gebe
?

eşiniz kıyafetinize karışır mı?

1. hayatta karışamaz, canına okurum

oy sayısı 0
    0,0%
  2. o benim aşk böcüğüm, o ne derse öyle giyinirim

40,0%
  3. neye kızdığını bilirim, ona göre giyinirim

60,0%
  4. keşke karışsa, hiç umrunda değil adamın

oy sayısı 0
    0,0%
  5. bakkala bile çıkarken ona sorar haldeyim, illallah ettim

oy sayısı 0
    0,0%
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eşiniz Kıyafetlerinize Karışır mı? Ne Kadar Karışır?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

eşiniz kıyafetinize karışır mı, kıyafet seçiminiz, kıyafet seçimi
    Sevgili melekler, eşiniz ya da sevgiliniz giydiğiniz kıyafetlere karışır mı? Hayatta karıştırmam diyenlerden misiniz, yoksa o ne derse onu giyerim diyenlerden mi? Yoksa ben bilirim malımın huyunu, ona göre mi giyinirim dersiniz? :D:D Hadi bakalım, pamuk eller anketlere. Anketi oylayın, içinizi yorumlarınızla dökün :D:D

kıyafetler.jpg

karakuzu ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    O benim aşk böcüğüm tabiki karışır hahaha ama ben kendimi ve onun huyunu bildiğim için ona göre giyinirim. Zaten giyim tarzımı da bilen bilir Kendime mutlaka en güzelini yakıştırmasını ve taşımasını çok iyi bilirim. Bazen etek boyların da ve yaka dekoltesin de ufak tefek kaçaklar oluyor. O zaman eşim beni uyarıyor seni kem gözden bile kıskanıyorum ona göre giyin diyor tabiki her kadın gibi buda benim çok hoşuma gidiyor:D:D

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    çokkkkkkkkkk karşır valla bıkkınlık getrir bana

4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Hiic karismaz banada " sen nerde ne giyecegini bilirsin" diyo. Ama yinede sinirlar vardir tabi bende dikkat ediyorum :)

Eşiniz Kıyafetlerinize Karışır mı? Ne Kadar Karışır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç modelleri futbol aşkına karışırsa

saç modelleri futbol aşkına karışırsa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Filmler birbirine karışırsa

Filmler birbirine karışırsa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aşka şeytan karışır/Hande altaylı

Aşka şeytan karışır/Hande altaylı

hande altaylı aşka şeytan karışır aşka şeytan karışır özeti oku kitabının özeti sözleri Kitap okumam ama dikkatimi çeken bir kitap olursa da okumadan duramam.Eskiden çok kitap okurdu herkes.Artık gün geçtikçe kitapları alıp okumak yerine daha çok internetten okuyoruz. Aşka Şeytan Karışır / Hande Altaylı Yayınevi : Okuyan Us Yayın Basım Tarihi : Mart 2006 Sayfa Sayısı : 200 Çevirmen: -...

Sayfayı Paylaş