gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eşiniz için neleri değiştirebilirsiniz?

Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

eşiniz ve ya sevgiliniz için hayatınızı değiştirir miydiniz?mesela onun için işinizi bırakır mısınız?ya da başka bir şehre taşınır mıydınız?ya da onun için saçlarınızı sevmediğiniz halde sarıya boyatır mıydınız?hadi bakalım cevaplayalım!!!:p

2. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    prensiplerimden asla vazgecmem.sevmekle hersey degismez

3. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba. söyle cevapliyayim. esim icin o beni nasil begenirse onun gibi yaparim. yani anlayacagin canim esim icin herseyi yaparim.

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    degişicek şeyler var degişimiyicek şeyler ama kendimi degiştirmem bu yaştan sonrada degişmem zaten mesela kısa giymem bunun gibi şeyler olur sadece

Eşiniz için neleri değiştirebilirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar mutlu olmak için eşlerinden neler bekliyor?

Kadınlar mutlu olmak için eşlerinden neler bekliyor?

Kadınlar, bir araya geldiği zaman genelde eşlerinden beklentilerini dile getirirler. Aşırı isteklerde bulunanlar olsa da huzur ve aile mutluluğunu esas alan kadınlar çoğunlukla eşlerinden öyle abartılı şeyler beklemez. Peki kadınlar, erkeklerden aile hayatında neler bekliyor? Erkekler acaba bu beklentileri karşılayabiliyorlar mı? Kadın kocasından evi silip süpürmesini beklemez; ama...
  2. Eşiniz Sizin için nedir?

Eşiniz Sizin için nedir?

hanımlar eşiniz sice ne şöyle bi düşünün bakim bende bi düşüneyim söylicem...................:) Kadınlar için * Esiniz sayesinde dosta düsmana sizi de begenen, isteyen (üstelik nikâhina alacak kadar) biri oldugunu gösterdiniz en sonunda. * Belki yillarca ugrasip didinseniz de elde edemeyeceginiz bir statüye nikâh cüzdaniyla bir anda kavusuverdiniz. * Bozulan musluk, sallanan sandalye...
  3. Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Selam kızlar ben 5 aylık evli 24 yaşındayım. Adım Eda, eşim belki çok yakışıklı olmayabilir yada yakışıklıdır bu göreceli bir kavram kişiye göre. Benim sorunum eşimi inanılmaz fazla kısmanmam. Bu durumdan dolayı inanılmaz sıkıntı duyuyorum. Kapris yapıyorum, kavga etmeye başladık. Bu durumda kıskanmamak için ne öneriyorsunuz. Elimde değil önüne geçemiyorum. Napacam ben yaaa :S
  4. sevgililer günü için eşime ne alabilirim

sevgililer günü için eşime ne alabilirim

Aslına bakarsanız sevgililer günü kutlamak gibi bir adetimiz yok ama bu sene güzel eşimi şaşırtmak istiyorum, sizce ona ne alsam, hani kadın gözüyle :D
  5. Sizi Merak Etmeyen Eş/Sevgili İçin Ne Düşünürsünüz?

Sizi Merak Etmeyen Eş/Sevgili İçin Ne Düşünürsünüz?

Sevgili melekler, günlük hayatın koşturmacası hayli yorucu. Hayat şartları ağır. İnsanlar sürekli bir koşuşturma işinde ama bayanlar herşeye rağmen her zaman ilgi bekler. Erkekler de bekler elbet ama biz bayanlar bu konuda daha bir hassasız yaratılış itibarıyla.. Diyelim eşiniz/sevgiliniz gün içinde sizi aramadı. Hemen telaşa mı düşersiniz, insanlık hali der geçiştirirmisiniz? Anketimizi...

Sayfayı Paylaş