gebe
  1. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43

eşiniz sizsiz bayram tatiline memlekete gidiyormu meleklerim

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında emral tarafından paylaşıldı.

.......................................

Son düzenleme: 16 Aralık 2011
    CeMoŞ bunu beğendi.
  2. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    ........................................

Son düzenleme: 16 Aralık 2011
    CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hımmm şimdi ne desemki kem küm lam lom faln filonn:S hahahahahaha

canım bırak giştsin bayramdır sonuçtaa ailesine gitmeli sen sevmiyon diye adam gitmesinmii bırak gitsin üpsün ailesinnin elini dönsün
    sonuçta tapusu sende geri döncek sana hahaha

4. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    heeee dorğı dersin cemo:tilili:

5. burçemm

burçemm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.816
    Ödül Puanları:
    0
    ama bence ne olursa olsunn eşini yalnız bırakmasaydınnnnnn eşinle beraber gitseydinn eşinn daha onur duyacaktiiii :)

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    bende burçeme katılıyorum sevmesende eşin için gitmeliydin güzelim bence doğrusu bu ama senin fikrinede saygı duyarım

7. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben git desemde tek başına asla memleketine tek gitmez... Ne beni tek gönderir ailesine nede kendi tek gider.. Anca beraber der durrur... ;) benim ailemle aynı şehirdeyiz ben istediğim zaman görüyorum onun ailesi uzakta... eşim ne zaman gidelim dese giderim... ama onunda diyeceği yılda bir kere...

eşiniz sizsiz bayram tatiline memlekete gidiyormu meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayramda kimi tatilde kimi işte

Bayramda kimi tatilde kimi işte

Bayramda sahne alan sanatçılar dehşet paralar kazanıyorlar buna rağmen bayramda çalışmayıp ailesiyle geçirenlere helal olsun.. YARIN BAYRAM; 3 GÜNLÜK BAYRAM TATİLİ İÇİN HERKES PLANINI YAPTI. Acaba magazin dünyasının ünlüleri bayramda ne yapacak?Kimi iş stresinden kurtulmak için uzaklara gideceğini kimi çalışacağını kimi de evinde ailesiyle birlikte olacağnı söyledi... BURCU...
  2. 2012 Bayram Tatilleri Ne zaman Tatil

2012 Bayram Tatilleri Ne zaman Tatil

bayram 2012 bayram tatilleri 2012 bayram tatilleri, günleri, bayramları, dini bayram tatilleri, milli bayramlar hakkında bilgiler Eveeet daha yılı bile bitirmeden 2012 yılında hangi günlerin tam olarak bayram tatili olacağını merak ediyor musunuz ? 2012 Dini bayram tarihleri RAMAZAN BAYRAMI AREFESİ---->1/2 GÜN ----> 18 AĞUSTOS CUMARTESİ RAMAZAN BAYRAMI ----> 1. GÜN ----> 19...
  3. 2012 ramazan bayramı tatili

2012 ramazan bayramı tatili

2012 ramazan bayramı tarihi ramazan bayramı 2012 2012 ramazan bayramı tarihi 2012 ramazan bayramı arefesi hakkında bilgiler rica ediyorum.
  4. Bayram Tatili

Bayram Tatili

Kurban Bayramı yaklaşıyor arkadaşlar. Sizi de tatil heyecanı sarmıştır. Umarım tatil 9 gün olurda keyifli bir tatil yaparız. Tatili mi nerede yapsam acaba diye aranızda kararsız olanlar da vardır. Sizlere güzel bir önerim var. "Dünyanın 8. Harikası Kapadokya'ya Yolculuk! Tatil Bahçesi'nden Kurban Bayramına Özel 2 Gece 3 Gün Kapadokya & Hacı Bektaş-i Veli Turu Dünyanın Fırsatı...
  5. 2013 yılı bayram tatilleri tarihleri

2013 yılı bayram tatilleri tarihleri

Merhabalar arkadaşlar.Önümüzdeki yıl 2013 'te bayram tatil günleri hangi tarihlere denk gelecek yazabilirmiisniz rica etsem....

Sayfayı Paylaş