gebe
?

Eşinizin / sevgilinizin Buzda Dans yarışmasına katılmasını destekler misiniz?

1. Evet, Herzaman...

oy sayısı 1
    33,3%
  2. HAYIR! Asla...

oy sayısı 2
    66,7%
  3. Yorum Yok...

oy sayısı 0
    0,0%
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Eşinizin / sevgilinizin Buzda Dans yarışmasına katılmasını destekler misiniz?
    Katılmak istediği her yer için onu desteklerim, kararlarına çok saygım var, onun benim kararlarıma duyduğu gibi... Gerçi benimki gitmez anca gitsem beni destekler :hhh: Hiç öyle taraklarda bezi olmaz bizimkinin. O gitsin halı sahada maç yapsın.

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Eşinizin / sevgilinizin Buzda Dans yarışmasına katılmasını destekler misiniz?

Ne güzel canim iste... Allahim insallah banada hayirli bir es nasipp eder:)

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Amin inşallah canım, gönlüne göre olur herşey umarım :)

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

karışmazdım desteklerdım ama benımkı gırmez buzda dansa ,futbolla ılgılı bı yarışma olsa gıderdı ve desteklerdım.

6. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ay yok valla ben bırakmazdım cok kıskancımda

7. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    evet öyle birsey olsaydı eşim yeteneklidir isterdim

Eşinizin / sevgilinizin Buzda Dans yarışmasına katılmasını destekler misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asena ve buzda dans :_)))

Asena ve buzda dans :_)))

http://www.lordoyun.com/flash/asena_skate.swf
  2. sevgili eşime

sevgili eşime

Sevgili eşime, (ben değilim) 7 senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim. Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu.geçen hafta eve geldiğinde, ne saçlarımdaki değişikliğin ne...
  3. Hamilelikte Eşten Beklenen Destek!

Hamilelikte Eşten Beklenen Destek!

hamilelikte eşler nasıl davranmalı eşim hamile nasıl davranmalıyım hamile eşime davranmalıyım gebelikte eşler Hamilelik çok farklı bir süreçtir.Özellikle ilk üç ay ve son üç ayda anne adayında fiziksel ve ruhsal değişimler söz konusudur.Alınan kilolar ve değişen vücutla birlikte anne adayı bazen kendini çok mutsuz hisseder özelliklede eşiylede sorunlar yaşıyorsa bu onu daha çok psikolojik...
  4. 2011 Buzda Dans Yarışmacıları

2011 Buzda Dans Yarışmacıları

Buzda Dans yarışması yarışmacıları kim jüri üyeleri kim kim sunuyor hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Geçtiğimiz yıllarda Show Tv ekranlarında yayınlanan Buzda Dans yarışması bu defa TNT ekranlarında izleyici ile buluşacak melekler...Daha önce yayınlanan Buzda Dans yarışmasında Yasemin Hadivent, Zeynep Tokuş, Alp Kırşan gibi ünlü isimler katılmış ve Buzda Dans yarışmasını Zeynep...
  5. Eşiniz / Sevgiliniz Kıskanılmaktan Hoşlanır mı Yoksa Nefret mi Eder ?

Eşiniz / Sevgiliniz Kıskanılmaktan Hoşlanır mı Yoksa Nefret mi Eder ?

Sevgili melekler, eşiniz ya da sevdiğiniz mutlaka sizi kıskanıyordur. Tabi ki kıskanılmak güzel, sevginin göstergesidir kıskanılmak ama onun da bir dozu var elbet :D:D Peki ya eşlerimiz, sevdiklerimiz ? Onlar bizi kıskanıyorlar da biz onları kıskanmıyor muyuz ? Biz kıskanınca durum nasıl bir hal alıyor ? Hoşlanıyorlar mı yoksa öf aman deyip yaka mı silkiyorlar ? :D:D Hadi bakalım, eşiniz siz...

Sayfayı Paylaş