gebe
  1. shemizu

shemizu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Eşinde varikosel bulunanlar dikkat

Konu, 'Gebelik' kısmında shemizu tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar şuan 6.5 aylık hamileyim çok şükür allahıma nasip etti evlat bir kızımız olcak nerdeyse bir buçuk yıl korunmasız ilişkiye girdik dogal yollarla bekledik çocugumuzu olmadı eşimde bende kontrollarden geçtik eşimde çift taraflı varikosel oldugu ameliyat olması gerektigini söledi özelde doktar daha sonra egiitm fakldesine devlet hastanesi başvurduk yine aynı şekilde ben davamlı araştırıyordum eşime 3 ay keçibuynuzu pekmezi yedirdim sabah akşam ikişer kaşık doktorlar sitesinden prof ürolaga eşimi sonuçların bildirdim ameliyat olsun dedi yine oda ama eşimin işinden dolayı yazın geçmesini beklemeliydik magdem bekliycen gnc arjinmax ı öeriirm onu deneyin dedi saolsun hocam savsakladım aslında 1 ay sonra aldım eşim kullandı ramazan ayında hamile kaldıgımı ögrendik gerçekten biz faydasını gördük bu vitaminin denemekte fayda var vucutta ki tüm eksik vitamileri tammalıyo önce rabbimin sonra hocamın sonrada vitaminin sayesinde bebegimize kavuşcaz allah bebek isteyenlerin yardımcısı olsun

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    ne mutlu size Allah herkese önce sağlık versin.isteyen herkesede bebek :)

Eşinde varikosel bulunanlar dikkat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Varikosel

Varikosel

Varikosel testis kanını boşaltan toplar damarlarının genişlemesine verilen isimdir. Eriskin erkeklerin %25 kadarında varikosel bulunur. Genel olarak varikosel erkeklerde kısırlığın en sık sebebi olarak kabul edilir. Sıklıkla sol taraf testisinde görülür. Nadiren sadece sağ tarafta veya her iki tarafta da görülebilir (%10-15). Sol taraftaki toplar damarın sağdakinden 10 cm daha uzun oluşu,...
  2. iş arayanlar, başvuruda bulunanlar DİKKAT!!!!!!!

iş arayanlar, başvuruda bulunanlar DİKKAT!!!!!!!

merhaba melekler uzun zamandır iş arıyorum ve size başımdan geçen bir olayı anlatıcam şimdiye kadar heryere yolluyodum cv internette artık iyice arar oldum. neyse konuya gelelim :) bayram zamanı bir yerden aradılar beni ben sekreter için başvurmuştum ama emlak mezunuyum normalde inşaat firmasıymış satışla ilgilenmezmisniz demişlerdi bende hayır ilgilenmiyorum dediğimde peki biz sonra döneriz...
  3. Eşi varikosel amaliyatı olupta hamile kalan var mı?

Eşi varikosel amaliyatı olupta hamile kalan var mı?

Merhaba arkadaşlar eşinde varikosel olup da hamile kalan arkadaşlar var mı?
  4. 2013 de eşi varikosel ameliyatı olanlarrrr

2013 de eşi varikosel ameliyatı olanlarrrr

kızlarrr birlikte paylasalım bilgilerimizi duygularımıı eşi varikosel ameliyatı olan herkesi beklerim
  5. Eşi varikosel olup hamile kalan varmı?

Eşi varikosel olup hamile kalan varmı?

Varikosel testislere ait toplar damarlarda (venler) varis oluşumudur. Bütün erkeklerin %10-15 'inde bulunur. Bu erkeklerin bir kısmında şikayet yaratır, bir kısmında ise hiçbir şikayet yoktur. Varikosel erkeğe bağlı infertilitenin (çocuk sahibi olamama) en sık görülen nedeni olmakla birlikte en etkin tedavi edilebilenidir. İnfertil erkeklerin yüzde 30-40'ında varikosel saptanır. Normalde...

Sayfayı Paylaş