gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

eşiniz aldatsa ne yapardınız

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

allaha şükür eşim hiç aldatmadı ama bakmıyor diğil kadınlara ve bunu itiraf ediyor canım sadece aa hoşmuş diye baktığım oluyor diyor ama merak etme senin üstüne gül koklamam der ve hep oğlumuzun üstüne yemin eder evlendiğimiziden beri 1 kişi daha olmadı hayatımda olmazda der inşal. böyle olur hep ben ona çok güveniyorum arkaşlar ama insan erkek işte korkuyor. ama bakması rahatsız ediyor beni ama öyle kadınlar varki ben bile bakıyom bakmak imkansız. aldatmaya gelince aldatsa ne yapardım gözüm birsey görmez bırakırdım oğlumla yaşardım kalıcak evimde var ailemin evi o düşünsün isterdim. ben çok katıyımdır yinede başına gelen bilir allah kimseye yaşatmasın arkadaşlarım. çok zordur kesin kalıcak yeri sahip çıkacak kimsesi olmayanlar katlanır mecburen kesin öyle oldumu yapacak birsey yok. ne yapıcan başa gelen çekilir dersin...

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Buyuk konusmaayim da,esimin aldatacagini hic dusunmuyorum,isi olmadigi zamanlarda butun gun benimle evde duruyor,bensiz bir yere gitmiyor...yinede boyle bir sey olursa asla affedemem.

3. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hemen imha edrim o hatunu eşimlede aramada oanlayana kadar hatasını mesafe koyarım boşama en sonradde ama hayatı ona zindan ederim yolarım kız ohatunu yolarım:surukle::surukle::surukle:

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy allah kimseya nasip etmesin tabi fakat oldu diyelim oyyyy yandılar ikiside yaf yandılar hehehehehehehhe:D

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ikisinide soyar beyoğlunun göbeyine bırakırım hahahahahahahahah:D

6. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    korkulur senden :piha:

7. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim basima geldi düsündükce cildiriyorum ozaman nasil dayanmisim nasil bi gücüm varmis ki cinnet gecirmemisim suan birazcik üstüme gelsin sinir krizi gecirecek mis gibi oluyorum kendimi kaybediyorum yüce mevlam veriyor dayanma gücü ama zaman gectikce aklima geldikce inanin gözlerimdeki yasi ben bile durduramiyorum allah ikisininde belasini versin cok cektirdiler bana ya hakkimi helal etmiyorum ben hakkim size halal olsun demedikce azraile can veremesinler gözüme baksinlar hakkini helal et diye ya yine aklima düstü nefret bürüdü icimi offffff

8. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  9. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hiç bişey yapmazdım heralde.affetsem bidaha nasıl güvenirimki aynı durumu yaşatmayacağından nasıl emin olabilirimki.hayatımdan çık git derdim.

10. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar hassas konular ki yorum bile yapmak zor

11. perry

perry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    büyük konuşmuyorum artık - evlenmeyi düşündüğüm adam aldattı. yarasını yüreğimde taşırım hala ama affettim... etmemek gerekiyormuş sonradan anladım ama evlenince durum nasıl olur bilemem.

12. elifsude

elifsude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim eşimle evleneli 8yıl oldu eşim ben gül üstüne gül koklamam der hep hiçbirzaman hayatımda senden başkası olmadı desede ben asla güvenmem erkek milletine güven yok melekler.öyle de birşey olursa hayatı ona zindan ederim çocuklarına çok düşkündür ona çocukları hasret eder burnunu sürterim o zilliyide bulur anasına babasına tüm sülalesine rezil ederim.3tane çocugum var onların sorumlulukların altından tek başıma kalkamam hiçbir kimse bir babanın çocuguna baktıgı gibi bakmaz pişman olana kadar dönmem dönsemde asla affetmem böyle birşey ömürboyu unutulmaz allah hiç bir kadının başına vermesin.amin melekler

13. miss_zilay

miss_zilay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evli degilim ama, herhalde cildiririm bende. Allah kimsenin basina vermesin. Ama öyle erkekler varki gercekten simdi burda yazmayim..... Adam evli oldugu halde bakiyorlar, birde karisinin yaninda ama normal bakmakda degil, resmen icine düsüyorlar.Bence kadinlar evlenirken eslerini gercekten iyi secsinler. Seviyorum asigim gibi sözlere hem inanip evlenmesinler....

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ammmann

kesınlıkle eş seçımı onemli.napardım bilmem ama iyi şeyler olmaz tabikide

15. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ben eşime güvenmiyorum hemde hiç eşim sorumsuz gamsızdır nerde bi yer bulsa oraya konar ben gitsemde dönmemi beklemez gider yeni biirini bulur çok cins bi adamdır

eşiniz aldatsa ne yapardınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eşiniz çok titiz olsaydı  ne yapardın???

eşiniz çok titiz olsaydı ne yapardın???

evet melekler eşiniz diyelimki çok titiz. ve her işinize karışır. işiniz olduğund yapamadınız ve herşeyi o yapmaya çalışıyo ne yapardınız tepkiniz ne olurdu?? ben sinir olurdum. yapmasın yapınca daha beter oluyo. ayyy ne o öle hiç sevmem işime karışan erkeği
  2. sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

kocanızı kocanızla aldattın itiraf edin sevgiliniz/eşiniz sizi en yakın arkadaşınızzla aldatsa nasıl karşılardınız neler yaparsınız??????? :n028:
  3. Eşinize kızıp sinirlendiniz ne yaparsınız?

Eşinize kızıp sinirlendiniz ne yaparsınız?

eşimle nasıl barışırım kocamla nasıl barışırım Hepimiz eşlerimize kızıp sinirlendiğimizde bunu farklı yollarla gösterebiliriz.Mesela ben çok sinirliysem ve üzgünsem bağırıp çağırıp kendimi odanın birine hapis ederek ağlarım:D Elimde olmadan ki hoş değil bana gre desemde yinede yapıyorum cephe alırım bir süre ta ki iyice gönlümü alana kadar bu cephelerim devam eder hahaha Bakalım sizler ve...
  4. Eşiniz Sizi Aldatırsa Ne Yaparsınız ?

Eşiniz Sizi Aldatırsa Ne Yaparsınız ?

Melekler, bu çok zor ve acıtıcı bir soru biliyorum. Kolayca kestirilip atılacak bir cevabı da yok. Yani ancak başına gelen bilir, Allah göstermesin. Ama şu halinizle, ya da etrafınızda, yakın çevrenizde olanlardan da ders almış olma ihtimalini de göz önüne alırsak, eşiniz sizi aldatsa ne yaparsınız ? Ona ikinci bir şans verir misiniz ? Yoksa kapıyı çekip çıkarmısınız ? Düşünün bakalım...

Sayfayı Paylaş