gebe
?

Esinizin veya Sevgilininizin ayaklarini yikarmiydiniz???

1. Evet, yikarim

oy sayısı 4
    66,7%
  2. Hayir, asla yikamam

oy sayısı 1
    16,7%
  3. O benimkini yikarsa belki

oy sayısı 1
    16,7%
  4. Gecerli bir sebebi varsa yikarim

oy sayısı 0
    0,0%
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. güllüper

güllüper Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ce: Esinizin veya Sevgilininizin ayaklarini yikarmiydiniz???
    yıkarım tabii neden yıkamıycakmışımki oda benimkini yıkar yeri gelince:)

3. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yıkamadım eli ayağı var yapa biliyorken ne gerek var he yapayacak durumda oluruz yıkarızzz...

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

anket doğrultusuna bakılırsa yıkıyanlar çoğunlukta ama sesleri çııkmamış:D:D
    ben yıkarım öyle takıntılarım olmaz hayat müşterektir artı yıkasan ne olacak kki kölemi olacan ne alaka???seviyorsam ben ve ondanda karşılık görüyorsam heryerini yıkarım valla :D:Dartı insanın sevdiğinden ne midesi bulanır nede sevgide kompleks olur ben aşkıma köle olurum beee :love:karşımdakine değil sakın yanlış anlaşılmasın aşkıma diyorum yüreğimdeki yangına kendi aşkıma saygım sonsuzdur ve yüreğimdeki o anlatılamaz duygu için herşeyi yaparım çünkü gerçek aşk kolay kolay bulunmuyor yaşanmıyor eğer bulduysan sonuna kadarda mücadele vermeli ve onu yüce tutmalısın ama karşılıklıysa tabi kapişşş;)

5. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Yürü be Rüyammm, aşık insan, Allah hep gönlüne göre versin :)

Benim takıntılarım yok yıkamam falan diye, eşimi çok seviyorum beni hiçbir şeyi iğrendirmiyor. O da benim ayaklarımı yıkar, ben de onunkileri, istersek, büyük bir olay değil bence.

Bu şu demek değil, hatun ezik taraftır, erkek ona ayağını yıkatır demek değil yani. Hayat müşterek, özellikle evlilikte demek istiyorum. Boşuboşuna "eş" dememişler. Eşitlik de buradan geliyor zaten. Eşin o senin, hayatını paylaştığın insan.

Severek ve isteyerek yapılan işler, karşılıklı hissedilenler hiçbir komplekse sığmaz. Eğer istenmeden, gönülsüzce, zorla yapılıyorsa orada bir sorun var demektir.

6. Taurus

Taurus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

O benim ayağımı yıkarsa bende belki onun ayağını yıkarım:Dama belkii:Demeğine sağlık

7. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    aslaaaa:nono: aslaaa:nono: aslaaaa:nono: tek bir söz yeter sanırım kendısı yıkasın :tsk:

8. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Esinizin veya Sevgilininizin ayaklarini yikarmiydiniz???

evli değilim ama yıkarıım neden yıkamım kii kocamın ayaklarını..

Esinizin veya Sevgilininizin ayaklarini yikarmiydiniz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski Sevgilininizin mesajlarina süperrr cevaplar :)

Eski Sevgilininizin mesajlarina süperrr cevaplar :)

gerçekten unuttun mu? - sen de kimsin? - seni hala seviyorum! - performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten - seni hala özlüyorum... - tütün bas geçer - nasıl gidiyor hayat? - senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol "mesaj attığınız kişinin ilgi alanı dışındasınız, lütfen daha sonra tekrar denemeyiniz... naş naşınız..." - birbirimizin kalbini kırdık, yeniden...
  2. Ayak

Ayak

rüyada ayak yıkamak rüyada tavuk kesildiğini görmek insan kesmek bir yerinin kesilmesi tavuk ayağı görmek İyi amele, işin devamını sağlayan unsurlara, servetin devamlılığına, Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca, din ve dünya güzelliğine, namazı dosdoğru ve düzenli kılmaya, Günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine, Ayakta görülen kkıl borca, Ayakta görülen ziyade...
  3. Es Es (ATV)

Es Es (ATV)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. örnek es...

örnek es...

Dünyaya ve ahirete ilişkin en sahici bilgi kaynağımız olan Efendimiz (SallAllahu Aleyhi Vesellem), örnek bir eş olarak da, ideal eşin nasıl olması gerektiğini tüm dünyaya öğretmiştir. Her adımı bir nezaket, bir zarafet ve incelik barındıran Peygamberimiz, nasıl `iyi bir eş` olunabileceğini, huzurlu bir ailenin temelini atmanın toplum için neden önemli olduğunu bizatihi kendi yaşantısıyla...
  5. Esimin ailesi

Esimin ailesi

Merhaba arkadaslar, umarim konuyu dogru yere acimisimdir. Nasil davranacagimi bilemiyorum dogrusu hissetiklerimin ve düsündüklerimin dogru olup olmadiginida bazen bilemiyorum acaba hakksizlik i yapiyorum diyorum bazen. Ben yeni evlendim evliligim sorunlu oldu babam cok karsiydi ikna etmem uzun ve zor oldu. Baslarda esimin ailesini seviyorum cok saygi duyuyordum ama evlilik öncesi yasadigimiz...

Sayfayı Paylaş