gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eşiniz bebeğinizin bakımında size ne kadar yardımcı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Eşim bebeğimizin bakımı için ilk günden bu yana yardımcıdır ama bazen yeterli gelmiyor bana.Ama o zaman da çevreme bakıyor ve halime şükrediyorum.Çünkü etrafımızda değil yardım etmek ayrıca yük gibi karısının omuzlarında olan babalar var bebek olduğu halde. Peki sizlerin eşleri bebek için ne gibi yardımlarda bulunuyorlar ?

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ahh ahhh helak oluyo adam yardim ediyim diye bi bilsen hahaha Benncede sukret haline. Benim esim sabah 10 dan aksam 10 a kadar calisiyo gecede kalk cocugga bak altini degistir diyemem ben ! Mesela ben kizimi kucucukken bile tek basima yikadim:) cok zordu ama yinede oluyo bi sekilde duzene giriyo. Ama yinede saolsun esimde elinden geldigi kadar yardimci olmaya calisir evde oldugu zaman. Simdi 2.geliyo onasda daha fazla sorumluluk dusuyo. Buyuk olan ona kalcak :D:D
    Yinede binlerce kez sukurler olsun ....

smiley bunu beğendi.
  3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    benim eşim sağolsun bebeğimizle çok ilgilenir.altını değiştirir, mamasını içirir, yıkarkende beraber yıkarız ve üstünü değiştiririz.bir tek emzirmediği kalıyor yani :) akşam işten gelince hep o ilgilenir.ee akşama kadar özlüyor kızını :) sağolsun bu konularda hakkını ödeyemem.

smiley bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    Bu konuda eşimin hakkını asla inkar edemem sadece bebek bakımında değil her konuda büyük desteğini görüyorum. Bebek bakımında ikiz bebişlerimiz olduğundan dolayı ikimizde çoğu şeyden fedakarlık edip herşeyimizle kendimizi bebişlerimize adıyoruz alt değiştirme olayına gelince eşim çok zor durumda kalırsa onuda yapıyor banyolarına kadar zevkle yaptırıyor Allah razı olsun kendisinden bazen nöbetleşe uyuyoruz çok uykusuz kaldığımda gece bebişler için ayakta o kalıyor...

ceylinn ve smiley bunu beğendi.
  5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ay masallah cok merak ediyorum benim esim nasil olacak. Ama herhalde yardim eder :D ben cok agir is yapiyorum kesin onun yardimina ihtiyacim olacak....

MaWiM bunu beğendi.
  6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ayyy kendi cocuklari yaa etmezlermi. Yardim olarak degil bence bu cocuguyla ilgilenmek olarak goruyolardir. Allah razi olsun esimden. Gece cocuk agliyo diye esine bagirip kizanlari biliyorum :( ayaginda da salladi gece mamada icirdi bizim babamiz. Cocugunu benimsemeyen ilgilenmeyen babalari da KINIYORUM .!!!! :(((((

MaWiM bunu beğendi.
  7. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    bebek bakımında eşimin hiç yardımı olmadı iki çocuğumdada :) bencede şükret gene yapıyomuş yani :D

8. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bence yapması gerekir. sonuçta beraber büyütmek herşeyiyle ilgilenmek gerekir.

Eşiniz bebeğinizin bakımında size ne kadar yardımcı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşiniz Sizi ne kadar önemsiyor?

Eşiniz Sizi ne kadar önemsiyor?

Sizi ne kadar önemsiyor? 1- Yıldönümünüz oldukça yaklaştı. Eşiniz/sevgiliniz ... der. a. "Yıldönümümüzde ne yapalım?” b. "Bu yıl değişik bir yere gidelim mi, yeni bir yer buldum bile." c. "Bugün yıldönümümüz mü? 2- Eşiniz/sevgiliniz gecikeceği zaman... a. Her zaman haber verir. b. Çok gecikecekse genelde haber verir. c. Hiç haber vermez, siz ararsanız öğrenirsiniz....
  2. hastasınız eşiniz sizinle  ne kadar ilgileniyor

hastasınız eşiniz sizinle ne kadar ilgileniyor

arkadaşlar hastasınız.... eşiniz size gereken ilgiyi alakayı gösteriyormu.size nasıl davranıyor.bu konuda yaşadıklarınızı anlatırsanız sevinirim
  3. Eşiniz Sizin için nedir?

Eşiniz Sizin için nedir?

hanımlar eşiniz sice ne şöyle bi düşünün bakim bende bi düşüneyim söylicem...................:) Kadınlar için * Esiniz sayesinde dosta düsmana sizi de begenen, isteyen (üstelik nikâhina alacak kadar) biri oldugunu gösterdiniz en sonunda. * Belki yillarca ugrasip didinseniz de elde edemeyeceginiz bir statüye nikâh cüzdaniyla bir anda kavusuverdiniz. * Bozulan musluk, sallanan sandalye...
  4. Gebelikte Bebeğin Kilosu ne kadar olmalı sizce?

Gebelikte Bebeğin Kilosu ne kadar olmalı sizce?

Gebelikte Bebeğin Kilosu ne kadar olmalı? Bu konuda başından gebelik geçmiş kişiler bildiklerini yazarsa çok ama çok sevinirim. Şimdiden tşklerimi sunuyorum.

Sayfayı Paylaş