gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Esinizin agzindan laf almayin bence

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Kadin: Ben olursem ne yaparsin? Tekrar evlenir misin? Adam : Hayir. Kesinlikle hayir !!

Kadin: Neden?? Evli olmak hosuna gitmiyor mu!!??

Adam : Oyle demek istemedim. Tabi ki gidiyor.

Kadin: O zaman neden tekrar evlenmezsin ki??

Adam : Tamam. Tamam. Evlenirim.

Kadin: (yuzunde uzgun kirgin bir ifadeyle)Evlenirsin..

Adam : (ne diyecegini bilemez ve azicik kizgin bir iç çeker)

Kadin: Onunla bizim yatagimizda mi yatarsin?

Adam : Baska nerde yatilabilir ki??

Kadin: Benim resimlerimi kaldirip yerlerine onun resimlerini koyar

misin??

Adam : Sanirim bu yapilacak en uygun sey olur.

Kadin: O zaman onun benim ayakkabi koleksiyonumdan

Ayakkabilar giymesine de izin verirsin....??

Adam : Hayir onun ayaklari 37 numara...

Kadin: neeeee

Adam : Haas....s................!!!

alinti

Esinizin agzindan laf almayin bence konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Laf

Laf

Rüyada laf duymak ve laflamak, beklediginiz bazi seylerin hakikatten çok uzak olduguna, ümitlerinizin bosuna olduguna delalet eder
  2. agzınızı kapatamayacaksınız

agzınızı kapatamayacaksınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Agzınıza layık ayva tatlısı

Agzınıza layık ayva tatlısı

Malzemeler; 3 tane Ayva 10 yemek kaşığı Şeker Az miktarda gida boyasi 2 adet Elma+2 yemek kasigi seker yarim çay kaşığı Tarçın Kaymak Yapilisi: Ayvaları soyup ortadan ikiye bölerek çekirdeklerini temizleyin.Toz şekeri üzerlerine gezdirin.1,5 su baradagi su,renk vermesi için çekirdekleri ve gida boyasinida ekleyip kısık ateşte pişirin.. Diğer tarafta elmaları soyup rendeleyerek iki kaşık...
  4. Es Es (ATV)

Es Es (ATV)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Sizce esler icin deyislmelimi yoksa beni böyle sev seveceksen mi denilmeli???

Sizce esler icin deyislmelimi yoksa beni böyle sev seveceksen mi denilmeli???

Selam Meleklerim, :almi: sizce insanlar esler icin deyismelimi yoksa beni böyle sev seveceksenmi demeli? su bir gercekki insanlarin hepsi farkli farkli ve günlük hayatta ne kadarda iyi anlasilsa karsisindaki insanin hosuna gitmeyecek hareketleri / huylari olabiliyor. sizce bu huylari karsisindaki esi kabullenmelimi yoksa karicigim/kocacigim bu huyuna gicik oluyorum lütfen bundan vaz gec...

Sayfayı Paylaş