Esinizin veya Sevgilininizin ayaklarini yikarmiydiniz???

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye

Ce: Esinizin veya Sevgilininizin ayaklarini yikarmiydiniz???

yıkamadım eli ayağı var yapa biliyorken ne gerek var he yapayacak durumda oluruz yıkarızzz...

anket doğrultusuna bakılırsa yıkıyanlar çoğunlukta ama sesleri çııkmamış:D:D
ben yıkarım öyle takıntılarım olmaz hayat müşterektir artı yıkasan ne olacak kki kölemi olacan ne alaka???seviyorsam ben ve ondanda karşılık görüyorsam heryerini yıkarım valla :D:Dartı insanın sevdiğinden ne midesi bulanır nede sevgide kompleks olur ben aşkıma köle olurum beee :love:karşımdakine değil sakın yanlış anlaşılmasın aşkıma diyorum yüreğimdeki yangına kendi aşkıma saygım sonsuzdur ve yüreğimdeki o anlatılamaz duygu için herşeyi yaparım çünkü gerçek aşk kolay kolay bulunmuyor yaşanmıyor eğer bulduysan sonuna kadarda mücadele vermeli ve onu yüce tutmalısın ama karşılıklıysa tabi kapişşş;)

Yürü be Rüyammm, aşık insan, Allah hep gönlüne göre versin :)

Benim takıntılarım yok yıkamam falan diye, eşimi çok seviyorum beni hiçbir şeyi iğrendirmiyor. O da benim ayaklarımı yıkar, ben de onunkileri, istersek, büyük bir olay değil bence.

Bu şu demek değil, hatun ezik taraftır, erkek ona ayağını yıkatır demek değil yani. Hayat müşterek, özellikle evlilikte demek istiyorum. Boşuboşuna "eş" dememişler. Eşitlik de buradan geliyor zaten. Eşin o senin, hayatını paylaştığın insan.

Severek ve isteyerek yapılan işler, karşılıklı hissedilenler hiçbir komplekse sığmaz. Eğer istenmeden, gönülsüzce, zorla yapılıyorsa orada bir sorun var demektir.

O benim ayağımı yıkarsa bende belki onun ayağını yıkarım:Dama belkii:Demeğine sağlık

aslaaaa:nono: aslaaa:nono: aslaaaa:nono: tek bir söz yeter sanırım kendısı yıkasın :tsk:

Cevap: Esinizin veya Sevgilininizin ayaklarini yikarmiydiniz???

evli değilim ama yıkarıım neden yıkamım kii kocamın ayaklarını..

Geri