gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Eşiniz için kişiliğinizi değiştirir misiniz?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Eşiniz için kişiliğinizi değiştirir misiniz? Sevdiğiniz biri için bile olsa kişiliğinizi değiştirebilir misiniz? Peki ya o gerekirse sizin için bazı değişiklikler yapabilir mi? Bundan emin misiniz? Bir başkası için kişiliğinizle oynamak doğru bir şey mi? Yoksa aşk bu mu? Aşağıdaki teste vereceğiniz cevaplar kişiliğinizi değiştirip değiştiremeyeceğinizi gösterecek. Eşiniz için kişiliğinizi değiştirir misiniz?

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Test Sonucu:
    Değiştirirsiniz, Ama
    Aşk ilişkilerinizde aklınızı ve kalbinizi eşit olarak kullanmaktan yanasınız. Karşılıklı saygının esas olduğu özgürlükçü ilişkilerden hoşlanıyorsunuz. Vermeyi biliyorsunuz ama aynı ölçüde geri almak da istiyorsunuz. Sabırlı ve gerçekçisiniz. Yine de kızgınlığınızı ve heyecanlarınızı kontrol edip biraz daha fazla riske atılmayı öğrenmelisiniz.

Eşiniz için kişiliğinizi değiştirir misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuvvet Cİsİmlerİn Şeklİnİ DeĞİŞtİrİr Mİ?

Kuvvet Cİsİmlerİn Şeklİnİ DeĞİŞtİrİr Mİ?

esnek cisimler kuvvet cisimlerin şeklini değiştirir mi kuvvet cisimlerin şeklini değiştirir hooke kanunu teorik bilgi kuvvetin şekil değiştirme etkisi DENEYİN AMACI: Kuvvetin esnek cisimler üzerindeki şekil değiştirme etkisini görmek. HAZIRLIK SORULARI: 1-Bir yay parçasının iki ucundan çekip bıraktığınızda nasıl bir değişim gözlenir? 2-Bir hamur yumağını...
  2. Aşk uğruna din değiştirir misiniz?

Aşk uğruna din değiştirir misiniz?

Anket SeçenekleriAşk uğruna din değiştirir misiniz? Asla değiştirmem çünkü inancımda samimi ve eminim... Dinime çok bağlı olmadığım için farketmez herkes kendi hayatını yaşar Aşk herşeyden önce gelir...mutlu olmak için bu yolu denerim
  3. Eşler arasındaki yaş farkı sizin için önemli mi?

Eşler arasındaki yaş farkı sizin için önemli mi?

eşler arası boy farkı eşler arasındaki yaş farkı arasında yaş arası evlilikte boy Eşler arasındaki yaş farkı sizin için önemli mi? Sizce yaş farkı ne kadar önemli bir birliktelikte....... Sizce bayan mı büyük olmalı erkek mi??? yoksa farketmez mi??? Eşinizle sizin aranızda kaç yaş fark var?:) Bence erkek buyuk olmalı.. Esim benden 4 yas büyük..bence normali arada 3 - 5 yaş olması
  4. İki eşi birleştirmek için yalan söylenebilir mi

İki eşi birleştirmek için yalan söylenebilir mi

Arkadaşlarım birbirine kırgın olan karıkocayı başırtırmak için yalan söylenir mi ? Hangi hallerde yalan sorun teşkil etmez dini bakımdan bilgi rica ediyorum.
  5. Eşim beni aldatıyor, bu boşanmamız için yeterli bir sebep midir?

Eşim beni aldatıyor, bu boşanmamız için yeterli bir sebep midir?

eşim beni aldatıyor boşanabilir miyim,eşim beni sevmiyor ve aldatıyor boşanmam için yeterli midir,eşim beni başkasıyla aldatıyor boşanmak istiyorum, Evlenme ile kurulan evlilik birliği cinsel sadakat yükümünü de beraberinde getirir. Aldatma yani zina evlilik birliğine karşı yapılmış en büyük hakaret ve sadakatsizliktir. Bu sebeple mutlak bir boşanma sebebidir. Hâkim zinanın varlığını...

Sayfayı Paylaş