gebe
  1. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43

Eşinizle aynı işyerinde çalışmak istermiydiniz?

Konu, 'Kadınlar' kısmında cagla4277 tarafından paylaşıldı.

:kucaklama:Kıslar merak ediyorumda ömrümüzü beraber geçirdiğimiz eşlerimizle birde işyerinde beraber çalışsak nasıl olur acaba? Düşünsenize eşiniz,sizin müdürünüz nasıl olur?:bulas:

2. eloşş

eloşş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    İğrenç olur evde otururum daha iyi :)))))

ARZUZU ve cagla4277 bunu beğendi.
  3. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Acıkcası ben calışmak ıstemem neden dıyeceksınız karı ocanınn aynı ortamda calışmasıı ıyı değill erkekle bayanın kendıne özgu sosyal ortamları olmalı ıs ortamında eşle çalışılmamalı bence gercı calışıpta çok ıyı olanlarda var

cagla4277 bunu beğendi.
  4. eloşş

eloşş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    arzum benimki yanıma oturmaya geliyo gidene kadar o sana ne dedi niye bey demedin nniye şöle niye böyle deli ediyo beni. İkimizi bi arada çalışırken düşünmek kabus gibi :)))))))))

ARZUZU ve cagla4277 bunu beğendi.
  5. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Kesinlikle size hak veriyorummm;) birazda eşlerimizi özlemeye ihtiyacımız var

eloşş bunu beğendi.
  6. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113

ahaha ahahaha kız allah iyiliğini versin tam beni yazmışsın ben eşimle beraber calışıyorum kendi işyerimiz ben işçi hs vs muhasebesini tutuyorum oda başımda sormayın iş için bile bağırıp cağırdığımızı ve evde hep iş konuşulduğunu hata ve hatta ben oğlumuda yazıhaneye getirdiğimi e şimdi okula gidecek emekliliğimi istedim tabikiii kızlar iş ve ev cocuk zor zaten birde koca dırdırı sanırım cok iradeli biriyim kaldırabiliyorum

cagla4277 ve ARZUZU bunu beğendi.
  7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Biz eşimle aynı işyerinde birlikte çalışıyoruz ve çok memnunum masalarımız karşılıklı ve aralarda kaçamak cilveleşiyoruz hahaha hiçbir sorun yok bizim için çünkü evlatlarımız için ekmeğimizi birlikte çalışıyoruz bende destek olarak çorbada tuzum olsun diyerek eşimin yanındayım. Ne gariptir ki onu yanımdayken bile özlüyorum:)

ARZUZU bunu beğendi.
  8. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Mavim ALLAH birbirinize bağışlasın hepiinizi maaşallahya:)

9. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    walla eşim benim her ne kadar müdürüm olsa da değişmezdi herhalde herzaman ki gibi yine ben üstün olmaya çalışırdım ama iyide olurdu bir yana :))

Eşinizle aynı işyerinde çalışmak istermiydiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışmak

Çalışmak

Her türlü meşru gayret ve çalışma hayırlı kazanca delalet eder.
  2. Hanımlar eşinizle aynı tshirtleri giymek istermisiniz?

Hanımlar eşinizle aynı tshirtleri giymek istermisiniz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Eşinizle Aynı Pijamaları Giyin

Eşinizle Aynı Pijamaları Giyin

kadın erkek aynı pijama komik pijamalar bayan erkek aynı pijama takımları bayan takımları kadın pijama takımları, 2011, bayan pijama takımları, erkek pijama takımları, modelleri, desenleri hakkında bilgi Melişlerim artık kocişinizle aynı pijamaları giyebileceksiniz :tik: Ama eşinizin buna tepkisi nasıl olur bilemiyorum :D:D
  4. Eşinizle işyerini paylaşmayın

Eşinizle işyerini paylaşmayın

Evli çiftlerin aynı işyerinde çalışmalarının özel hayatlarını etkilediğini belirten uzmanlar, "Çiftler, iş ve özel hayatlarında sürekli birlikte vakit geçirirlerse, birbirlerini özleme duygusu hissetmeyeceklerinden dolayı, ilişkileri daha çabuk monoton hale gelebilir" diyor. Evli çiftlerin aynı işyerinde çalışmalarının özel hayatlarını etkilediğini belirten uzmanlar,...
  5. İki İşyerinden Aynı Anda Sigortalı Olunur mu?

İki İşyerinden Aynı Anda Sigortalı Olunur mu?

iki işyerinden sigortalı olunmak, olabilir mi, mümkün mü, şartları, sonuçları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Merak edilen konulardan biri iki işyerinden aynı anda sigortalı olunup olunamayacağı konusudur.Bu hem mümkündür,hem mümkün değildir.Şöyle ki; Eğer kişi günün yarısında bir işte diğer yarısında başka bir işte çalışıyorsa her iki işyeri tarafından...

Sayfayı Paylaş