eşiniz çok titiz olsaydı ne yapardın???

Ce: eşiniz çok titiz olsaydı ne yapardın???

benimki ew rezilde olsa niye diye sormaz..benim için ew pistir onun için temiz..adam meslek icabı mıdır ne alışmış..ama bende temiz ve toplu hatunumdur vesselam..onun demesine izin vermem:angry2:

aynen cnm o geldıgınde pc cantaya kataloglarda yerıne altın dırektor olucam onu beklıyorum bazende bana sorar kaç puandasın dıyee

selam canmm,benim esim titizz ama keske herseye karisip yapmakistesee,,sevinirdim valla,banada iskalmazdi,,
allahtan pek karismazz cunku bnde onun gibi titizimm,

inş benim eşim olacak insan titiz olur çünkü ben çok titizim:D bu arada benim iş yapıp yapmadığıma karışamaz çünkü buna hiç bir zaman fırsatı olmaz ne olursa olsun ben mutlaka işimi yaparım yoksa asla rahat etmem çok huzursuz olurum :D:D ama dediğim gibi inş benim bir gün eşim olursa titiz olsun:D:D

arkadaşlar bu pazar günü deli gibi temizlik yapıyodun ve çok yoruldum saat akşam üstüne doğru 6 falan. geldi arkadaşlarıda getirdi eve bana sormadan ve ortalık berbat bir şekilde dağınıktı. hadi gezmeye dedi üstüm başımda kötüydü. delirdim ya sormadan nasıl iş yaparsın diye. mutfakta hiçbir iş yapmamıştım ve bayağı bulaşık vardı. sinirden hiç bi iş yapmıycam umrumda dağil dedim yattım uyudum. kalkmış bütün bulaşıkları yıkamış mutfağa elektirikli süpürge yamış vileda ile silmiş veyyy dedim yaf ne maharetliymiş kızınca ortaya çıkıyo. işime yaradı demkki yapabiliyomuşşşşşş :zuha: oh canıma deysin benden habersiz iş yaparsa öle olur

O Kadar titiz bir eşim olsaydı ona ev temizliğinin püf noktalarını öğretir ve elinede bir bez verip
hadi bakalım bana yardımcı ol derdim.

canım allah razı olsun hasta olduğum zamanlarda camı bile siler benden güzel temizlik yapar ve benden iyi bilir. ama her zaman olmuyo işte

benim kocamda titizdir.şuan evde yalnız kalıyor.ama her hafta sonu mutlaka temizlik yapar.heryeri viledayla geçer.hatta bazen vitrin falan temizlediğide oluyor.ama ben varken haliyle biras kendini çekiyor.tabi buda çok normal.ama normalde pek karışmaz bana o neden ole bu neden böle temizle bilmemne demez kesinlikle.

ben titiz o titiz geçinir gideriz ne güzel,tabi aşırıya kaçmamak şartıyla :D:D

Geri