gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Eşiniz yada erkek arkadaşınız için şık erkek kazak modelleri

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

şık erkek kazakları erkek kazak satın al kazak al
    Kış yaklaşırken üşüyüp,hasta olmaması gerekenlerden biride çalışan eşlerimiz.İşte onlara kendi elinizle yapabileceğiniz şık kazak modelleri melekler ister eşiniz,ister erkek arkadaşınız için örebilir yada ördürebilirsiniz sadece bir model seçmeniz yeterli...

2. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Bu kazaklar, özellikle de ilk model biraz fazla kalın ve kaba durmuş sanki... Adam içinde kaybolmuş gibi. :) Emeğinize sağlık...

3. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok beğenmedim ben ama eline sağlık canım

4. tubaonde

tubaonde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ilk iki örneğin açıklamasını bilen var mı eşime süveter örmek istiyorum fakat anlatımı olan bir model bulamadım:):)

Eşiniz yada erkek arkadaşınız için şık erkek kazak modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkekler için kazak modelleri!!!

erkekler için kazak modelleri!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. erkek bebekler için kazak modelleri

erkek bebekler için kazak modelleri

erkek bebek kazakları erkek çocuk kazak modelleri bebek kazak modelleri örnekleri çocuk örnekleri
  3. erkek çocukları için kazak modeli

erkek çocukları için kazak modeli

erkek çocuk kazak modelleri erkek çocuğu kazak modelleri çoçuk modeli çocuk örnekleri kazakları

Sayfayı Paylaş