eşiniz aldatsa ne yapardınız

ışılsu

Yeni Üye
Üye
eşiniz aldatsa ne yapardınız
allaha şükür eşim hiç aldatmadı ama bakmıyor diğil kadınlara ve bunu itiraf ediyor canım sadece aa hoşmuş diye baktığım oluyor diyor ama merak etme senin üstüne gül koklamam der ve hep oğlumuzun üstüne yemin eder evlendiğimiziden beri 1 kişi daha olmadı hayatımda olmazda der inşal. böyle olur hep ben ona çok güveniyorum arkaşlar ama insan erkek işte korkuyor. ama bakması rahatsız ediyor beni ama öyle kadınlar varki ben bile bakıyom bakmak imkansız. aldatmaya gelince aldatsa ne yapardım gözüm birsey görmez bırakırdım oğlumla yaşardım kalıcak evimde var ailemin evi o düşünsün isterdim. ben çok katıyımdır yinede başına gelen bilir allah kimseye yaşatmasın arkadaşlarım. çok zordur kesin kalıcak yeri sahip çıkacak kimsesi olmayanlar katlanır mecburen kesin öyle oldumu yapacak birsey yok. ne yapıcan başa gelen çekilir dersin...

Buyuk konusmaayim da,esimin aldatacagini hic dusunmuyorum,isi olmadigi zamanlarda butun gun benimle evde duruyor,bensiz bir yere gitmiyor...yinede boyle bir sey olursa asla affedemem.

hemen imha edrim o hatunu eşimlede aramada oanlayana kadar hatasını mesafe koyarım boşama en sonradde ama hayatı ona zindan ederim yolarım kız ohatunu yolarım:surukle::surukle::surukle:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy allah kimseya nasip etmesin tabi fakat oldu diyelim oyyyy yandılar ikiside yaf yandılar hehehehehehehhe:D

benim basima geldi düsündükce cildiriyorum ozaman nasil dayanmisim nasil bi gücüm varmis ki cinnet gecirmemisim suan birazcik üstüme gelsin sinir krizi gecirecek mis gibi oluyorum kendimi kaybediyorum yüce mevlam veriyor dayanma gücü ama zaman gectikce aklima geldikce inanin gözlerimdeki yasi ben bile durduramiyorum allah ikisininde belasini versin cok cektirdiler bana ya hakkimi helal etmiyorum ben hakkim size halal olsun demedikce azraile can veremesinler gözüme baksinlar hakkini helal et diye ya yine aklima düstü nefret bürüdü icimi offffff

Ben hiç bişey yapmazdım heralde.affetsem bidaha nasıl güvenirimki aynı durumu yaşatmayacağından nasıl emin olabilirimki.hayatımdan çık git derdim.

Geri