gebe
  1. sertap_34

sertap_34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Eski erkek arkadaşınızı yeniden elde edin..

Konu, 'Çöplük' kısmında sertap_34 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ne kadar sacma bisey ,adi üstünde eski erkeek arkadas.yani bitmissssss.geri gelse neolur,madem yeniden birlesecektin ozaman ayrilmasaydin kardesimmmmmm

Eski erkek arkadaşınızı yeniden elde edin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eskisini ver, yenisini al

Eskisini ver, yenisini al

Turyap Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay, düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, takas sistemi olarak nitelendirebilecekleri uygulama ile takas edilen gayrimenkulün değerinin, alınmak istenen konutun peşinatına sayılacağını ve aradaki fiyat farkı için müşteriye uygun koşullarda kredi sağlamada yardımcı olunacağını ifade etti. "Meydan okuyoruz, eskisini ver yenisini...
  2. eski erkek arkadaşım bana dönsün nolurrr

eski erkek arkadaşım bana dönsün nolurrr

eski erkek arkadaşımın bana tekrar dönmesi için ne yapabilirm, beni tekrar sevmesi için...hala görüşüyoruz güzel vakit geçirdğimizi söylüyo ama bi eksiklik var işte .bana tekrar dönsün nolurrrr :18:
  3. ESKi KADROYLA YENiDEN

ESKi KADROYLA YENiDEN

avrupa yakası yeniden başlıyor mu yeni başlayan diziler,avrupa yakası, yeniden aynı oyuncular, sarp apak, gülse birsel Yeniden meleklerim aynı kadro bakın.. ESKi KADROYLA YENiDEN Bir dönemin fenomen dizisi ‘Avrupa Yakası’nın oyuncuları, yeni bir dizide buluşuyor. Müjde, dizinin senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel’den geldi * Aralarında Gülse Birsel, Sarp Apak ve Hasibe Eren’in...
  4. Erkek Arkadaşınız için El Yapımı Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Erkek Arkadaşınız için El Yapımı Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Sıkıcı hediyelik eşya mağazalarından neden aynı sıkıcı hediyeleri sürekli alasınız ki? Hiç heyecanı yok, tahmin edilebilen bir hediye? O zaman bu yıl klişeleri yıkın ve erkek arkadaşınıza farklı yılbaşı hediyesi vermek için hediyesini kendi ellerinizle hazırlayın. Muhtemelen sizden böyle bir hediye geleceğini tahmin edemeyecektir böylece, onun için çok daha fazlasıyla sürpriz olacaktır ve...

Sayfayı Paylaş