gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eşinizi Kızdırdığınızda Nasıl Gönlünü Alırsınız ?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Melekler, hep biz kızacak değiliz ya , bazen de çekilmez bir hale geliyoruz ve eşimizi sinir ediyor hatta küstürüyoruz. Peki böyle bir durum olduğunda kendinizi nasıl affettiriyorsunuz? Bir cümle yetiyor mu yoksa eşiniz nuh der peygamber demezgillerden mi ? :D:D

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    susarim... o sakinlesince gelir ben hataliysam özür dilerim barisiriz :D

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Alttan alırım,oda beni alttan alır öyle yuvarlanıp gideriz:D:D

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

gonlunu almak ıcın ugrasırım epey calısırım yanı cunku nuh der peygamber demez benımkı bırazda naz yapar cok gecmeden barısırız uzatmaz

BEYZA21 bunu beğendi.
  5. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    Şu aralar valla bana hiç kızmıyor hamileyim diye çok güzel böyle :) ama kızdığı zaman gönlü çabuk alinir iki güzel söz söylerim barışır tabi çok kızdıysa ben bişey demem sakinleşince o gelir

6. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    hatalıysam özür dilerim o an biter sıkıntı

7. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    genelde o kırdığı için ben pek düşünmedim kırdığım zamn sadece susarım sonra haklıydın derim zaten haklıydın sözü anahtardır onun için tememm hemn kırılan kalbi yapışır :)

Eşinizi Kızdırdığınızda Nasıl Gönlünü Alırsınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayal kırıklığınızı nasıl alırdınız?

hayal kırıklığınızı nasıl alırdınız?

Hayal kırıklığı, ama nasıl? Hepimiz hayal kırıklığı yaşıyoruz. Peki bu durumda nasıl tepki veriyoruz ve bu ne anlama geliyor? Bilmek istiyor musunuz, haydi o zaman teste! 1) Çok yağmurlu bir havada taksi bekliyorsunuz, ama bir türlü gelmiyor. Orta yaşlı bir kadın ve erkeğin bulunduğu özel bir araç durdu, sizi gideceğiniz yere götürmeyi teklif ettiler. Bindiniz. Sessizlik hakim. Önce...
  2. nasıl koku alırız?

nasıl koku alırız?

Duyu organlarımız bize dış dünya ile ilgili bilgileri aktarırlar. Bu bilgilerin yüzde 80'ini gözlerimizle, yüzde 1'ini ise burnumuzla alırız. Ancak nezle veya grip olup burnumuz tıkandığında, koku alamayınca, yediğimiz yemeklerin tadını bile alamayız, dünyadan aldığımız zevk azalır. Eğer burnunuzu parmaklarınızla iki yandan sıkarsanız, bir dilim çiğ patates mi yoksa elma mı yediğinizi...
  3. Çocuğumun velayetini nasıl alırım

Çocuğumun velayetini nasıl alırım

Merhaba.Sorudan da anlayacağınız gi,bi boşanıyorum ve çocuğumu eşime vermek istemiyorum.Velayet için ne gibi koşullar lazım, ne yapmalıyım?
  4. Ölüm meleği canı nasıl alır?

Ölüm meleği canı nasıl alır?

Dünyanın çeşitli yerlerinde, binlerce, hatta milyonlarca insan, trafik kazası, deprem, savaş gibi sebeplerle aynı anda ölüyor. Ölüm meleği bir anda bunların canını nasıl alır? CEVAP Azrail aleyhisselamın kudretinden şüphe etmek, Allahü teâlânın kudretinden şüphe etmeye kadar gidebilir. Allahü teâlânın kudretinin büyüklüğünü bilen kimse, sebebini bilmese de, İslam’a teslim olup, Allah’ın her...

Sayfayı Paylaş