gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eşiniz/Sevgiliniz İçin Çok Özel Doğum Günü Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sevgiliye doğum günü mesajları doğum günü mesajları eşinize doğum günü mesajları

Sevgili melekler, eşinize/sevgilinize çok güzel sözler söylemek ister bazen bunu beceremezsiniz. Heyecanlanarak duygularını kelimelere dökemeyen ve bunu yapmayı çok isteyen meleklerimiz ve misafirlerimiz için buyrun en güzel, a en anlamlı doğum günü mesajları...

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyiki Doğdun Sevgilim

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar!

Sen benim günışığımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım

Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum.

Seni sevdiğim gibi büyük ihtimalle başkasını sevemem. Sen benim hayatımsın ve sensiz bir hayat düşünemiyorum bile.Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen... Bulduğuma hala inanamadığımsın... Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyiki doğdun iyiki benimlesin Herşeyimm Seni çok seviyorum.. BİTANEM

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!Aşkım!!

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inş bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar Aşkım..

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, Doğum günün Kutlu Olsun Canım

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar Sevgilim iyiki doğdun..

Eşiniz/Sevgiliniz İçin Çok Özel Doğum Günü Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Günleri İçin Çok Özel Mesajlar ve Çok Anlamlı Sözler

Doğum Günleri İçin Çok Özel Mesajlar ve Çok Anlamlı Sözler

Doğum Günü En Özel Sözler Doğum Günü İçin Özel Sözler Doğum Günü İçin Özel Sözler arayan tüm meleklerimize ve misafirlerimize birbirinden değerli anlamlar içeren doğum günü sözleri ile geldik :D Sevdiklerinizin yüzüne yayacağınız bir tebessümde bizim de katkımız olsun diyoruz ve Doğum Günü En Özel Sözler listemizi sizlerle paylaşıyoruz... Bugün bir yaşını daha doldurmanın...
  2. Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Arkadaşımın doğumgünü yaklaşıyor kutluycaz ama ona koomik mesajlar atmak istiyorum gün içinde yardım edermisiniz..... :D
  3. sevgilim için doğum günü mesajları yazarmısınız

sevgilim için doğum günü mesajları yazarmısınız

Merhabalar, sevgilime doğum günü mesajı yazmak istiyorum rica etsem sevgilim için doğum günü mesajları yazabilirmisiniz lütfen?
  4. Teyzem İçin Doğum Günü Mesajları

Teyzem İçin Doğum Günü Mesajları

bu konu teyzeler için doğum günü kutlama sözleri ve mesajlarına yer vermektedir. Çok sevdiğiniz teyzenizin doğum günümü var? Onu mutlu etmek ve en güzel doğum günü sözleri ile hatırlamak istiyorsanız sizlere en yeni teyzeler için doğum günü kutlama sözleri ve mesajlarını paylaşıyoruz. Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini...
  5. Eşiniz/Sevgiliniz İçin Süper Doğum Günü Kutlama Mesajları

Eşiniz/Sevgiliniz İçin Süper Doğum Günü Kutlama Mesajları

eşinize doğum günü sözleri sevgilinize doğum günü kutlama mesajları doğum günü kutlama mesajları Sevgili melekler, eşinizin ya da sevgilinizin doğum gününü kutlamak için en güzel ve en özel sözleri, mesajları arıyorsanız, doğru yerdesiniz. İşte anlamlı ve derin manalı doğum günü mesajları karşınızda.. Bütün Hayallerin, Bütün Umutlarınla Birlik olsun, Dileklerin, Duaların kabul olsun,...

Sayfayı Paylaş