gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eşinize Tuzlu Kahve Yaptınız mı?

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tuzlu kahve, tuzlu kahve yapımı, kız isteme

Sevgili melekler, kız isteme olayının en komik anı herhalde kızın kahve yapımı ve damata tuzlu kuahve ikram etmesidir. Şirin bir gelenek haline gelen tuzlu kahveyi damat içi bayılsa da nezaketen içer bitirir. :D:D

Peki siz bu geleneği uygulayıp eşinize tuzlu kahve ikram ettiniz mi? Ettinizse eşiniz bunu nasıl karşıladı? :D:D

tuzlu-kahve.jpg

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Evet yaptım tek başıma ben yaptım hahaha şaka bir yana eşim ve ailesi geldiğin de çok heyecanlanmıştım. Onlar içerde otururken yaptığım kahveyi elim ayağım dolaştığı için yere döktüm hatta yerle kalmayıp duvarda baştan aşağı kahve oldu ve ben tekrar yapmak zorunda kaldım. Tuzu iyice gömdüm kahveye ve özellikle de eşime verdim garibim o kadar heyecanlıydıki sesini bile çıkartmadı ve son damlasına kadar kahvesini içti hahaha Zordur almak bizden kızı:D:D

3. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    Bizzat ben yapmadim ablamlar yapti biz saflik edip once sekerli kahve bisirp ustune daha sonradan tuz dokmusuz o yuzden esim gayet rahat icti kahveliyi simdiki aklim olaydi aceleye getirip bole yapmazdim basardim tuzu :)))

Eşinize Tuzlu Kahve Yaptınız mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tuzlu kahve

tuzlu kahve

Kıza bir partide rastlamıştı.. Harika birşeydi. O gün peşinde o kadar delikanlı vardı ki... Partinin sonunda kızı kahve içmeye davet etti. Kız parti boyu dikkatini çekmeyen oğlanın davetine şaşırdı ama tam bir kibarlık gösterisi yaparak kabul etti. Hemen köşedeki şirin kafeye oturdular. Delikanlı öyle heyecanlıydı ki, kalbinin çarpmasından konuşamıyordu. Onun bu hali kızın da huzurunu...
  2. Tuzlu kahve

Tuzlu kahve

Kiza bir partide rastlamisti.. Harika birseydi. O gün pesinde o kadar delikanli vardi ki.. Partinin sonunda kizi kahve içmeye davet etti. Kiz parti boyu dikkatini çekmeyen oglanin davetine sasirdi, ama tam bir kibarlik gösterisi yaparak kabul etti. Hemen kösedeki sirin kafeye oturdular. Delikanli öyle heyecanliydi ki, kalbinin çarpmasindan konusamiyordu. Onun bu hali kizin da huzurunu...
  3. Tuzlu sirkeli vs. kahve yaptınızmı

Tuzlu sirkeli vs. kahve yaptınızmı

Sizi istemeye geldiklerinde madur damat adayına tuzlu sirkeli deterjanlı vs. gibi psikopatça kahve yaptınızmı :DBen sirke ve tuz koymuştum işti garibim hepsini ...Napsın ama melekler mekanından kız almak zordur hahaha
  4. Kahve Telvesiyle Peeling Yapın !

Kahve Telvesiyle Peeling Yapın !

Kahve Telvesiyle Peeling cilt için peeling kahve telvesiyle cilt bakımı Bayanların bir araya geldiklerinde içtikleri mis gibi Türk kahveleri sadece fal bakmaya yaramıyor melekler :) İçtikten sonra dipte kalan telve harika bir peeling malzemesi. İşte ayrıntılar :tik: Sivilcelerin iyileşmesine rağmen ardında bıraktığı izler pek çok kişinin kabusu oluyor. Dr. Nihat Dik, bu lekelerden...
  5. Ev Yapımı Tuzlu Kurabiye meleklere özel

Ev Yapımı Tuzlu Kurabiye meleklere özel

Ev Yapımı Tuzlu Kurabiye Resimli Ev Yapımı Tuzlu Kurabiye Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda şekerli pasta ve kurabiye çeşitleri sevmiyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, tuzlu kurabiye tarifi veriyoruz. Tarifini vereceğimiz bu ev yapımı tuzlu kurabiyeler ile 5 çaylarınızı ve misafir ikramlarınızı zengin kılabilir ailenizle afiyetle yiyebilirsiniz Melekitoşlarım:D:D:D:D...

Sayfayı Paylaş