gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Eşiniz sizi anlıyor mu?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

İki yabancının aynı çatı altında bir ömür geçirmesini imkansız bulanların sayısı giderek artıyor. Kadın erkek ilişkilerinde, aynı evin paylaşılması bazı sorunları da beraberinde getiriyor. Bazı erkekler, hayatlarını paylaştıkları kadınları acımasız bir şekilde eleştiriyorlar. Bazıları ise hayatlarındaki kadına anlayışlı ve hoşgörülü davranıyorlar. Sizin durumunuz nasıl? Soruları doğru yanıtlayın ve eşinizin size karşı nasıl bir tutum içinde olduğunu öğrenin. Aşk Testi:Eşiniz sizi anlıyor mu?

2. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mükemmel bir evlilik yaşıyormuşuz şekerim keyifliydi sağol

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Doğrusu siz çok şanslısınız. İlişkinizin karşılıklı saygı temeli üzerine kurulduğu kesin. Birbirinizi çok iyi anlıyorsunuz. Ortak yaşantınızda karşınıza çıkan sorunları birlikte çözümlüyorsunuz. Hiç çekinmeden ideal bir beraberlik yaşadığınızı söyleyebilirsiniz.

Benim sonuç

4. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Eşinizin bazı gerçekleri anlaması gerekiyor. Eşlerin birbirlerinden mantık dışı isteklerde bulunmalarının beraberliği çıkmaza sokacağını öğrenmesi gerek. Eşinizi karşınıza alıp, onunla hangi konularda ters düştüğünüzü açıklayın. Önceleri başarılı olamazsanız, paniğe kapılmayın ve onunla konuşmaya devam edin. Zamanla hatalarını görecektir.
    süpermiş aynı bizi tarif etti hahaha

5. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Eşinizin bazı gerçekleri anlaması gerekiyor. Eşlerin birbirlerinden mantık dışı isteklerde bulunmalarının beraberliği çıkmaza sokacağını öğrenmesi gerek. Eşinizi karşınıza alıp, onunla hangi konularda ters düştüğünüzü açıklayın. Önceleri başarılı olamazsanız, paniğe kapılmayın ve onunla konuşmaya devam edin. Zamanla hatalarını görecektir.
    bizim durum bundan vahim
    bnde boşayıp başımdan atmaya karar verdim artık:D

6. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Doğrusu siz çok şanslısınız. İlişkinizin karşılıklı saygı temeli üzerine kurulduğu kesin. Birbirinizi çok iyi anlıyorsunuz. Ortak yaşantınızda karşınıza çıkan sorunları birlikte çözümlüyorsunuz. Hiç çekinmeden ideal bir beraberlik yaşadığınızı söyleyebilirsiniz.

Teşekkürler pelin..Bende adamın günahını alıyomuşum anlamıyo diye..

7. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    süpper.ben onu çok seviyorum ya

Eşiniz sizi anlıyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşiniz Sizi Hala Seviyor mu?

Eşiniz Sizi Hala Seviyor mu?

eşiniz sizi ne kadar seviyor eşinizin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız Eşinizin ilk zamanlarda size karşı duyduğu aşk, sevgi, ilgi devam ediyor mu? Duygularını açığa vurmayan bir partneriniz varsa bunu anlamanız zor olabilir. İşte eşinizin 'Seni Seviyorum' demesini sağlayan eğlenceli öneriler ile sizi hala sevdiğini gösteren davranışlar.. 1. Yatarken tişört, boxer ya da çorap...
  2. Kenan Doğulu-Anlıyor musun

Kenan Doğulu-Anlıyor musun

Anlıyor Musun Varken var gibi yokken sır gibi Seninle sevişmek rüya gibi Sen gerçekmisin dudağın kaşın Gözün bakışın tenin kokun elimi tuttun Bugün ilk günümüz bizim gözüme baktın içimi gördün Niyetim çok tatlı benim kurtulamazsın Anlıyormusun biliyormusun duyuyormusun Mis kokmuş yine evime gelip gidince Kokusu kalmış ye beni dolçe Ritmi ne güzel şahane belide ince Anlıyormusun biliyormusun...
  3. eşim beni aldatıyor mu?

eşim beni aldatıyor mu?

14 yıllık evliyim.her şey çok güzel gidiyordu.fakat eşim son zamanlarda garip davranmaya başladı.uzun bir süre hareketlerini takip etmeye başladım.bana eskisi kadar yakın değildi.benden sıkılmış gibi davranıyor, eve geç geliyor, benimle az vakit geçiriyordu.bunu birkaç arkadaşımdan duymuştum aldatan erkek başkalaşım yaşıyormuş.bununla ilgili internetten uzun bir süre yazılanları okudum.benim...

Sayfayı Paylaş