gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Eşinizin ailesi

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

hamilelikte eşlere düşen görevler Kayınvalide
    Merhabalar;
    eşiniz ailesi ile aranız nasıl?
    hamile olduğunuzu duyduklarında size olan davranışları nasıl
    Genelde herşeye karısmaya çalışırlar diye duyuyorum
    yok ismi şu olsun yok bu oda takımı daha güzel filan varmı sizdede bu durumlar

[​IMG] :lau::lau::lau:

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    valla daha hamile kalamadım ama kayınvalidem bir tanedir bebek olsa karışmaz eminim bize bıakır isim konusunu zaten çok iyi birisi cok seviyorum onu

birtutamanne bunu beğendi.
  3. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    aman allahımmmmm kayınvalıdesını cok sevene bır gelınnnnn :)
    allah agzınızın tadını bozmasın canım

4. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    benim kayınvalide ayda 1 belki arar oda.eşim onları ararsa anca öle yani.hamile kaldığımdan beri 1 kere bile nasılsın diye aramadılar.umrumdada değil açıkçası.oğlu düşünsün.ama benim tarafımdan herkes bigün hakettiği ilgiyi görür

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    valla Allah bozmasın hakikatende cnmm seviyorum yani o da beni seviyo sanıyorum ki annem olmayınca bide daha düşüyorum üstüne ondan iyidir Allah sağlık sıhhat versin

6. dilaraaammm

dilaraaammm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben bir evin bir geliniyim görümcelerim ve kaynanamla aynı evde oturuyorum onları çok seviyorum onlarda beni çok sever ama bazen ilgilri çok bunaltıyo beni yani bazen pireyi bile deve ediyolar tamam allah razı olsun iyiyiz bi sorunumuz yok ama gerçekten bazen çok aşırı ilgi sıkıo

Eşinizin ailesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tırtıl ailesi

tırtıl ailesi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. eşimin ailesi beni çok yordu

eşimin ailesi beni çok yordu

yorgun eşimin ailesi Eşimin ailesi on seneden beri beni yedi bitirdi
  3. peygamberimizin ailesi

peygamberimizin ailesi

anneannesi? babannesi ? dedesi? hz ayşe'nin babası?
  4. sorun : eşimin ailesi ...

sorun : eşimin ailesi ...

merhaba.eminimki cogu kişinin sorunudur bu.ama ben daha 5 aylık evliyim ve gercekten bu konu benim için cok büyük bi sorun.eşimin ailesine yakın oturuyoruz benim ailem başka semtte.ve sürekli onlardayız zırt pırt bizi çağırıolar.tabi doğal olarak eşimde gelemeyiz demez.gidiyoruz oturuyoruz bi görümcem var bekar.ve herşeye karışır laf yetiştirir sivri dillidir.sürekli laf yetiştirir bize.ayrıca...
  5. Esimin ailesi

Esimin ailesi

Merhaba arkadaslar, umarim konuyu dogru yere acimisimdir. Nasil davranacagimi bilemiyorum dogrusu hissetiklerimin ve düsündüklerimin dogru olup olmadiginida bazen bilemiyorum acaba hakksizlik i yapiyorum diyorum bazen. Ben yeni evlendim evliligim sorunlu oldu babam cok karsiydi ikna etmem uzun ve zor oldu. Baslarda esimin ailesini seviyorum cok saygi duyuyordum ama evlilik öncesi yasadigimiz...

Sayfayı Paylaş