gebe
?

eşiniz light erkek mi, taş fırın mı?

1. light erkek

oy sayısı 0
    0,0%
  2. taş fırın erkeği

oy sayısı 2
    100,0%
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eşiniz Taş Fırın mı, Light Erkek mi?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

light erkek, taş fırın erkek, eşiniz nasıl biri
    Bu kez sorumuz son derece basit ve kısa: "Eşiniz taş fırın erkeği mi, light erkek mi?" Dilimize Çocuklar Duymasın dizisinden yadigar kalan "taş fırın erkeki light erkek" benzetmelerinden hangisi eşinize uyuyor? Eşiniz evde dediğim dedik çaldığım düdük mü takılır, yoksa süt dökmüş kedi gibi sizin peşinizde mi dolaşır? Hadi bakalım ankete :D:D Ayrıca itiraf yorunlarınızı da unutmayın :D:D

eşiniz.jpg

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Benim eşim ne light nede taş fırın erkeği adamın dibi adam gibi adam kısacası:) Fikirlerimize karşılıklı olarak saygı duyarız kimi zaman benim kimi zamanda onun dediği olur çoğunlukla da ortak hareket ederiz;)

Eşiniz Taş Fırın mı, Light Erkek mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayanlar light erkek sevmiyor!

bayanlar light erkek sevmiyor!

Almanya’da yapılan bir ankete göre, genç kadınlar “light” erkekleri sevmiyor. Marie Claire dergisinin TNS Emnid Araştırma Enstitüsü’ne yaptırdığı ankete 1000 kadın katıldı. 14 ila 29 yaşlarındaki kadınların yüzde 70’i, erkeklerin, ailelerini geçindirecek durumda olması gerektiğini savunurken, sadece yüzde 28’i yemek yapabilen bir erkeği, otomobil lastiği değiştirebilen ve çim biçebilen bir...
  2. Light Erkek izin başvuru formu

Light Erkek izin başvuru formu

Light Erkek izin başvuru formu İzin Başvurusunda bulunan / koca / sevgili / erkek arkadaş adı: ????.. ???? Aşağıda belirtilen periyodda hayatımın en yüksek mertebesinde ilelebet yer alacak olan insandan izin rica ediyorum: Tarih: Ayriliş Zamanı: Dönüş Zamanı: İzin isteğimin uygun görülmesi halinde burada resmen yemin billah ediyorum ki; sadece aşağıda belirtilen mekanlarda, belirtilen...
  3. Kadınlar mı? erkekler mi? )))

Kadınlar mı? erkekler mi? )))

günün birinde üç erkek ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve > vahşi > bir nehir çıktı. Ama erkeklerin, nehrin karşı kıyısına mutlaka > geçmeleri gerekiyordu. > > Peki bunu nasıl başaracaklardı > > Birinci erkek dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua etti > Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver > Pppppfffffuuuuuffffff.... > >...
  4. Eşiniz mi arkadaşınız mı ?

Eşiniz mi arkadaşınız mı ?

Melekler sizce siz eşinizin en yakın arkadaşımısınız yoksa sadece eşi olarak mı yanında yer alıyorsunuz?Sizi bilmem ama erkekler en yakın arkadaşlarının eşleri olduklarını söylüyorlar.Bende cevap veriyorum...YALAN...:D EŞİNİZ Mİ ARKADAŞINIZ MI ? Erkekler, en yakın arkadaşlarının eşleri olduğunu söylüyor. Bunun sebebini ise duygu ve düşüncelerini onlarla paylaşmalarına bağlıyor. Eşiniz...
  5. eşiniz mi çocuklarınız mı

eşiniz mi çocuklarınız mı

eşinizi mi seçersiniz çocuklarınızı mı eşiniz ve çocuklarınız hangisini seçersiniz neden görüşleriniz duygularınız neler melekler Evet çok kötü bir soru bu ama sizlerden tercih istiyorum meleklerim.Sizden eşiniz ve çocuklarınız arasında bir tercih yapma hakkı verseler hangisini seçerdiniz? Eşinizi mi çocuklarınızı mı? Anne olmak bambaşka bir duygu olsa gerek,evlilik de öyle.Ben bu...

Sayfayı Paylaş