gebe
?

Eşinizin yalan söylediğini nerden anlarsınız?

1. Bana normale göre çok daha soğuk davranmasından

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Dudak hareketlerinden

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Konuyu kısa kesmesinden

33,3%
  4. Bana bakmadan konuşmasından

16,7%
  5. Yüzünün kızarmasından

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Gözlerinin fıldır fıldır dönmesinden

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Bulduğum ispat ve kanıtlardan

16,7%
  8. Bana normale göre çok daha iyimser davranmasından

16,7%
  9. Bana asla yalan söylemez

16,7%
  10. Diğer (Belirtiniz)

oy sayısı 0
    0,0%
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eşinizin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, günlük hayatta hepimiz ufak tefek pembe yalanlar söyleriz. Yalan pembe olduğu sürece sorun yok, iş ki bu yalanlar etrafımızı yaralayıcı, bizim de itibarımızı zedeleyici olmasın. Tabi biz gibi karşımızdakiler de zaman zaman yalan söyler. Özellikle evliliklerin baş düşmanı yalanlar yüzünden evlilikler bitebilir. Sakın söylemez demeyin, pembe, gri ya da siyah, eşiniz de size yalan söylemiştir. Peki siz bu yalanı nasıl yakalarsınız? Eşinizin yalan söylediğini nasıl anlarsınız ? :dark

2. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

benim kızıp alınıp üzülceğim konuları çok kısa keser olumluymuş gibi anlatmaya çalışır ama beceremez :D :D :D

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    Eşimin bi allah dediğin e iananrım başka bişeyine değil çok yalan söyler bana zatende sonadan hepsi otaya çıkar

Eşinizin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin yalan söyledikleri nasıl anlaşılır?

Erkeklerin yalan söyledikleri nasıl anlaşılır?

bir erkeğin yalan söylediği nasıl anlaşılır erkeğin yalan söylediği nasıl anlaşılır seven erkek seven insan söyleyen erkek Bir erkeğin yalan söylediğini nasıl anlarsınız. İşte aşağıdakiler yalan söylediğini düşündüğünüz erkekte var ise üç kere daha düşünün :) Tutarsızlık Yaptıkları ile anlattığı arasında tutarsızlık var mı yok mu bakabilirsin 2.En ummadığı soruyu sor Yalan söyleyen bir...
  2. Çocuğum yalan söylediğinde nasıl davranmalıyım?

Çocuğum yalan söylediğinde nasıl davranmalıyım?

4 yaşındaki kızıma nasıl davranmalıyım Çocuğunuz çeşitli sebeplerden dolayı gerçeği sizden saklayabilir ya da olayları farklı şekillerde size yansıtabilir. Önceleri masum olarak gördüğümüz, çocuktur deyip önemsemediğimiz yalanlar daha sonraları davranış bozukluğuna dönüşebilir. Bazen sevgi ve ilgi eksikliğinden dolayı dikkat çekebilmek ve aile tarafından fark edilebilmek için bu yolu tercih...
  3. Yalan söylediğini nasıl anlarsınız?

Yalan söylediğini nasıl anlarsınız?

YALAN SÖYLÜYORSA... Lieberman ın araştırmalarına göre, birinin yalan söyleyip söylemediğini aşağıdaki ipuçlarıyla anlayabilirsiniz: - Yalan söyleyen kişi göz temasından kaçınır, göz göze gelmemek için elinden geleni yapar. - Yalan söyleyen ya da bir gerçeği saklayan kişi, ellerini ve kollarını daha az kullanır. - Kendisine soru sorulduğunda elleri sımsıkı kapanıyorsa ya da avuçları...
  4. İnsanların Yalan Söylediğini Nasıl Anlarım ?

İnsanların Yalan Söylediğini Nasıl Anlarım ?

yalan söylediğini nasıl anlarım insanların yalan söylediğini nasıl anlarız bir insanın anlarız söylendiğini Karşımızdaki insan bize yalan mı söylüyor yoksa gerçek mi.Bunu anlamanın bi çok yolu var.Bunlardan bir kaçı da aşağıda sıralananlar arkadaşlarım... Klinik psikoloji alanında dünyaca tanınan David J. Lieberman'ın ilginç bilgiler içeren kitabı:"Size Kimse Yalan...
  5. Eşinizin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız ?

Eşinizin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız ?

eşinizin yalan söylediğini nasıl anlarsınız yalan testi Yalan söylemek özellikle evlilik kurumu için son derece tehlikeli bir durumdur melekler . Ufak tefek , zararsız pembe yalanlar dışında eşler birbirine olabildiğince açık ve net olmalıdırlar. Ancak ne yazık ki kadınların büyük çoğunluğu eşlerinin söylediği yalanlardan şikayetçidir. Bu yazıyı okudukça sizin de kafanızda soru işaretleri...

Sayfayı Paylaş