gebe
  1. can tanem

can tanem Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

esiyle veya ilk askiyla tanisma hikayeleri haydi kizlar

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında can tanem tarafından paylaşıldı.

Ben bir ortak arkadasimizla yoldayururken yolda karsilastik ilk goruste askti ve bni o gece kacirdi ertesi aksam ewliydik jet hiziyla ewlilik yani;-)

esiyle veya ilk askiyla tanisma hikayeleri haydi kizlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kizlar Sİze Soru Bİ ErkeĞe ilk Baktiğinizda Neye Dİkkat Edersİnİz

Kizlar Sİze Soru Bİ ErkeĞe ilk Baktiğinizda Neye Dİkkat Edersİnİz

kızlar ilk neye dikkat ederler erkek Kızlar size soru bi erkeğe ilk baktığınızda neye dikkat edersiniz Ben göslerine ve gülüşüne bakarım sizzzzzzz
  2. Bir Lideri Rezil veya Vezir Eden An'lar

Bir Lideri Rezil veya Vezir Eden An'lar

ABD''nin en prestijli üniversitelerinden UCLA''in duygusal zeka uzmanı profesörlerinden Mark Gouston, iş dünyasındaki liderlerin performanslarını artırmak üzere çalışmalarıyla tanınıyor. Dünyanın en önde gelen yönetim dergilerinden Fast Company yazarlarından olan Gouston, "akıllı" diye tanımladığı iş liderlerinin sorunlarla baş ederken kullandıkları 10 stratejiyi özetlemiş....
  3. Dünyanın ilk çekilen fotoğrafları ve hikayeleri

Dünyanın ilk çekilen fotoğrafları ve hikayeleri

Dünya' da İlk Çekilen Fotoğraf Dünyanın bilinen ilk fotoğrafını görüyorsunuz. Le Gras'ın penceresinden görünüş isimli bu fotoğraf 1826 da çekilmiş. Fransız fotoğrafçı Joseph Nicéphore bu fotoğrafını basım işlemine 'heliography' adını vermiş. Bu fotoğrafın basılması tam 8 saat sürmüş. Dünyanın İlk Negatif Kullanılmadan Basılan Fotoğrafı Negatif kullanmadan derken direkt...
  4. Yıldırım Mayruk 2023'e Hikayeler XXI  Defilesinden Görüntüler

Yıldırım Mayruk 2023'e Hikayeler XXI Defilesinden Görüntüler

2023e hikayeler yıldırım mayruk 2012 Geçtiğimiz günlerde Swissotel'de gerçekleştirilen Yıldırım Mayruk 2023'e Hikayeler XXI. defilesi tam bir gövde gösterisiydi melekler :) Modanın duayeni Yıldırım Mayruk dile kolay tam 65. defilesini gerçekleştirdi. Defilede Deniz Pulaş'tan Sema Şimşek'e Ece Gürsel'e kadar pek çok ünlü manken podyumda yürüdü. İstanbulun akın ettiği defileden görüntülerle...
  5. Kizlar erkek bebekde ilk belirtiler ne oldu

Kizlar erkek bebekde ilk belirtiler ne oldu

Benim sag yumurtalikda olustu bebisim yumurtlama gununu hesap ettim erkek olsun diye tabi hersey Allah dan dualar ettim ama sebebinide islemek istedim sizin erkek bebek bekleyen anneler bulantilar nezaman basladi yada belirtileriniz nelerdi lutfen yardimci olurmusunuz

Sayfayı Paylaş