gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Eşinin yanında kalbinden bıçaklandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Mersin'de 1 haftalık evli genç, eşinin gözleri önünde bıçaklanarak öldürüldü.
    Edinilen bilgiye göre olay, Barış Mahallesi 4537 Sokak üzerinde meydana geldi. Mersin'de balıkçılık yapan Mehmet Kurtgöz (30), 7 Mart tarihinde Gaziantep'te yapılan düğünle evlendiği, ancak henüz resmi nikah yapmadığı eşi Ayşegül Karlı (20) ile alış verişten döndüğü sırada evinin önünde bıçaklı 3 kişinin saldırısına uğradı.

şinin gözleri önünde sırtından kalbine saplanan bıçak darbesi ile yere yığılan genç, oracıkta hayatını kaybetti. Sağlık görevlilerinin müdahalesine rağmen hayatını kaybettiği anlaşılan Mehmet Kurtgöz'ün cesedi, otopsi yapılmak üzere Mersin Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayın ardından polis ekipleri, cinayetin aydınlatılması için geniş çaplı araştırma başlatırken, Ayşegül Karlı, ifadesine başvurulmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Karlı'nın polislere, "Her şey bir anda oldu. 3 kişiydiler, bir anda bıçaklamaya başladılar. Kaçarken de 'Seninle hesabımız bitmedi' diye bağırıp gittiler" dediği öğrenildi.

Öte yandan, oğlunun 7 Mart 2009 tarihinde Gaziantep'de yapılan düğün ile evlendiğini söyleyen baba Emin Kurtgöz (63), oğlunun haftaya eşiyle Mersin'de nikah kıymaya hazırlandığını belirtti. Katillerin yakalanması için yetkililerden yardım isteyen 4 çocuk babası Emin Kurtgöz, "Oğlum kendi halinde birisiydi. Evden işe, işten evine dönerdi. Kız gibi çocuktu. Mahallede herkes bilir benim oğlumu. Kimseye karışmaz, kavga bile etmezdi. Çocuğumun baliciler tarafından öldürülmüş olabileceğini düşünüyorum" dedi. Emniyet yetkilileri, cinayetle ilgili soruşturmanın sürdüğünü belirtti.

Eşinin yanında kalbinden bıçaklandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşimin Yanında Olamayacağım

Eşimin Yanında Olamayacağım

eşini başkasına siktiren Önümüzdeki haftalarda eşimin doğum günü var... Onun doğum günü aynı zamanda bizim çıkmaya başladığımız tarih :) Ancak tam o haftaya benim hizmet içi eğitim faaliyetlerim var ve uzağa gitmem gerekiyor. Öyle üzüldüm ki... Kafamda bir sürü planlar vardı, yapmak istediklerim... Ve ilk defa doğumgününü ayrı geçireceğiz. O akşam bensiz olması fikri canımı çok...
  2. yanımdaki başka kalbimdeki başka.

yanımdaki başka kalbimdeki başka.

Biliyorum bunları okurken güleceksin hatta acıyacaksın bana hani sondu bir daha yazmayacaktın diyeceksin. Yazmamalıyım aslında yazmamam gerekiyor ama ben herkesten saklanmış bir kitabın arasına gizlediğim kağıda yazıyorum kimse bilmesin istiyorum hala sana yazdığımı. Biri var hayatımda biliyormusun biri var. Beni çok sevdiğini söylüyor. Bana şiir yazmış gece yıldızları izledik beraber cama...
  3. Doğumda  eşinizin yanınızda olmalı mı? Istermisiniz..

Doğumda eşinizin yanınızda olmalı mı? Istermisiniz..

merhaba melekler.. ben bır anne adayı olmaya hazırlanıyorum.. tuhaf ama istegim dogum anında eşimin yanımda olması.. çok farklı bir an ve ortam.. ama bebeğimizin ilk dogdugu anı ğörmesini çok istiyorum... acaba siz istermisiniz.. ve nasıl olur.. düşünceleriniz nelerdir...
  4. Yanında eşi olan kadına talip oldular!

Yanında eşi olan kadına talip oldular!

Star TV'de yayınlanan "İzdivaç" programının müdavim damat adayı Mehmet Amca program sunucusu Zuhal Topal'a eliyle karşı tribünde oturan bir hanımı işaret ederek ona talip olduğunu söyledi.. Zuhal Topal yaşlı hanıma evli olup olmadığını sorduğu anlarda yanında bulunan eşinin uyukladığını farketti. Uyuyan adama "Hanım gidecek elden haberin yok" diyerek takılan Zuhal Topal...
  5. Vahide Perçin Eski Eşinin Yanına Yerleşti!

Vahide Perçin Eski Eşinin Yanına Yerleşti!

vahide perçin haberleri, altan gördüm, altan gördüm vahide perçin Sevgili melekler, ünlü oyuncu Vahide Perçim, kanser olan eski eşi Altan Gördüm'ün yanına yerleşti. Cilt kanseri tedavisi görmekte olan eski eşi Altan Gördüm'e destek olmak için yanına yerleşen Vahide Perçim eski eşine yeniden kenetlendi. Eski eşi ile dostluğunu sürdürmeyi başaran Vahide Perçin, kanser tedavisi süresinde...

Sayfayı Paylaş