gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eşiniz/Sevgiliniz İçin Süper Doğum Günü Kutlama Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

eşinize doğum günü sözleri sevgilinize doğum günü kutlama mesajları doğum günü kutlama mesajları

Sevgili melekler, eşinizin ya da sevgilinizin doğum gününü kutlamak için en güzel ve en özel sözleri, mesajları arıyorsanız, doğru yerdesiniz. İşte anlamlı ve derin manalı doğum günü mesajları karşınızda..

Bütün Hayallerin, Bütün Umutlarınla Birlik olsun, Dileklerin, Duaların kabul olsun, Doğum günün Kutlu Olsun Sevgilim..

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar Sevgilim iyiki doğdun..

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyiki Doğdun Sevgilim

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar!

Sen benim günışığımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım

Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum.

Seni sevdiğim gibi büyük ihtimalle başkasını sevemem. Sen benim hayatımsın ve sensiz bir hayat düşünemiyorum bile.Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim

Sen dünyadaki en iyi erkek arkadaşsın. Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum.Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen... Bulduğuma hala inanamadığımsın... Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyiki doğdun iyiki benimlesin Herşeyimm Seni çok seviyorum.. BİTANEM

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!Aşkım!!

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inş bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar Aşkım..

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, Doğum günün Kutlu Olsun Canım

2. cengiz

cengiz Forum Okuru

Eşiniz/Sevgiliniz İçin Süper Doğum Günü Kutlama Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebookta Resimli Doğum Günü Kutlama mesajları sizin için

Facebookta Resimli Doğum Günü Kutlama mesajları sizin için

Facebookta Resimli Doğum Günü Mesajları Resimli Doğum Günü Kutlama Facebookta Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu sayfamızda yeni ve en güzel doğum günü sözleri arasından seçtiğimiz Facebook doğum günü resimli mesajları paylaşımında bulunuyoruz.
  2. sevgilim için doğum günü mesajları yazarmısınız

sevgilim için doğum günü mesajları yazarmısınız

Merhabalar, sevgilime doğum günü mesajı yazmak istiyorum rica etsem sevgilim için doğum günü mesajları yazabilirmisiniz lütfen?
  3. Eşiniz/Sevgiliniz İçin Çok Özel Doğum Günü Mesajları

Eşiniz/Sevgiliniz İçin Çok Özel Doğum Günü Mesajları

sevgiliye doğum günü mesajları doğum günü mesajları eşinize doğum günü mesajları Sevgili melekler, eşinize/sevgilinize çok güzel sözler söylemek ister bazen bunu beceremezsiniz. Heyecanlanarak duygularını kelimelere dökemeyen ve bunu yapmayı çok isteyen meleklerimiz ve misafirlerimiz için buyrun en güzel, a en anlamlı doğum günü mesajları... Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı...
  4. Doğum Günü İçin En Güzel Kutlama Mesajları 2014

Doğum Günü İçin En Güzel Kutlama Mesajları 2014

doğum günü sözleri, doğum günü kutlama mesajları, doğum günü mesajları Sevgili melekler, doğum günü olan arkadaşlarınızı en güzel mesajlarla kutlamak, en güzel cümlelerle bu güzel günlerini hatırlamak ister misiniz? İşte sizler için derlediğimiz en anlamlı doğum günü kutlama mesajları... Anlamaz ki kimse beni, biIemez ki içimdeki sevgiyi. İçten bir söz bu söyledikIerim. Doğum günün...
  5. Yepyeni Doğum Günü Kutlama Mesajları 2014

Yepyeni Doğum Günü Kutlama Mesajları 2014

doğum günü mesajları, doğum günü kutlama mesajları, doğum günü sözleri Sevgili melekler, en sevdiğiniz arkadaşınızın doğum günü ve onunla bu güzel günde bir araya gelebilme imkanınız yok. Ne yapackasınız? En güzeliş ona cep telefonundan ya da sosyal medya aracılığıyla güzel bi,r kutlama mesajı atmak. İşte sizin için derlediğimiz doğum günü mesajlarından bazıları... Kısa bir mesaj...

Sayfayı Paylaş