gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Eski aşklar

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar eski aşkını veya ilk aşkını unutamayan var mı aranızda hadi yürekli parmaklar buraya itiraflarnızı bekliyorum...... Hmmm duyuyorum sen niye sölemiyorsun diyorsunuz..
    Eeee! evet var ilk aşkım sefa.. şşşit aramızda :D

2. -_-๓єlєк-_-

-_-๓єlєк-_- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Eski aşklar
    ilk aşkım murat ve son aşkıM:D

Eski aşklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nerde o eski aşklar

nerde o eski aşklar

nerde o eski aşklar nerde o eski asklar Nerede o eski aşklar? Onu bir kez görmenin bile bütün bir yaşama bedel olduğu… Ona yazdığın mektupla yüreğinin şahlandığı… Onu düşünmeden gözlerini kapamadığın geceler... Sabah gözünü açtığın anda onun hayaliyle uyanmak ve attığın her adımda onu düşünerek yol almak. Nerede o eski aşk şiirleri… Her bir mısrasını ruhundan akan sözcüklerle...
  2. Sarp - Eski Aşklar

Sarp - Eski Aşklar

Eski aşklarımı çıkardım dün dolaptan Tozlarını alayım dedim Bir sürü eksiklik X2 Bir sürü talan Hepsinden bir şans daha istedim Sonra bırak dedim kendi kendime Kalsınlar eksik güzellikleriyle Bazı şeyler yaşanmamalı kalmalı öylece Tozlarını alıp yerleştirdim yerlerine Dedim ne kadar güzelsiniz Bunca dağınıklığa rağmen yerli yerinde hepiniz...
  3. Yeni Türkü - Eski Aşklar

Yeni Türkü - Eski Aşklar

eski aşklar sayıklanmaktan yenileri telaştan yorgun yeni türkü eski aşklar sayıklanmaktan aşk türküleri son moda türküler Eski aşklar sayıklanmaktan Yenileri telaştan yorgun Bir düşmüş gördüğüm Gözlerim açık Suya inmiş yıldızlar Sanki o an kimbilir ne zaman önce Yaşanmış gibi Bir kez daha savdim Bir kez daha seni __________________
  4. Eski aşkımın yeni aşkı

Eski aşkımın yeni aşkı

ADINDAN DA ANLASILACAGI GİBİ ÇOK KEZ KARSILASMAK İŞTEMEYECEGİMİZ BİR DURUM BİR SÜRÜ YASANMIŞLIK GERİDE KALMIŞ VE ŞİMDİ O BİR BASKASIYLA ÇOGU KEZ TAMAMEN UNUTMUS OLSAKTA İÇİMİZDE BİR SEY CIZ EDER BU TARİF EDEMEYECEGİMİZ BİR DUYGUDUR İŞTE BUNULA İLGİLİ BİR YAZI İnsanın içine garip bir ihanet duygusu yerleşir. Kendinizi yenilmiş hissedersiniz. Elbette bu duygular o ilişkiye...
  5. Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili!

Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili!

Bana öyle yabancı gibi bakma sevgili, zamanında birbirimize nefestik. Kimsenin yürümeye cesaret edemediği yolları el ele geçtik. Şimdi bana öyle uzak bakma sevgili! Eski aşk düşman olmaz. Kalbim tanır seni. Geçtiğin sokakların rüzgarında kokun kalır, ben tanırım. Seni sen yapan ne varsa, mutlaka benim de parmak izim vardır. Bu uzak ve soğuk duruş, bize yakışmaz. Birbirimizin ömrüne...

Sayfayı Paylaş