gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eski Ankara fotoğrafları

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

eski ankara okulları ankarada eskiden hangi okullar varmış eskiden ankarada hangi okullar vardı vardı

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Eski Ankara

Canım ankaram benim ne kadar değişikmiş geçmiştee.. özellikle bentderesine şaşırdım kaldım... Neymişne oldu şimdi...
    Resmen dere akıyormuş.. şimdi o derenin yerinde kocaman otobüs durağı ve fidanlık felan var.. tabii şuan resimde bina olan yerin arkasıdaa genelev.. :( mağlesefki ankaranın göbeğindeee genel evimiz mevcut ve kaldırılamıyor.. buda ankaranın o bolgesinde bayanların rahat bir şekilde dolaşmasına engel...
    ankara benim en sevdiğim şehir.. turkeyin neresine gittiysemm anakara kadar rrahat bir yer bulamadım.. belkide ankaralı olmamdan kaynaklıdır.. bilemem ama bir ankaralı olarak ankaramı çok seviyorum.. iyisi ilede kotusu ilede benim canım ankaraaamm....

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı güncellenmiştir.

Eski Ankara fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski Ankara hakkında bilgiler

Eski Ankara hakkında bilgiler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Eski Ankara resimleri

Eski Ankara resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. işte eski ankara

işte eski ankara

eski ankara ve yeni ankara eski yeni hakkında bilgi hakkında bilgiler haritası T.B.M.M istasyon caddesi 1930 T.B.M.M.ve sayıştay binası 1920 güven park kızılay meydanı 1942 ulus meydanı 1933 Devlet Opera ve Bale Binası...
  4. Eski CHP Ankara Milletvekili oğlunu öldürtmüş

Eski CHP Ankara Milletvekili oğlunu öldürtmüş

Eski CHP Ankara Milletvekili Osman Ceren’in, 14 yıl önce oğlunu kiralik katil tutarak öldürttüğü ortaya çıktı. Bir süredir faili meçhul olayları ele alan emniyet 18 Haziran 1995’te Çankaya Dikmen’deki evinde kafasına kurşun sıkıldıktan sonra bıçaklanarak öldürülen Tacettin Ceren’in cinayet dosyasını da yeniden açtı. 1973-1978 yılları arasında milletvekilliği yapan Osman Ceren’in oğlu olan...
  5. Eski Eskişehir Fotoğrafları

Eski Eskişehir Fotoğrafları

eski eskişehir fotoğrafları eskişehir fotoğrafları eski resimleri Sevgili meleklerim Eskişehir fotoğraflarıyla nostalji yapmaya hazırmısınız :)

Sayfayı Paylaş