gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Esinden nefret etti ondan olan cocugunu öldürdü...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Eski karısından nefret eden bir şahıs, bu eşinden doğan çocuğunu boğarak öldürdü AVUSTURYA’da 10 yaşındaki oğlunu uykusunda boğarak öldüren babaya ömür boyu hapis cezası verildi.

Avusturya Haber Ajansı (APA), 41 yaşındaki babanın, "çocuğunun annesine duyduğu nefret nedeniyle" bu cinayeti işlediğini itiraf ettiğini duyurdu.

Ajansın haberinde, babanın geçen Ocak ayında Graz kentindeki evinde bu cinayeti işlediği belirtildi.

Alinti

Esinden nefret etti ondan olan cocugunu öldürdü... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'silâhını teslim et ona!'

'silâhını teslim et ona!'

Ahzab Harbi'nde, hendek kazmaktan yorulan Sa'd bin Muaz (r.a.), Peygamberimiz (s.a.v.) Efendimiz'in yanında oturmuş dinleniyordu. Bu esnada, toprak taşıyan Zeyd bin Sâbit (r.a.)'in çalıştığını görünce, ona işaret ederek; -Yâ Resûlellah, dedi, Allâh'a hamd olsun ki, bunun babası beni sağ bıraktı da, sana îmân etmek şerefini bana nasip eyledi. Buas günü, ben bunun babası Sâbit bin Dahhâk ile...
  2. Sünnet olan cocugun yasadiklari

Sünnet olan cocugun yasadiklari

laan bunun şekli değişmiş" minnacık bi çocuğa neşter çeken ellerin kırılsın pis sapık... Ulan budarsak daha gür çıkar dediniz, eğer yalansa büyüyünce gebertecem hepinizi tek tek, en baştada seni kirve.. "ya hani kurdele baglicaktiniz? Kesmisiniz!?!" "geçecek dimi? Eski haline dönecek öyle diil MI?" naaptınız LAN, vitamini kabuğundaydı hani ... (telaşla) hani...
  3. Banyo yapmaktan nefret eden kral

Banyo yapmaktan nefret eden kral

banyodan nefret eden fransa kralı banyo yapmak temizlik sudan nefret eden kral 16. louis hakkında Yaz kış farketmeden çok sever çoğumuz banyo yapmayı.Sevmesekte yapmalıyızdır da vücut temizliğimiz için.Bu bizi hem fiziksel hem ruhen rahatlatan bir terapidir bence.Tabi sevmeyen de vardır banyoyu ama ya hiç yapmamak :hail: Sudan daimi olarak nefret ettiği için böyle bir alışkanlık...

Sayfayı Paylaş