği için...
  2. Kiminle bakışsam...Hala seni aldatıyorum..

Kiminle bakışsam...Hala seni aldatıyorum..

Günlerden ne hatırlamıyordum.. ne zaman gözümü açsam geceye denk geliyorum.. günlerdir gündüzlerime ne oldu diye düşünürken... aklıma sen düştün yine.. ...Kimsenin tanımadığı Bir sahil lokantasında.. tanımadık insanlara seni fısıldıyordum.. oysaki.. ..oysaki ben kurduğun bütün tuzakları tapınak bildim..nereye düşürdüysen gülmelerini..hep sana getirdim....dizlerimde gülen yaralarım... sen...
  3. Başkomiser de mi eşini aldatıyor

Başkomiser de mi eşini aldatıyor

kanal D nin sevilen dizinde başkomiser rolünde olan Zafer Ergin'in adını son zamanlarda bir aldatma hikayesi ile duyduk....... BİR KADIN İÇİN YUVAMI BOZMAM! MANKEN NESLİHAN YAVUZCAN'LA BİRLİKTE OLDUĞU ÖNE SÜRÜLEN ZAFER ERGİN'İN EŞİ BİNNAZ ERGİN: BİR KADINLA DEDİKODUSU ÇIKTI DİYE 25 YILLIK KOCAMI BOŞAMAM... AŞIK OLSA BANA SÖYLERDİ 'Arka Sokaklar' dizisinin 'Rıza Babası' Zafer...
  4. Eşim beni aldatıyor lütfen bi akıl verin

Eşim beni aldatıyor lütfen bi akıl verin

merhaba ben eşimle 2009 yılında internette tanışarak severek evlendim ama kıskançlık krizlerim baskılarım yüzünden mutlu olamadık dün telefonunda bir mesj buldum sabahın köründe kendi telefonundan arkadaşını işletmek amaçlı atmıştı o mesajı şahin bey mrb ben sibel nasılsınız iyimisiniz diye başlıyordu mesaj tuba izinli yazıyordu sonundada..eşime güvensemde içime kurt düşmüştü onun uyanmasını...
  5. eşim beni aldatıyor mu?

eşim beni aldatıyor mu?

14 yıllık evliyim.her şey çok güzel gidiyordu.fakat eşim son zamanlarda garip davranmaya başladı.uzun bir süre hareketlerini takip etmeye başladım.bana eskisi kadar yakın değildi.benden sıkılmış gibi davranıyor, eve geç geliyor, benimle az vakit geçiriyordu.bunu birkaç arkadaşımdan duymuştum aldatan erkek başkalaşım yaşıyormuş.bununla ilgili internetten uzun bir süre yazılanları okudum.benim...

Sayfayı Paylaş