gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eşiniz Sizi Aldatırsa Ne Yaparsınız ?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Melekler, bu çok zor ve acıtıcı bir soru biliyorum. Kolayca kestirilip atılacak bir cevabı da yok. Yani ancak başına gelen bilir, Allah göstermesin. Ama şu halinizle, ya da etrafınızda, yakın çevrenizde olanlardan da ders almış olma ihtimalini de göz önüne alırsak, eşiniz sizi aldatsa ne yaparsınız ? Ona ikinci bir şans verir misiniz ? Yoksa kapıyı çekip çıkarmısınız ? Düşünün bakalım...

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

şükür ayaklarım üzerimdeyim belki bundan dolayı katı cevap vericem.. "ASLA affetmem "
    - - - Updated - - -

Allah kimseye yaşatmasın

TİTAN ve ARZUZU bunu beğendi.
  3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ben gelıp gecıcı bı ılıskıyse tek gecelıkse uzulurum unutmama mıdemde almaz ama gıtmem epey cektırırım ama asık olmussa baska bır kadına buyuk konusmayayım ama kapıyı çeker giderım onuda surundururum pas pas ederım ......

TİTAN ve ARZUZU bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    çok zor insan evliliklerde kolayca kapıyı çekip gidemiyor ama eğer 1 kere yaşadığınız bişeyi sonra yaşamıcanıza garanti bile olsa inan genede huzurlu olmaz sürekli içi içini yer artık aldatmıyo bile olsa genede evlilikte o eski huzur mutluluk kalmaz.bazen bişeyi olduğu yerde bırakmak daha hayırlıdır ama ortada bide çocuk varsa daha zordur karar vermek.rabbim kimseye yaşatmasın yaşayanlarada sabır versin.

ceylinn, TİTAN ve ARZUZU bunu beğendi.
  5. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    bi kere yapan bir daha yapar kanatindeyim affetmem eşimin eline başka biriyle tokalaşırken dokunmasına tahammülüm yok aldatmasına katlanamam onu unutmayı yeğlerim ayrılırrım rabbim böyle imtihanlarla sınamasın nefsimizin ve şeytanın tuızağındna korusun inş.

ceylinn, suzuu, ARZUZU ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. DEVRAN

DEVRAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    allaha buyuk konusmak istemiyorum ama hic kimse aldatilmayi haketmiyo diye dusunuyorum.medeniyetin var oldugu bir yerdeyiz ve insanlarin bu kadar ucuz ve basit bir yola basvurmasi kalitesini olduruyor....eger aldatildiysak ikinci bir sansi hakettiklerini dusunmuyorum...omur boyu ona duydugum supeyle yuzune bakarak yasayamam.beni birkere aldatan insan nekadar sans verirsem vereyim yine aldatmaya yeltenecektir....guven birkere kirildigi zaman asla eskisi gibi saglam guvenilmiyor

ARZUZU ve TİTAN bunu beğendi.
  7. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Kızlar hayyatta basımıza gelemez dıye bısey yok aldatırsa affetmmem kesınlıkle bırakır gıderım desekte ......bence aldatmanın boyutu onemlı gecıcı seylerse ınsan bısekılde affedebılır nıtekım bence aldatmayan erkek yok ama mavı kelebek gıbı eğer yok aşığım onu sevıyorumderse benım için hersey bıtmıştır tabıkı hiçbirimizin aldatılmak hoşuna gıtmez kabullenemez aldatılmamak dileğiyle...Allah kımseyı nefsıne uydurmasınnn dıyelım....

metanoyam, ceylinn ve TİTAN bunu beğendi.
  8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben bu soruya cevap veremiyorum bir türlü, Allah esirgesin ..

ceylinn, sevde 7 ve ARZUZU bunu beğendi.
  9. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Rabbim kimsenin basina vermesin, ama beni aldatanla ben artik ayni yastiga bas koymam....

10. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Bu konuda ben yardımınızı rica ediyorum kızlar;

Kız kardeşimin kocası onu aldatıyor ve ben bunu sürekli duyuyorum. 2 tane çocukları var. kız kardeşim bilmiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. asıl korkum söylemezsem ve kardeşim benim de bildiğimi öğrenirse ne yaparım! Bana akıl verebilecek olanınız var mı?

11. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Başına gelmeyen bir şey için ahkam kesmek çok kolay..Tıpkı bekara karı boşatmak gibi..Hiç bir kadın aldatılmayı kaldıramaz..
    Çok zor bir durum.Kimi affeder ,kimi kaldıramaz boşar..Affedende sevmiştir,boşayanda...Hazmı zor bir durum.Allah başımıza vermesin ama ben boşarım afederim demem.O zaman ne düşüneceğimi gerçekten kestiremiyorum.(Şimdi hayal ettimde onu da kendimide kesinlikle öldürürüm :D:D)
    Aşk ve şehvet, canlıların engellenemez dürtüleridir.Erkeklerin aldatması için mutlaka bir sebep gerekmez,cinsel dürtülerine yenilip bir kadınla yatabilirler..Eviliği gayet iyi erkekte aldatır..Özelliklede inanç bakımından zayıfsa...Peki aldatılırsam ne yaparım; dediğim gibi bilemem..Belki eşime sorarım aldattığı kadın tek gecelik bir ilişkimiydi,yoksa duygusal bir birliktelikmiydi..Sanırım bunun cevabını öğrendiğim zaman ne yapacağımı kestirebilirim..

deniz-07, sultansu ve suzuu bunu beğendi.
  12. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    zor bir durum, ama dinimize göre baskalrinin kusurunu örtmekte gece gibi ol deniliyor. ben enisteni uyarirdim, birde gözünle görmedigin sürece böyle seylere inanma... gözünle görürsen o zaman enisteni uyar dinlemezse tekrar uyar dinlemezse tekrar uyar bence ondan sonra yine dinlemezse kardesine söyle.... ama önce gözünle gör baskalarinin dedigine inanma...

BEYZA21 ve sultansu bunu beğendi.
  13. suzuu

suzuu Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    43
    Ay allah korusun buyuk konusmiym ama ceker gderim babami bile tanimama allah kimseye yasatmasn en buyuk korkum zaten seven adamdayapmaz afeden insan nasil katlanir nasil dayanir benm her an her dakika aklimda olur nasil yapar nasil yapti dye kendi kendimi yer bitirirm yurumez yani

BEYZA21 bunu beğendi.
Eşiniz Sizi Aldatırsa Ne Yaparsınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sayısal size çıksa ne yaparsınız?

sayısal size çıksa ne yaparsınız?

sayısal size çıksa ne yaparsınız?
  2. siz olsaydınız ne yapardınız :)

siz olsaydınız ne yapardınız :)

İskeledesiniz, son vapura yetişmek için hızlı hızlı yürüyorsunuz, bir bakıyorsunuz vapur iskelede ama iskeleden biraz ayrılmış gibi sanki. Koşmaya başlıyorsunuz, son 100 metre, turnikelerin üzerinden atlıyorsunuz, bütün gözlerin üzerinizde olduğundan eminsiniz. Son bir hamle yapıp uzun bir atlayış yapıyorsunuz ve bingo! Vapurdasınız. Yerden kalkıp pantolonunuzu silkeliyorsunuz mağrur bir...
  3. Eşiniz Sizin için nedir?

Eşiniz Sizin için nedir?

hanımlar eşiniz sice ne şöyle bi düşünün bakim bende bi düşüneyim söylicem...................:) Kadınlar için * Esiniz sayesinde dosta düsmana sizi de begenen, isteyen (üstelik nikâhina alacak kadar) biri oldugunu gösterdiniz en sonunda. * Belki yillarca ugrasip didinseniz de elde edemeyeceginiz bir statüye nikâh cüzdaniyla bir anda kavusuverdiniz. * Bozulan musluk, sallanan sandalye...
  4. eşiniz aldatsa ne yapardınız

eşiniz aldatsa ne yapardınız

allaha şükür eşim hiç aldatmadı ama bakmıyor diğil kadınlara ve bunu itiraf ediyor canım sadece aa hoşmuş diye baktığım oluyor diyor ama merak etme senin üstüne gül koklamam der ve hep oğlumuzun üstüne yemin eder evlendiğimiziden beri 1 kişi daha olmadı hayatımda olmazda der inşal. böyle olur hep ben ona çok güveniyorum arkaşlar ama insan erkek işte korkuyor. ama bakması rahatsız ediyor...
  5. Eşinize kızıp sinirlendiniz ne yaparsınız?

Eşinize kızıp sinirlendiniz ne yaparsınız?

eşimle nasıl barışırım kocamla nasıl barışırım Hepimiz eşlerimize kızıp sinirlendiğimizde bunu farklı yollarla gösterebiliriz.Mesela ben çok sinirliysem ve üzgünsem bağırıp çağırıp kendimi odanın birine hapis ederek ağlarım:D Elimde olmadan ki hoş değil bana gre desemde yinede yapıyorum cephe alırım bir süre ta ki iyice gönlümü alana kadar bu cephelerim devam eder hahaha Bakalım sizler ve...

Sayfayı Paylaş