gebe
  1. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18

Eşinize yaptığınız en güzel ve en orjinal süprizzz hangisi kızlar haydi paylaşalım :)

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında karamelize tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar. Haydi eşimize sevgilimize aşkımıza canımıza yaptığımız en orjinal süprizleri paylaşalım:):):):)

ARZUZU, SadmiN ve TİTAN bunu beğendi.
  2. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Bizim evlendiğimiz günle eşimin doğum günü aynı tarih. Ben eşimden habersiz düğün pastasının yanına kalp şeklinde ufak bir pasta daha yaptırdım. Ve herkesin içinde doğum gününü kutladım çok şaşırdı ne yapacağını bilememişti. Harika bir anı kaldı bize :):)

ARZUZU, özüm1 ve TİTAN bunu beğendi.
  3. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Biz eşimle buçuk sene çıktık ben yalovadaydım oda konyadaydı hep msjlaşırdık yne hergünkü gibi aşkım neyapıyosun dedim oda işteyim çalışıyorum bitanem dedi bugün sana beyaz kazağın çok yakışmış demiştim çook şaşrdı etrafına bakmaya başladı sonra yanına gitmiştim;)

ARZUZU ve karamelize bunu beğendi.
  4. lalapo

lalapo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    valla hiç süpriz yapmaz ne yalan söylim tarihleri ben hatırlatırım. hiç hadi kalk yemeğe gidelim falan filan yoktur ben derim hadi yemeğe gidelim.

ARZUZU bunu beğendi.
  5. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Lalapaşam canım ama bizde böyle güzel süprizler yapmıyoruzki.Mesala önümüzde sevgililer günü var ben eşime güzel bir süpriz yapmak istiyorum varmı değişik fikirleriniz

ARZUZU bunu beğendi.
  6. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Anammmm öldünüzü müü gıııı yokmu fikriniz yaffff

7. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    benımde pek yok gibi kara hahaha.haaa 29 aralık doğum günüydü yanı 1 ay once aksam oğlanı uyuttum esım ısten geldı 11 mıydı nee aksam 11 yanı.gecelık giymistim mumlar almıstım gundüzden yatak odasına mumları dızdım yaktım bıde hedıye aldım .gecelığı giydım salona geldım lamba kapalı bılğısayara bakıyodu hedıyesını verdım sasırdı baktı oyleee sonra elınden tuttum ......................................hahaha

karamelize bunu beğendi.
  8. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Gulme yapayımmı bende ne düşünüyüm bunu bi

gülme bunu beğendi.
  9. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlar hiç eşine güzel süpriz yapan yokmu yaaa ya da sevgiliyken...Biz bayanlar hep mi eşlerimizden bekleriz böyle şeyleri

Eşinize yaptığınız en güzel ve en orjinal süprizzz hangisi kızlar haydi paylaşalım :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Olduğunuz Yaş Hangisi?

En Güzel Olduğunuz Yaş Hangisi?

Bana göre kadın her yaşta bakımlı olduktan sonra güzeldir ama buda güzellikle alakalı değişik bir yaklaşım arkadaşlarım. Haberimizin Detayı Şimdiye kadar pek çok şey yazılıp çizildi. Ancak bu defaki araştırma, kadının hangi yaşta kendini iyi ve seksi hissettiğini tam bir sayı vererek belirtti. İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar kendilerini en çok 32 yaşında güzel...
  2. En güzel aşk hangisidir?

En güzel aşk hangisidir?

sizce En güzel aşk hangisidir? Yıldırım aşkı İmkansız aşk Platonik aşk İlk aşk Zor aşk
  3. Hangisi En Güzel Görüntü ¿

Hangisi En Güzel Görüntü ¿

Hangisi En Güzel Görüntü Yeni doğmuş bir bebek uyuyan sevgili Dolunayın denizle aksi Batan Güneş Öpüşen yaşlı bir çift bebeğini emziren bir anne Uçaktan görünen bulutlar
  4. En çok eğlendiğiniz an ve sizi en çok eğlendiren şeyler nelerdir?Haydi paylaşalım...

En çok eğlendiğiniz an ve sizi en çok eğlendiren şeyler nelerdir?Haydi paylaşalım...

Kıslar herkesin eğlence anlayışı farklıdır mesela ben eşimle balkondan halı silkelerken çok eğleniyorum çünkü beni dinlemiyo ve bitürlü aynı anda silkeleyemiyoruz komedi oluyoruz bu sadece küçük eğlencelerimizden biri ya sizlerin en çok eğlendiğiniz zaman nedir???:A
  5. Çocukluğunuzun En Güzel Oyunu Hangisiydi?

Çocukluğunuzun En Güzel Oyunu Hangisiydi?

çocukluk oyunları çocuk oyunları Sevgili melekler, bu konumuzla sizi çocukluk yıllarına götürmek istiyoruz. Şimdilerde her ne kadar çocuklar eğlenmek için bilgisayarları kullansa da bizim çocukluğumuz sokaklarda geçti. Çeşit çeşit oyunlarla her günü en mutlu şekilde geçirirdik. Peki o zamanlardan günümüze hangi oyunlar kaldı aklınızda? Saklambaç, yakan top, ebelemece, alim sende ve bir sürü...

Sayfayı Paylaş