gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Eşini Bırakıp Kız Kaçırdı...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Yaziklar olsun dedirtecek bir Haber Meleklerim :11:

Bursa’nın Osmangazi İlçesi’nde yaşayan annesine 4 aylık kızıyla sığınan F.Ş. (24), Bursa Adliyesi’ne giderek 20 günden bu yana haber alamadığı 3 yıllık eşi Abdullah Ş.’nin (25) bulunması için savcılığa başvurdu.

Kadın, dilekçesinde şu ifadelere yer verdi: “20 gün önce ‘Merak etme kısa süre sonra Bursa’ya döneceğim. Burada çalışacağım. Artık ayrılmayacağız’ diyerek Çorum’a gitti. O günden sonra kendisine ulaşamadım. Parasız kaldım. Zorunlu olarak annemin yanına yerleştim. Önceki gün beni eşimin akrabaları arayarak, ‘Abdullah Giresun’da bir kızla kaçtı. Onunla mutlu. Kendisini artık arayıp sorma. Başınızın çaresine bakın’ dedi. Kızımla ortada kaldım. Kocamı bulun.”

Eşini Bırakıp Kız Kaçırdı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nişanlınızı Kaçırın

Nişanlınızı Kaçırın

Nişanlınızı Kaçırın Evlenmek için gelinlik alamıyormusunuz..İşte gelinlikçinin önerisi camda yazıyor..:D:D:D
  2. Eş- Kız İsimleri

Eş- Kız İsimleri

komik kız isimleri Eşay: ayın güzelliğiyle eşdeğer güzelliğe sahip olan Eşe: teyze Eşlem: selametli, güvenilir
  3. 16 yaşındaki kızı zorla kaçırdılar...

16 yaşındaki kızı zorla kaçırdılar...

kıza zorla saldırıyor zorla saldırdı İzmir'in Menemen ilçesinde oturan ve Çiğli Atatürk Organize Sanayi bölgesindeki bir tekstil firmasında çalışan 16 yaşındaki Dilek E., işyerine gitmek için 5 Haziran günü evden çıktı. Akşam iş çıkışı evine dönmeyen Dilek'i merak eden ailesine çalışma arkadaşları, genç kızın iş çıkışında daha önce aynı yerde çalışan Yavuz Yaşar (23) tarafından zorla bir...
  4. PKK Paris'te kız kaçırdı

PKK Paris'te kız kaçırdı

Terör örgütü PKK'nın iyice gözü döndü. Teröristler Fransa'nın başkentinde güpegündüz kız kaçırdı. Fransız basınına yansıyan haberlere göre, Cemile isimli 21 yaşındaki kız, Paris'in Pierrefitte sur Seine banliyösünde pazar günü yolda yürürken elleri silahlı otuz yaşlarında bir bayan ve bir erkek tarafından zorla arabaya bindirilerek kaçırıldı. Hadiseye şahit olanların haber vermesi...
  5. Eş Arayan Kız

Eş Arayan Kız

eş arayan kızlar eş arayan bayanlar koca kızlar 20 yaşında bir bayanım. Çok çekingenim. O yüzden bu yola başvurdum.Birçok sosyal aktiviteye katılmak istiyorum artık. Dünyayı tanıyıp her yeri görmek istiyorum ve bu amaçla eş arıyorum. Lütfen ciddi olanlar başvursun. Pişman olmayacaksınız KIZI GÖRMEK İÇİN noktaları takip edin . . . . . . . . . . . . . . . . . ....

Sayfayı Paylaş