gebe
  1. etğa

etğa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eşinizle veya arkadaşınızla güzel bir akşam geçirmek istiyorsunuz tv de ne izlersiniz

Konu, 'Çöplük' kısmında etğa tarafından paylaşıldı.

eşinizle veya arkadaşınızla güzel bir akşam geçirmek istiyorsunuz tv de ne izlersiniz

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    ikimizinde sevdiği diziyi yada programı yada filmi...:)

3. kahve

kahve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    romantik komedi tarzında bir film veya çizgi film mesela buz devri:)))))))))))))))

eşinizle veya arkadaşınızla güzel bir akşam geçirmek istiyorsunuz tv de ne izlersiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşinizle veya Sevgilinizle arkadaş olun

Eşinizle veya Sevgilinizle arkadaş olun

1- Onunla aynı dili konuşabilmeniz için en önemli şey, futbolla ilgilenmeniz. Bunun için yapılacak çok işin var, doğru antremana! * Sabahları gazeteyi tersten okuma­lısınız. Birden garip geldi, değil mi? Haklısın, ama erkekleri ilgilendiren spor sayfaları son bölümde yer aldığı için. Onlara ayak uydurmanız lazım. * Onun tuttuğu takım hakkında bilgiye sahip olmalısınız, hatta asla kötü bir...
  2. Siyasetçiler Akşam Evde Ne İzler

Siyasetçiler Akşam Evde Ne İzler

Abdullah Gül: Fikrimin İnce Gül'ü Tayyip Erdoğan: Ayrılsak da Beraberiz Ali Babacan: AB'nin Yolları Taştan - Avrupa Yakası Deniz Baykal: Yaprak Dökümü Süleyman Demirel: En Son Babalar Duyar Tansu Çiller: Umutsuz Ev Kadınları Mesut Yılmaz: Yeşeren Düşler Necmettin Erbakan: Parmaklıklar Ardında Fikri Sağlar: Arka Sokaklar Mehmet Ağar: Kurtlar Vadisi: Pusu Ahmet Türk, Sırrı Sakık, Emina...
  3. Eşimin bir melek olmasını istiyorum

Eşimin bir melek olmasını istiyorum

"Eşim çok iyi bir insan. Ah! Şu huyu da olmasa bir melek. Amaa! O huyu beni deli ediyor." diye sızlanır kimi eşler.Eşlerinin bütün güzel hasletlerini o tek huyun arkasına hapsederler. Beyaz sayfaya değil, üzerindeki siyah noktaya dikkat kesilirler. Dikeni görür, arasındaki gülü görmezler. Bülbülün sesine kulak tıkar, karganın "gak gak"larına bayılırlar. Eşini, dokuz...
  4. ben namaz kılıyorum ama açık bir bayanım tesetüre girmek istiyorum ama eşim izin verm

ben namaz kılıyorum ama açık bir bayanım tesetüre girmek istiyorum ama eşim izin verm

zaten [ms]hastasıyyım moalimi bozmuyor zamanı var diyrum ama üzülüyorum neler yapmalıyım
  5. Rahat Bir Hamilelik Geçirmek İstiyorsanız Spor Yapın Melekler !

Rahat Bir Hamilelik Geçirmek İstiyorsanız Spor Yapın Melekler !

rahat bir hamilelik rahat hamilelik Sorunsuz ve rahat bir hamilelik geçirmek her gebenin isteğidir melekler :) Normal zamanda kaliteli ve sağlıklı bir hayat için spor yapmanın önemini hepimiz biliyoruz. Gebelik döneminde de bazı egzersizleri yaparak aktif hayatımızı devam ettirebiliriz. Üstelik yapacağımız bu hafif egzersizler rahat bir hamilelik ve doğum geçirmemize de fayda sağlarlar. Bu...

Sayfayı Paylaş