gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eşinize eski sevgilisini sorduğunuzda ne tepki veriyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben eşime sordum ve bazen anlatıyor bazen de kızıyor bana tersliyor küsüyor sizce ne tepki verirler

eşinize eski sevgilisini sorduğunuzda ne tepki veriyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fortis: Piyasalar Aşırı Tepki Veriyor

Fortis: Piyasalar Aşırı Tepki Veriyor

ABD'de başlayan ve birçok ülkeyi etkileyen mortgage krizine piyasaların aşırı tepki verdiğini ifade eden Fortis'in CEO'su Jean Paul Votron, "Piyasaları izliyoruz. Elimde altın küre yok ki, bakıp ne olacağını söyleyeyim. Ancak, krizin derinleşmesini beklemiyorum. Çünkü, likidite sorunu yok. Bu nedenle piyasalar normale dönecektir" dedi. "Hem FED hem de diğer merkez bankaları...
  2. Çocuğunuza Verdiğiniz İsim Eşinizin Eski Sevgilisinin İsmiyse?

Çocuğunuza Verdiğiniz İsim Eşinizin Eski Sevgilisinin İsmiyse?

Bir kızınız oldu, eşiniz bir isim önerde ve o ismi kızınıza koymanızı istedi. Kabul ettiniz, yıllar sonra öğrendiniz ki o isim eşinizin eski sevgilisinin ismiymiş. Tepkiniz ne olurdu?
  3. Eski eşten sert tepki

Eski eşten sert tepki

ŞARKICI TUĞBA ÖZERK’İN “EŞİMDEN TEK KURUŞ ALMADIM, BOŞANDIKTAN SONRA EVLİLİK FOTOĞRAFLARIMI BİLE EVDE BIRAKTIM” SÖZÜNE ESKİ EŞİ SERT TEPKİ GÖSTERDİ “Lo Lo Lo” şarkısıyla ünlenen Tuğba Özerk’in, eşinden maddi olarak hiçbir şey almadığını açıklamasına boşandığı eşi Erhan Kanioğlu’ndan yalanlama geldi. Kıbrıslı işadamı Kanioğlu, şunları söyledi: - Evlilik fotoğraflarını almadığı doğru....
  4. sevgililer günü için eşime ne alabilirim

sevgililer günü için eşime ne alabilirim

Aslına bakarsanız sevgililer günü kutlamak gibi bir adetimiz yok ama bu sene güzel eşimi şaşırtmak istiyorum, sizce ona ne alsam, hani kadın gözüyle :D
  5. Eşiniz kızınıza eski sevgilisinin  ismini koysa tepkiniz ne olurdu?

Eşiniz kızınıza eski sevgilisinin ismini koysa tepkiniz ne olurdu?

Bir kızınız oldu. İsmini eşiniz önerdi, siz de kabul ettiniz. Yıllar sonra öğrendiniz ki, bu isim eşinizin eski sevgilisinin ismiymiş. Neler olur?

Sayfayı Paylaş