Eşiniz ile aranızda muhabbet için dua...

sheker_shey

Daimi Üye
Üye
Eşiniz ile aranızda muhabbet için dua...
muhabbet için dua dua resmi resimleri
Muhakkak bunu bilmeyen yoktur ki yer gök dua iledir.Ben de duaların faziletine gerçekten inananlardanım müthiş bi şekilde.Size şimdi evliliğinizde daha mutlu eşinizle daha muhabbetli olmanız için bir dua vereceğim ben gerçekten bu duanın faziletine inananlardanım ALLAHIn iznyle.Bu duayı da bana eşimle sıkıntılı olduğum bi dönemde ablam sölemişti.Ciddi anlamda faydasını gördm elhamdülillah.Bilenleriniz mutlaka vardır ama bn yine de paylaşmak istedim.DUA'MIZ
Bismillahirrahmanirrahim
Hasbiyallahü la ilahe illa Hu aleyhi tevekkeltü hüve rabbül arşil azim..
Kızlar bu duayı sabah akşam 7 kez okuyosunuz inşallah.Aslnda sabah ve akşam namazından sonra okunursa daha eftal olur ama kılamayanlar ya da kılmayanlar sabah akşam dua niyetine okusunlar.Dediğim gibi ben çok faydasını gördüm hamd olsun.RABBİM herkesin evine huzur,mutluluk ve sadakat versin.Eşlerimizi bizden uzaklaştırmasın inşallah...Aminnn
dua[1]-13e.jpg

Son düzenleme:
Amin canım amin Rabbim kimsenin yuvasına huzursuzluk vermesin inşallah:)

amin amin amin
Allah c.c. senden razi olsun
esler arasindaki huzur/sevgi/saygi icin sabah aksam aklina geldikce istedigin kadar YA VEDUD Esmasini okumanizi tavsiye ederim.

mrb ben 26 yasindayim ve almanya ya gelin olarak geldim. 4 senelik evliyim ve iki sene nisanli kaldim. kendimi cok sansli ve mutlu hissediyordum taki simdiye kadar yani 3 ay öncesine kadar.. bi tanede kizim var tabi allahim acisini göstermesin ve önümüzdeki ay 1 yasina girecek.hamileyken esimin kumar oynadigini ögrendim hep oynuyormus ama ben kör oldugumdan görmemisim.ve bana sürekli yalanlar söylemeye basladi.. bende bunun üzerine gidince benden uzaklasti.bana beni sevdigini söyleyen adam simdi cikmis benden ayrilmak istedigini ve beni sevmedigini hatta evlenirkende ailesinden kurtulmak ayri bi yasam kurmak istedigi icin evlendigini söylüyor..bunlari duydugum günden beri yasiyormuyum bilmiyorum bana ihtiyaci olan bi kizim var..bunlari unututrmuyum bilmiyorum ama ben esimi cok ama cok seviyorum hatta bana bunlari demesine ragmen sirf benden ayrilmak icin bana beni aldattigini demesine ragemn ki inanmiyorum hala onu deli gibi seviyorum.. kendimi rabbime adadim ona siginiyorum insallah bu günleri cabucak gecirir..kisacasi sizlerin dualarina cok ama cok ihtiyacim var.hatta bana tavsiyelerinizede..allah rizasi icin benim icin dua edin ve yuvam yikilmasin ...

mrb ben 26 yasindayim ve almanya ya gelin olarak geldim. 4 senelik evliyim ve iki sene nisanli kaldim. kendimi cok sansli ve mutlu hissediyordum taki simdiye kadar yani 3 ay öncesine kadar.. bi tanede kizim var tabi allahim acisini göstermesin ve önümüzdeki ay 1 yasina girecek.hamileyken esimin kumar oynadigini ögrendim hep oynuyormus ama ben kör oldugumdan görmemisim.ve bana sürekli yalanlar söylemeye basladi.. bende bunun üzerine gidince benden uzaklasti.bana beni sevdigini söyleyen adam simdi cikmis benden ayrilmak istedigini ve beni sevmedigini hatta evlenirkende ailesinden kurtulmak ayri bi yasam kurmak istedigi icin evlendigini söylüyor..bunlari duydugum günden beri yasiyormuyum bilmiyorum bana ihtiyaci olan bi kizim var..bunlari unututrmuyum bilmiyorum ama ben esimi cok ama cok seviyorum hatta bana bunlari demesine ragmen sirf benden ayrilmak icin bana beni aldattigini demesine ragemn ki inanmiyorum hala onu deli gibi seviyorum.. kendimi rabbime adadim ona siginiyorum insallah bu günleri cabucak gecirir..kisacasi sizlerin dualarina cok ama cok ihtiyacim var.hatta bana tavsiyelerinizede..allah rizasi icin benim icin dua edin ve yuvam yikilmasin ...
cnm bnm yaaaa RABBİM sabrını versn yar ve yardımcn olsun her daim..Yeni gördm mesajını valla çok üzldmne diyim bilemedim ama sen bol bol dua et inşallah

Geri