gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

eşini aldatmakla suçlanan kadına çocuklarını görme yasağı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

İzmir'de Kapıcılık Yapan Nejdet İ, 14 Yıllık Eşi S.i'nin Kendisini, Bir Kapıcı Arkadaşıyla Aldattığını İddia Ederek Boşanma Davası Açtı. İZMİR’de kapıcılık yapan Nejdet İ, 14 yıllık eşi S.İ’nin kendisini, bir kapıcı arkadaşıyla aldattığını iddia ederek boşanma davası açtı. Nejdet İ, dava dilekçesinde, eşini bir süre takip ettiğini anlattı ve "Benim adıma kayıtlı cep telefonunun dokümanını aldığımda, birden fazla telefon numarasıyla mesajlaşmalar ve konuşmalar yaptığını gördüm. Arkadaşım Recep’le mesajlarını görünce bu evliliğin artık bittiğini anladım. Eşim bu durum karşısında babasının evine gitti. Ben son ana kadar çocuklarımın anası rezil olmasın düşüncesiyle hep sabrettim. İki çocuğumu düşünerek hareket ettim, sonunda boşanmaya karar verdim" dedi.
    İzmir 9’uncu Aile Mahkemesi’nde açtığı davada boşanmak istediğini belirten Nejdet İ. eşinin, ahláki olmayan bu durumunu öğrenen çocukları üzerinde baskı kurmaya çalıştığını belirtti. Necdet İ, annelerinin boşanma davası bitene kadar çocuklarını görmemesi yönünde karar verilmesini talep etti. Mahkemenin kadın yargıcı, Nejdet İ’nin isteğini yerinde bulup, dava bitene kadar S.İ’nin çocuklarını görmemesi için tedbir kararı verdi. Duruşma, S.İ’nin savunma yapması için duruşmayı erteledi.
    kaynak:haberler.com

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: eşini aldatmakla suçlanan kadına çocuklarını görme yasağı
    hayret ya 15 yillik evlisin cocuklarin var degermi yuvani bir erkek icin yikmana yaziklar olsunn

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: eşini aldatmakla suçlanan kadına çocuklarını görme yasağı

her kedın eş anne olamıyo demek ki

eşini aldatmakla suçlanan kadına çocuklarını görme yasağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşinden izin almayana kefillik yasak

Eşinden izin almayana kefillik yasak

kefillik kefillik kanunu eşlerin kefilliği yasası banka kefilliği Borçlar Kanunu taslağı, pek çok kişinin sıkıntı yaşadığı kefalet sözleşmelerinden doğan mağduriyetleri giderecek yeni kurallar öngörüyor. Kefil olanın sorumluluğu sınırlanabilirken, sözleşmelere kefilin sorumlu olacağı azami meblağ kefil tarafından rakamla yazılacak. Düzenlemenin banka ve kredi kartı kefilliklerinde ortaya...
  2. Aldatmak

Aldatmak

Evli kadınların eşlerini aldatması..?
  3. ev ,iş eş,çocuk kadın ne yapsın ???

ev ,iş eş,çocuk kadın ne yapsın ???

Kadın olmak ülkemizde çok da kolay görünmüyor. Bir de çalışan kadın olduğunuzda işiniz daha da güçleşiyor. Bir yandan evinin işlerini aksatmaması, çocuklarının gelişiminde ve yetişmesinde iyi bir anne, kocasına iyi bir eş olması, işinde de beklentileri karşılayabilmesi beklenirken, kadın kaç parçaya bölüneceğini bilememekte kısacası tükenmektedir. Tüm bu parçalanmışlıkların içinde de ilk akla...
  4. Rüyada eşini görmenin tabiri

Rüyada eşini görmenin tabiri

Rüyada Eşini Görmek Rüyada Eşini Görmek Ne Demek Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda rüyada eşini (karısını ya da kocasını) görmenin tabirini sizlerle ve merak eden tüm ziyaretçi arkadaşlarımız ile paylaşıyoruz. Rüyada kendi eşini görürse kocası ondan bir haber gelir. Bir adamın, kendi hanımı yanında başka bir adam görmesi eşinin baht açıklığına, mal ve dünyalığına, kadının kocasına...

Sayfayı Paylaş