eşinizin sizden soğumasını istemiyorsanız bunları yapmayın!...

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

 1. mislinay

  mislinay New Member

  eşten soğumak erkeğin eşinden soğuması eşinden soğuyan kadın soğumak soğuyan erkek
  Dedikodu: Erkekler sürekli başkaları hakkında konuşan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Kendilerini böyle kadınların yanında rahat hissetmedikleri gibi, bu davranışı gereksiz bulurlar.

  Paraya düşkünlük: Hiç bir erkek hayatınızdaki ilk tercihinizin maddi şeyler olmasını istemez. Çünkü evlilik zenginlikte-yoksullukta “evet” denilen bir kurumdur.

  Aşırı kıskançlık: Her şeyde olduğu gibi kıskançlığın da aşırı olması erkeği evden soğutan bir durumdur. Allah’ın insana bahşettiği her duygu, yerinde ve kararında yaşandığında lezzet verir.

  Kendine güvensizlik: Bazı kadınlar yanlarında eşleri olmadan hiçbir şey yapamazlar. Hayatı paylaşımda kendilerine düşen görevleri yapmada dahi kendilerine güvenleri yoktur. Sürekli eşlerine bağımlıdırlar. Kendi karakterlerini ortaya koyamayan bu kadınlar, eşleri üzerinde bir yük gibidir.

  Dırdır: Sürekli eleştiren ve hiçbir şeyi beğenmeyen kadınlar da erkekleri canından bezdirir.

  Kronik sızlanmalar: Sürekli bir derdinden bahseden kadınlar karşılarındaki erkeği yorar ve sıkarlar. Çünkü erkek, kadının problemini mutlaka kendisinin çözmesi gerekiyormuş gibi bir hisse kapılır ve aynı konunun defalarca açılması eşinizi bezdirir.

  Saçmalamak: Kuaförünün ne dediğinden, arkadaşının ne giydiğinden vb. gereksiz konulardan sürekli olarak bahsetmek erkeği çok sıkan bir durumdur. Unutmayın erkekler ve kadınlar farklı yaradılıştadır. Erkekler bu tip ayrıntılara önem vermezler.

  Bekletmek: Bilinen en yaygın kadın hastalıklarından biri de bekletmektir. Bu hareket erkeklerin en nefret ettikleri sırasında en üstlerdedir.
  alıntı
   
 2. MEÇHUL

  MEÇHUL Well-Known Member

  Cevap: eşinizin sizden soğumasını istemiyorsanız bunları yapmayın!...

  :D:D hiç birini yapmıyorum desem yalan olur yani mesela eşimi çok bekletirim:D
  Bekletmek: Bilinen en yaygın kadın hastalıklarından biri de bekletmektir. Bu hareket erkeklerin en nefret ettikleri sırasında en üstlerdedir. :hhh::26:
   
 3. *jellibon*

  *jellibon* New Member

  Cevap: eşinizin sizden soğumasını istemiyorsanız bunları yapmayın!...

  ayy ben bazılarını yapıyorummm :fear: emeğine sağlık misli ablam dikkat etmek lazım
   
 4. _RAFLASYA_

  _RAFLASYA_ New Member

  anom bende bıkacını yapıyorumm dıkkat dıkkat melkelerr !!!! kırmızı alarm :)
  emeğine sağlık cnm
   
 5. _RAFLASYA_

  _RAFLASYA_ New Member

  anom bende bıkacını yapıyorumm dıkkat dıkkat melkelerr !!!! kırmızı alarm :)
  emeğine sağlık cnm
   
eşinizin sizden soğumasını istemiyorsanız bunları yapmayın!... konusuna benzer içeriklerimiz
 1. bunları yapmayın beyne zararlı...

  [COLOR=black]* Arkadaş çevresinin zayıf olması * Göz bozuklukları * Vücudumuza, yeterli sıvı alınmaması * Kravatı sıkı bağlamak * Vücudumuzun yeterli uyku almaması * Zihne zarar veren aşk acısı çekmek * Beyni tembelleştiren yağlı yemekler yemek * Sigara içmek alkol Almak [/COLOR] * Sakız çiğnemenin, beyine pozitif etkisi varmış....
 2. Kadınlar, bunları yapmayın

  . [CENTER][SIZE=4][B][COLOR=indigo][SIZE=5]Her kadın, sevgilisinin hayatındaki tek kadın olmak ister.[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=indigo]Ama bunu sağlayabilmek için, sevgilinizi delirtmemeniz gerekiyor. [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=indigo]İşte size erkeklerin dayanamadığı ve korkup...
 3. Bebeğinize bunları yapmayın!

  [B]Genelde ülkemizde yörelere göre bebeklerle ilgili bazı batıl inanışlar ve gelenek görenekler vardır ama uzmanının tavsiyesine göre bunları bebeğe yapmak uygun değil.Bakın uzman hekim konuyla ilgili neler açıklamış? İleride teri kokmasın diye yeni doğan bebeği tuzlu su ile yıkamak, sarılık olmasın diye sarı giydirmek, göbek kordonunu evde saklamak, gözü tok olsun diye yarı kırkında yumurta...
 4. Bebeklerinize bunları asla yapmayın!!!

  [COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Sevgili anneler bebeğimiz bizim kıymetlimizdir.Onların sağlığı bizim için çok değerlidir.Bazen yapmak istediklerimizin yanlış mı doğru mu olduğunu anlayamayız.Bakın sevgili meleklerim bebeğinize asla yapmamanız gerekenler ki bir çoğunu yapanlarımız var.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Comic Sans MS][IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/uyuyan...
 5. Yemekten sonra bunları yapmayın

  [SIZE=1][FONT=verdana][B]zarar, aliskanlik, yemekten sonra, meyve, uyku, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz[/B][/FONT][/SIZE] [RIGHT][IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/1-2be.jpg[/IMG] [/RIGHT] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#008080][FONT=Trebuchet MS][FONT=Trebuchet MS]Yemekten sonra bunları yapmayın[/FONT][/FONT][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [FONT=Trebuchet MS]...

Sayfayı Paylaş