gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

eşiniz kilonuzu sorun eder mi

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

melekler sorun olur mu aranızda kilo kimisi zayıfla boşarım seni vb der kimisi ise takmaz sizin eşiniz nasıl tepki verir bu kilo olayına...

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    benimki kiloyu sevmez çok zayıf olmamıda istemez ben kilo çok alamıyorum ya en fazla 4-5 kilo alıyorum oda ideal olduğum zaman benimki takmaz öyle...

3. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    benim eşimde sorun yapmaz kiloyu yisinder herzaman için :)

4. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benim etti baktı sonuç yok sesini çıkarmıyo anam şişirdi ilaçlar neyapayım ben böle gelmedim anamın evinde 52 kğ dum şimdi yarısını koydum 52 nin yanına :)

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Kilo asla sorun olacağına inanmıyorum cunku hem zayıfkende hemde kilo aldıgımdada her zaman sen benim gonlumun prensesisin der... suan normalim şükürler olsun ve bir dahada kilo almayı dusunmuyorum dusunmekte istemiyorum....

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ben kiloluykende zayıkende bnmki pek takmazdı kilo işini...sen herzamn her halinle çok güzelsin cnm der:tik:

7. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    walla benimde hamdolsun yok öle bi derdim zaten normaldim şimdi hamile olunca baya kilo aldım ama (canım benim) böle daha tatlı oldun diye teselli veriyo... ama varmış öle bu ne dozer gibisin vs. diye hakaret eden erkekler..ben karşılaşmadım allah sizleride karşılaştırmasın melişlerim :)...

8. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Amin makberim amin... Allahım esirgesin....

9. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    benimki ediyor sevmez kiloyu ama zayıf olanlarıda hıc sevmez nor mal balık etliyi sever bana cok sakin bi dilde soler cnm benim yaaa

10. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benimkide sevmez kiloyu.kilolu olma dikkat et der.kendide o kadar dikkat ederki bi erkek için bazen çok tuhaf bulurum.ama en doğrusu bence.ben bazen takılırım çok kilo alsam sevmiceksin beni diye.ama tabi asla ole bişi olmayacağında bilirim.o zamanda seni tontiş tontiş severim deeer.aşkımmmmmm benimm yaaa

11. azizee

azizee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim eşim beni her halimle çok beğenir...kilomda normal ne zayıfım nede çok kalın, boyum 174 kilom 60.

12. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    benim eşimde asla sorun etmez ama ne kilo aldığımı nede verdiğimi anlamaz 10 kilo verdiğimde bile soruyodum yinede çok zayıfladın diyemezdi kilo aldım diyorum yine anlamıyo aslında işimede geliyo ben hiç bir zaman çok zayıf olmadım eşim beni balık etli gördü öyle tanıdı sevdi çok şükürki geçinip gidiyoruz...

13. perry

perry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    etsin - ben de onunkini ederim=)

14. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    benimki problem etmez çünkü ben bakarım ben derim kilo aldım diye ama ben ona derim ne bu kilo aaa diye :D

15. kalem&yaprak

kalem&yaprak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence olmaz ama zayıf olmak daha doğrusu formda olmak kendi öz güvenimiz açısından önemlidir!!!

eşiniz kilonuzu sorun eder mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eder misiniz???

eder misiniz???

lütfen yardım edinnnn mrb ben yeni üye oldum sizden yardım istiorum.erkek arkadaşımla yıl dönümümüz yaklaşıo ne hediye alcağımı ve nasıl bir süpriz yapacağımı bilmiorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
  2. sorun eşim

sorun eşim

eşimle çok tartışıyoruz bıktım artık hiç birşey yokken kavga yeterr
  3. sorun : eşimin ailesi ...

sorun : eşimin ailesi ...

merhaba.eminimki cogu kişinin sorunudur bu.ama ben daha 5 aylık evliyim ve gercekten bu konu benim için cok büyük bi sorun.eşimin ailesine yakın oturuyoruz benim ailem başka semtte.ve sürekli onlardayız zırt pırt bizi çağırıolar.tabi doğal olarak eşimde gelemeyiz demez.gidiyoruz oturuyoruz bi görümcem var bekar.ve herşeye karışır laf yetiştirir sivri dillidir.sürekli laf yetiştirir bize.ayrıca...
  4. yardım eder misiniz?

yardım eder misiniz?

erkek arkadaşımla 19 temmuzda biraz yakınlaştık ama tam bir birleşme olmadı ondan 2 gün sonra adet oldum zaten adetlerm sancılı olur hala da adet oluyorum eylülün 15inde ekimin 17sinde ve kasımın 17sinde adet oldum ama adet olarak da hamile kalınıo die korkuorum onun dışında mide bulantısı baş dönmesi kokuya hassaslık göğüs uçlarında koyulaşma kalp atışlarında hızlanma iştahımda açılma aşerme...
  5. Eşiniz / Sevgiliniz Kıskanılmaktan Hoşlanır mı Yoksa Nefret mi Eder ?

Eşiniz / Sevgiliniz Kıskanılmaktan Hoşlanır mı Yoksa Nefret mi Eder ?

Sevgili melekler, eşiniz ya da sevdiğiniz mutlaka sizi kıskanıyordur. Tabi ki kıskanılmak güzel, sevginin göstergesidir kıskanılmak ama onun da bir dozu var elbet :D:D Peki ya eşlerimiz, sevdiklerimiz ? Onlar bizi kıskanıyorlar da biz onları kıskanmıyor muyuz ? Biz kıskanınca durum nasıl bir hal alıyor ? Hoşlanıyorlar mı yoksa öf aman deyip yaka mı silkiyorlar ? :D:D Hadi bakalım, eşiniz siz...

Sayfayı Paylaş