gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eşinden boşanmış olanlar öldükten sonra aynı eşlerle mi birlikte olacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana o kadar eziyet ettiki kocam, ondan ahirette ondan kurtulamayacak mıyım ya ben :) Zulmedenlerle mazlumlar nasıl aynı yerde olurlar kı, tamam teknik olarak kimle evli isen ahirette onunla birlikte olacaksın ama. Ne bilim ya bu durum bana biraz karışık geldi. Tam olarak bu hususta yardım edebilir misiniz. Ben şimdi bu zulümcü dombiliyi bi kez daha çekemem ha ahirette. Nihat Hatipoğlu olcak mı dedi olmayacak mı dedi yaaaa offffffffffffff

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Eşinden boşanmış olanlar öldükten sonra aynı eşlerle mi birlikte olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba "0" eşiniz olacak kişi mi?

Acaba "0" eşiniz olacak kişi mi?

Sadece aşık olmanız ömür boyu mutlu olacağınız anlamına gelmiyor, karşınızdaki kişi ile yıllarca aynı yastığa baş koymak istiyorsanız kendinize şu soruları sorun. İş hayat arkadaşını seçmeye geldiğinde kimse bu kişi konusunda hata yapmak istemez. Aşk iki insanın bir araya gelmesi için en doğru neden gibi gözükse de bir evliliği sürdürmek adına bu duygunun yanında birçok farklı desteğe daha...
  2. Eşinizle Aynı Pijamaları Giyin

Eşinizle Aynı Pijamaları Giyin

kadın erkek aynı pijama komik pijamalar bayan erkek aynı pijama takımları bayan takımları kadın pijama takımları, 2011, bayan pijama takımları, erkek pijama takımları, modelleri, desenleri hakkında bilgi Melişlerim artık kocişinizle aynı pijamaları giyebileceksiniz :tik: Ama eşinizin buna tepkisi nasıl olur bilemiyorum :D:D
  3. Hakan Yılmaz eşinden boşandı

Hakan Yılmaz eşinden boşandı

yahşi cazibe,hakan yılmaz, hakan yılmaz ve eşi, boşandı haberleri burada arkadaşlar. "Yahşi Cazibe"nin başarılı başrol oyuncusu Hakan Yılmaz, eşinden yahşi bir tazminatla boşanmış Melek'ler. Hakan Yılmaz, üç yıl önce Bengü Yılmaz’dan boşanmak için mahkemeye başvurmuş, Bengü Yılmaz ise aldatıldığını belirterek karşı dava açmıştı. Öfkeli eş, 450 bin lira tazminat ve kızları...
  4. gebeyken eşimle birlikte olmam tehlikeli mi?

gebeyken eşimle birlikte olmam tehlikeli mi?

Merhaba.Eşim gebe olduğum için bebeğe zarar gelir düşüncesiyle benden uzak duruyor.Acaba böyle birşey varmıdır?
  5. Ayşe Tolga Eşinden Boşandı!

Ayşe Tolga Eşinden Boşandı!

ayşe tolga haberleri ayşe tolga seksenler ayşe tolga Sevgili melekler, Seksenler dizisinin başarılı ve ünlü oyuncularından Ayşe Tolga sessiz sedasız eşinden boşandı. 5 sene önce evlenen Ayşe Tolga ve Marsel Eskinazi çiftinin bir de kızları bulunuyor. Anlaşmalı boşanan çiftin görüş ayrılığı ve anlaşmazlık yaşadıkları gerekçesiyle yollarını ayırdığı öğrenildi. Kızları Can Yael’in velayeti ise...

Sayfayı Paylaş